JAV renginių organizavimo milžinė savo procesus valdo lietuvių ištobulinta sistema

Reklama publikuota: 2018-11-21
svg svg

Amerikos pramogų rinkos lyderė „Encore Event Technologies“ savo veiklą organizuoja naudodama sumanią sistemą, kuriai sprendimus kuria Lietuvos IT inžinieriai. JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge Group“ komanda renginių milžinei kuria platformą, kuri leidžia valdyti techninį organizuojamų renginių aptarnavimą.

„Encore Event Technologies“ turi milžinišką garso, apšvietimo ir kitą techninę renginių aptarnavimo įrangą, kurią nuomoja renginiams. „Devbridge Group“ vyriausiojo programuotojo ir komandos vadovo Tomo Krivoūso teigimu, klientui vystomos sistemos tikslas – sukurti platformą, kuri leidžia pilnai valdyti įrangos užsakymo ciklus, nuo renginio idėjos ir pradinio pasiūlymo, iki sąskaitos išrašymo už atliktas paslaugas. 

nuotrauka:: 1

„Šį sprendimą ėmėme kurti ne nuo nulio. Prieš mums ateinant, klientas metus dirbo su kita IT kompanija, tačiau jiems ne viskas pavyko. Vartotojo sąsaja nebuvo visai draugiška, kai kurie puslapiai ne taip greitai veikė, buvo ir kitų nepatogumų. Perėmėm projektą su tikslu jį pagerinti“, – projektą pristato T. Krivoūsas.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

 

Veikiančios sistemos tobulinimas

„Devbridge Group“ inžinierių komanda įgyvendina naujas funkcijas, sprendžia senas UI/UX problemas ir valdo technines skolas. Bene didžiausias iššūkis – dirbti su sistema, kuri yra nuolat veikianti ir naudojama kliento.

„Iššūkiai, su kuriais iškart susidūrėme – turėjome tiek vystyti perimtą sistemą, tiek ir kurti naujus sprendimus. Ir viskas vienu metu. Tai nebuvo sistema, kurią galėtume keisti, kaip norime, nes vartotojai ją jau naudojo. Kurdami naujus sprendimus, turime užtikrinti, kad nieko nesulaužysime, kad ir seni, ir nauji funkcionalumai veiks taip pat gerai, kol su ja dirbame“, – sako T. Krivoūsas.

Naudodami šią sistemą „Encore“ darbuotojai daro kasdienius aptarnaujamo renginio užsakymus, mato likučius, nuolat turi aiškią ir lengvai prieinamą įrangos kaitos informaciją. Jei kažko trūksta vienoje lokacijoje, sistema leidžia užsakyti reikiamus dalykus iš kitos.

Las Vegaso iššūkis

Šiuo metu „Devbridge Group“ komanda ruošiasi paleisti sistemą kliento veiklai Las Vegase. Ši lokacija kelia naujų iššūkių savo masteliu – čia vyksta kone trečdalis įmonės užsakymų, kurie organizuojami milžiniškuose viešbučiuose. Renginių dydis diktuoja naujus poreikius.

nuotrauka:: 2

„Las Vegase klientas naudoja kiek kitokius darbo procesus. Pavyzdžiui, jei kitose lokacijose prie tam tikros užduoties dirba vienas darbuotojas, prie tos pačios užduoties Las Vegase darbuosis jau visa komanda. Taigi, kas tiko pavieniams kliento ofisams ankstesnėje sistemoje čia nebetinka. Turime ženkliai plėsti esamą sistemą, kurti naujus sprendimus“, – pasakoja T. Krivoūsas.

 

Pasikeitusi veiklos specifikai, „Devbridge Group“ projekto vadovai itin dažnai lanko klientą Las Vegase. Jie stebi, kaip klientas naudoja senąją sistemą, su kokiais nepatogumais joje susiduria, ko trūksta, kas užtrunka.

Glaudus inžinerinės komandos bendradarbiavimas su klientu leidžia atliepti visus reikiamus pokyčius. Komandos vadovo teigimu, pokyčiai vyksta nuolat, kas turi ir savo pliusų, ir minusų.

nuotrauka:: 3

„Neliūdna prie šio projekto. Žinoma, kaip projekto komanda, mes norėtume daugiau stabilumo, kad ne taip greitai viskas keistųsi. Šiuo metu viskas yra labai dinamiška, daug veiksmo. Vis tik, darome sistemą, kuri būtų klientui patogi ir jie norėtų ją naudoti, tad suprantame, kad tie pokyčiai yra reikalingi“, – šypsosi „Devbridge Group“ vyriausias programuotojas ir komandos vadovas.

„Devbridge Group” – JAV programavimo paslaugų įmonė, kurios centrinė būstinė yra Čikagoje. Tarptautinę įmonės komandą sudaro virš 420 darbuotojų. Jie pasiskirstę Čikagos, Toronto, Londono, Kauno ir Vilniaus padaliniuose. „Devbridge Group” kasmet auga kone dvigubai ir net šešis metus iš eilės patenka į prestižinį JAV privačių sparčiausiai augančių įmonių reitingą „Inc. 5000”. Įmonės klientai – „Fortune 1000“ sąrašo pasaulinės finansų, paslaugų ir gamybos sektorių kompanijos.

Lietuvoje „Devbridge Group” aktyviai investuoja į IT švietimą: vykdo tris skirtingas nemokamas „Sourcery“ akademijas jauniesiems IT talentams (programuotojams, testuotojams, Front-End) ir yra pirmoji Lietuvoje, pakvietusi 7-12 m. vaikus nemokamai mokytis programavimo pagrindų ir kūrybinių technologijų. „Sourcery for Kids“ akademijoje net 416 Lietuvos vaikų jau antrus metus iš eilės mokosi, kaip kurti, o ne tik vartoti technologijas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku