„Conrestos“ prekės ženklo pokyčiai – evoliucija į naują, visapusiškai modernų etapą

  Reklama publikuota: 2019-07-15

  Šiemet dešimtmetį mininti generalinės rangos bendrovė, atnaujinusi savo prekės ženklą, teigia, kad pokyčiai bus matyti ne vien vizualiniuose sprendimuose, bet ir projektų valdyme bei darbų lygmenyje. Dinamiška rinka verčia nuolat keistis ir tobulėti, todėl naujas vizualinis identitetas atitinka esamą ir ateities strateginį pozicionavimą.

  „Kartu su brendingo studija „Godspeed“ ieškojome vizualinio sprendimo kuris pagrįstų, kad įmonė novatoriška, pasižyminti patirtimi, ekspertiškumu ir šiuolaikišku požiūriu. Naujo logotipo ranka pieštų raidžių kirsti kampai simbolizuoja konstruktyvumą, tūrį, techniką, architektūrines formas, o prie logotipo priderintas šriftas, įkvėptas „Cynetype“ lazerio mašinos, kuri pjovė tik tiesias linijas, tad yra užuomina į preciziškumą ir technologinę pažangą. Pasirinkta tamsi antracito spalva nėra atsitiktinė, antracitas – aukščiausios kokybės seniausios iškasamos anglys. Grafikoje pasirinkti stilizuoto brėžinio tinklelio ir abstraktūs elementai, kurie kelia modernumo, profesionalumo ir technologinio progresyvumo asociacijas, todėl puikiai atitinka tiek dabartį, tiek strateginį bendrovės pozicionavimą“, –  pasakoja „Conrestos“ prekės ženklą konsultuojanti marketingo strategė Karolina Jarmalytė.

  Šiuolaikiški statybų procesai

  „Conresta“ – patyrusi ir moderniu požiūriu besivadovaujanti naujos kartos generalinės rangos bendrovė. Nuo pat veiklos pradžios siūlanti aukštą kokybę, šiuolaikines technologijas, kaštų ir procesų optimizavimą, lankstų ir partnerišką bendradarbiavimą. Šiandien statybų sektoriuje vis plačiau taikomą statinio informacinį modeliavimą (BIM) „Conresta“ pradėjo taikyti viena pirmųjų – dar 2014 m. Penkerių metų patirtis dabar įgalina itin efektyviai remtis BIM statybų procese. Jo pagalba užtikrinamas brėžinių tikslumas ir užkertamas kelias klaidoms, lemiančioms papildomų kaštų, medžiagų, žmogiškųjų išteklių ir laiko sąnaudas.

  nuotrauka::1 nocrop

  Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

  Svarbiausios dienos naujienos trumpai:   

  „Conresta“ sukūrė analogo šalyje neturinčią išmanią kaštų valdymo ir prognozavimo programą „Optiplan“, kuri įvertinusi pastato paskirtį, medžiagiškumą ir kitus parametrus leidžia tiksliai prognozuoti projekto kaštus,  atverdama papildomas galimybes konsultuoti įmones priimant teisingus investicinius sprendimus bei optimizuoti projektus įgyvendinimo etape.

  „Procesų skaidrumas, racionalumas, greitas svarbių sprendimų priėmimas, kokybės vadyba, sklandi procesų eiga, rizikų valdymas, tvarumas ir darbų sauga – visose šiose srityse sau keliame aukštus tikslus ir savo pavyzdžiu skatiname pokyčius visame sektoriuje. Statybas organizuojame remdamiesi pasaulinėmis tendencijomis, atsivežame novatoriškų praktikų iš parodų bei įgyvendindami projektus užsienyje, todėl svarbu, kad koja kojon žengtų ir bendras įmonės įvaizdis bei mūsų pačių požiūris. Norime ir būti, ir atrodyti šiuolaikiški. Ypatingą dėmesį skiriame projektų valdymo procesams gerinti ir modernizuoti, tai bus itin svarbu išlaikant sėkmingo ir šiuolaikiško verslo kryptį“,  – įsitikinęs „Conrestos“ vadovas Lukas Laukaitis.

  Naujos kartos statybų lyderis

  Naują etapą atspindi ir skaičiai, ir statomi projektai. Lyginant su 2017 m. bendrovės  pajamos 2018 m. augo 27%  ir siekė net 60 mln. eurų, 2019 m. planuojamas dar 20% augimas.

  Ką tik baigusi moderniausio šalyje „Palangos baseino“ statybas, „Conresta“ šiuo metu dirba su  itin reikšmingais projektais. Jų sąraše tokie objektai kaip „Continental“ – didžiausias Lietuvos istorijoje plyno lauko investicinis projektas, ypatingos saugos  „Litgrid“ duomenų valdymo ir saugos centras, „Lietuvos Pašto“ logistikos centras, viešbutis „Park inn by Radisson Blue“ ir kiti.  Už Vilniaus sparčiai kylantis naujas „Vilniaus Baldų“ fabrikas –  pagal plotą vienas didžiausių  šalyje, projekto plotas siekia net 74 000 kv. m. – tai prilygsta 174 krepšinio aikštelėms.

  Lankstus bendradarbiavimas ir šiuolaikiškos technologijos užtikrina skaidrų ir kokybišką projektų įgyvendinimą, kurį per visą veiklos dešimtmetį nuosekliai lydėjo tarptautiniai ir Lietuvos įvertinimai. 2016 m. „Conresta“ paskelbta viena iš 1000 pažangiausių bendrovių Europoje (angl. 1000 Companies to Inspire Europe 2016), kurių sąrašą sudarė Londono vertybinių popierių birža (LSEG), o 2017 m. įtakingas JAV verslo žurnalas „Inc“ kompaniją pripažino trečia sparčiausiai besivystančia statybos įmone Europoje (didesnės nei 50 mln. Eur apyvartos kategorijoje).

  „Conrestos“ vykdyti projektai apdovanoti net 4 „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliais. Naujausias įteiktas 2018 m. – už sėkmingai suvaldytas sudėtingas „Pacų“ ansamblio Vilniuje statybas bei rekonstrukciją.

  nuotrauka::2 right  

  Šįmet į „Verslo žinių“ sudarytą „Lietuvos verslo lyderių 500“ reitingą „Conresta“ įtraukta kaip viena didžiausių šalies verslo bendrovių, pasižyminti augančia, pelninga, tvaria bei skaidria veikla. Į sąrašą patekusių generalinės rangos įmonių – vos kelios, ir „Conresta“ tarp jų užima antrąją vietą.

  „Į lyderių pozicijas veda šiuolaikiškas požiūris, skaidrumas ir kokybė – šiais principais vadovaujamės įgyvendindami projektus. Modernų požiūrį suprantame kaip kasdienį tobulėjimą, siekį kasdien dirbti vis kokybiškiau ir moderniau, nei vakar“, – pasakoja L. Laukaitis.

  Bendrovės ateities planuose – projektų portfelio plėtra. Ją „Conresta“ tikisi įgyvendinti prie savo itin įvairiapusių objektų sąrašo prijungdama infrastruktūros projektus bei aktyviau veikdama užsienyje. Šiuo metu kompanija konstruktyvo darbus atlieka Švedijoje, Prancūzijai priklausančiose Karibų salose, tačiau neslepia, kad esminis tikslas – svečiose šalyse laimėti gen. rangos konkursus.

  Pasitelkus kaštų valdymo ir prognozavimo programą „Optiplan“ bus plėtojamas ir verslo konsultavimas projektų optimizavimo klausimais – bendrovės kompetencijas turėtų itin sustiprinti įsigyta projektavimo įmonė.

  „Turėdami modernias programas ir aukštos kvalifikacijos projektuotojų komandą, užsakovams galėsime pasiūlyti ne tik greitesnius sprendimų priėmimus, bet ir pridėtinę vertę suteikiant įžvalgas, kaip galima būtų dar labiau optimizuoti projektą kainos, kokybės ir terminų prasme“, – atvirauja L. Laukaitis.

  nuotrauka::3  nocrop

  Jis pabrėžia, kad išmanus kaštų valdymas naudojantis „Optiplan“ bendrovei jau dabar suteikia ne tik pranašesnį sąmatų skaičiavimą, bet ir išskirtinį skaidrumą: „Conrestos“ pateikiamų sąmatų struktūra yra itin detali ir aiški, nepaliekanti jokių „pilkųjų zonų.“

  Dėmesys darbuotojui

  „Conresta“ inovatyviu požiūriu pasižymi ne tik įgyvendindama projektus ir organizuodama procesus, bet ir kaip darbdavys. Statybų aikštelėse dirbantys bendrovės darbininkai aprūpinti moderniomis darbo saugos priemonėmis, jiems sudarytos patogios darbo ir poilsio sąlygos. „Conrestos“ darbininkų brigados laikomos vienomis geriausių Lietuvoje savo specializacijos (monolito, surenkamo gelžbetonio, metalo konstrukcijų) srityse.

  Drauge su vizualiais prekės ženklo pokyčiais buvo atnaujintos ir biuro darbuotojų darbo sąlygos: patalpose įrengta moderni mikroklimato sistema, darbo vietos aprūpintos kokybiškais ergonomiškais baldais.  

  „Įmonėje gausu jaunų specialistų, darbuotojai daug laiko praleidžia darbe, įmonės tikslai ambicingi, todėl būtina sudaryti geriausias sąlygas jų siekti – tai ir paskatino imtis nemažų investicijų pareikalavusios ofiso rekonstrukcijos. 2019 m. biuro ergonomiškumas išskiriamas kaip viena svarbiausių ir ryškiausių biuro tendencijų, tad džiaugiamės žengdami koja kojon su jomis: šiandien turime itin šiuolaikišką biurą su energiją taupančiu apšvietimu, reguliuojamo aukščio ergonomiškais stalais bei kėdėmis. Tikiu, kad komfortiškos ir modernios darbo sąlygos neliks neįvertintos ir mūsų darbuotojų“, – džiaugiasi L. Laukaitis.

  nuotrauka::4  nocrop

  Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

  Tema „Statyba ir NT“
  „Tilstai“ iš Kelių direkcijos priteista 566.400 Eur

  Lietuvos automobilių kelių direkcija tiltų ir viadukų statybos bendrovei „Tilsta“ turi apmokėti 566.400 Eur...

  „Hanner“ planus dėl prestižinių butų statybos prie Neries Vilniuje jaukia NŽT Premium 1

  Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Hanner“ sostinės Žirmūnuose, prie Neries upės, kone ketverius...

  Sprendimas nutraukti Uostadvario apžvalgos bokšto projektą supykdė Šilutės valdžią 1

  Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai (VSTT) dėl lėšų stygiaus nusprendus atsisakyti apžvalgos bokšto...

  Statyba ir NT
  2023.07.06
  Už nukirstą ąžuolą skirta 141.000 Eur bauda nei sumokėta, nei apskųsta Premium 4

  Estijos kapitalo nekilnojamojo turto (NT) bendrovė „Kapitel“, prie sostinės Rinktinės gatvės nukirtusi...

  Statyba ir NT
  2023.07.06
  Registrų centras: NT sandorių skaičius didėja antrą mėnesį iš eilės

  Birželį Lietuvoje įregistruota 10.600 nekilnojamojo turto (NT) sandorių – 13% mažiau nei prieš metus...

  Statyba ir NT
  2023.07.05
  „Urban HUB“ Kaune sukirto rankas su „inkariniu“ nuomininku

  Prekybos tinklas „Iki“ naujausią savo parduotuvę atidarys „Urban HUB“ komercijos miestelyje Kauno rajone.

  Prekyba
  2023.07.05
  LRT darkart skelbia naujos būstinės architektūros konkursą

  VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) skelbia naujos būstinės, kurią planuojama statyti...

  Statyba ir NT
  2023.07.05
  G. Zarembienė įsigijo 30% platformos „Rontgen“ akcijų 13

  Nuo 2020 m. sutelktinio NT finansavimo platformos „Rontgen“ ryšių su investuotojais vadovės pareigas einanti...

  Rinkos
  2023.07.05
  Kontrolinis „Veikmės statybos“ akcijų paketas – kitose rankose Premium 9

  „Icor“ grupė perleidžia kontrolinį Vilniaus statybų bendrovės „Veikmės statyba“ akcijų paketą.

  Statyba ir NT
  2023.07.05
  Taline vis dar fiksuojamas metinis butų kainų augimas, simboliška mėnesio korekcija

  Birželį Estijos sostinėje vidutinė butų kaina buvo 0,4% mažesnė nei ankstesnį mėnesį – 3.192 Eur/kv. m,...

  Statyba ir NT
  2023.07.05
  Restruktūrizuojamo „Šiaulių plento“ vadovas: situacija prasta, bet tikime, kad išsikapstysime Premium

  „Tokioje situacijoje, kurioje esame mes, reikalinga pagalba, kad galėtume išlipti iš šito liūno“, – VŽ kalba...

  Statyba ir NT
  2023.07.05
  Lenkija pradeda fiksuoti palūkanas pirmojo būsto pirkėjams 45

  Lenkijoje pirmadienį startavo Vyriausybės programa, kurios metu pirmą nekilnojamojo turto (NT) objektą savo...

  Statyba ir NT
  2023.07.04
  Asociacijos: NT brokerio ginčas su klientu kvepia nekaip, bet jam išvėdinti priemonių nėra Premium 2

  Nekilnojamojo turto (NT) agentūras ir brokerius vienijančių asociacijų vadovai gana skirtingai vertina VŽ...

  Statyba ir NT
  2023.07.04
  Iš pagalbos Ukrainai ir slėptuvių Chersone įrengimo atėjo verslo idėja Premium

  Modulinius baldus iš faneros, surenkamus per minutę be jokių įrankių, sukūrusi ir į Ukrainą vežanti „Litua“...

  Mano verslas
  2023.07.04
  „Inreal“: Vilniuje naujų butų pirkėjų aktyvumas palengva didėja 23

  Birželį, palyginti su atitinkamu laikotarpiu pernai, Vilniuje pirminės rinkos būstų pardavimai augo 18%,...

  Statyba ir NT
  2023.07.03
  Sostinės biurų kompleksas „Duetto“ perėjo į naujo šeimininko rankas 1

  Investicijų bendrovių „Northern Horizon Capital“ ir „East Capital Real Estate“ fondai užbaigė 37 mln. Eur...

  Statyba ir NT
  2023.07.03
  „Eika“: poreikis būstui niekur nedingo, bet apsisprendimo trukmė pailgėjusi kartais 4

  Šių metų antrąjį ketvirtį Vilniuje susitarta dėl 578 butų pardavimo – 10% mažiau nei praėjusį ketvirtį (642)...

  Statyba ir NT
  2023.07.03
  Kaip NT brokeris, taip staigmena – turtą pardavė savo įmonei ir pareikalavo komisinio Premium 17

  Garažą sostinės Naujojoje Vilnioje parduoti sumanę ir tam nekilnojamojo turto (NT) brokerį pasisamdę žmonės...

  Statyba ir NT
  2023.07.03
  Į miestų ir atsinaujinančios energetikos statybos aikšteles bei gatvėms remontuoti – tik aplinkai draugiška technika Verslo tribūna

  Ar ne keistai atrodo, kai atsinaujinančios energijos objektų statybose ar tvarumą bei ekologiją...

  Statyba ir NT 2024
  2023.07.03
  „Lietuvos geležinkeliai“ šeštą kartą bandys parduoti poilsio bazę Ignalinoje

  Valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) šeštą kartą bandys parduoti poilsio bazę Ignalinoje – liepos...

  Statyba ir NT
  2023.07.02

  Verslo žinių pasiūlymai