Daugiausiai „Grammy“ statulėlių – Beyoncei ir Taylor Swift

Los Andžele (JAV) vykusi 63-oji Grammy apdovanojimų ceremonija savo formatu iš anksto nufilmuotas renginys su keliais gyvų pasirodymų intarpais niekuo per daug neišsiskyrė iš kitų pandeminio meto renginių. Bet išsiskyrė tuo, kas nepraslydo pro žiniasklaidos akis apdovanotų moterų skaičiumi: šiemet pagrindines statulėles gavo keturios atlikėjos.
Taylor Swift tapo pirmąja atlikėja, tris kartus laimėjusia apdovanojimą už geriausią metų albumą.
Geriausiais metų albumais anksčiau yra pripažinti jos Fearless ir 1989, šiemet statulėlė skirta už karantino metu išleistą folklore.
Iki vakar vakaro 24 Grammy statulėles jau turėjusi Beyonce, šiemet nominuota 9 apdovanojimams, laimėjo dar keturis (už geriausią ritmenbliuzo dainos atlikimą (Black Parade), geriausią videoklipą (Brown Skin Girl), geriausią repo dainos atlikimą ir geriausią repo dainą (Savage), atliktą kartu su Megan Thee Stallion.
Taigi, ji tapo daugiausiai Grammy pelniusi atlikėja per visą apdovanojimų istoriją. Pagal šį skaičių Beyonce dalijasi antrąja vieta su multiinstrumentalistu, kompozitoriumi, aranžuotojų, prodiuseriu Quincy Jonesu. Pirmoje vietoje dirigentas, kompozitorius Georgas Solti (19121997), laimėjęs daugiausiai Grammy apdovanojimų istorijoje 31.
Billie Eilish, triumfavusi pernai metų Grammy ceremonijoje ir gavusi 4 statulėles, šiemet prizą pelnė už geriausią metų įrašą.
Dainininkei H.E.R. Grammy skirtas už geriausią dainą.
Dua Lipa, nominuota šešiose kategorijose, laimėjo apdovanojimą už geriausią popmuzikos vokalinį albumą.
Prieš pagrindinę ceremoniją In Memoriam segmente buvo pagerbti pernai mirę folko alikėjas, kompozitorius Johnas Prine'as (19462020) ir džiazo legenda, kompozitorius Chickas Corea (19412020).
Visi šių metų Grammy apdovanojimai skelbiami čia.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti