10 daugiausia uždirbančių „YouTube“ žvaigždžių

Publikuota: 2016-12-13
2016-aisiais „YouTube“ internetinėje svetainėje daugiausia uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD. „SMMGuide“nuotr.
svg svg
2016-aisiais „YouTube“ internetinėje svetainėje daugiausia uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD. „SMMGuide“nuotr.
„Verslo žinios“

Britų naujienų portalas „businessinsider.com“ paskelbė 2016 m. daugiausia uždirbusių „YouTube“ vaizdo tinklaraštininkų sąrašą. Siūlome pasižvalgyti.  

1.  „PewDiePie“

Daugiausia „YouTube“ internetinėje svetainėje 2016-aisiais uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD.

„PewDiePie“, „Weird Stuff Online“, „Scare PewDiePie“, „Fridays w/ PewDiePie“, „PewDiePie Montages“, „PewDiePie Animated“, „The Last Guardian“ kanalus prenumeruoja daugiau nei 50 mln. žmonių.

Skaičiuojama, jog F. Kjelbergo filmukai peržiūrėti beveik 14 mlrd. kartų. Anot britų dienraščio „The Guardian“, F. Kjelbergas pasirinko sparčiai kylančią ir visiems segmentams įdomią videožaidimų temą, tad nenuostabu, kad sulaukė milžiniškos sėkmės.

Pirmąjį vaizdo klipą į savo „YouTube“ paskyrą vyras patalpino 2010 m., nuo to laiko jis ėmė žaibiškai populiarėti, kasmet susižerdamas penkiaženkles ir šešiaženkles sumas.

Skaičiuojama, kad 2010–2016 m. iš „YouTube“ F. Kjelbergas užsidirbo apie 124 mln. USD. „Švedijoje – dideli mokesčiai, tad Felixui liko pusė sumos“, – rašo JAV verslo žurnalas „Forbes“. Kad ir kaip būtų, 26-erių vyro kišenėje nešvilpauja vėjai, jis yra deklaravęs turto už daugiau nei 70 mln. USD.  

„Jis daug dėmesio skiria savo gerbėjams, su jais kalba apie savo asmeninį gyvenimą, dalija patarimus, atsako į paštu siunčiamus klausimus, bendrauja komentarų skiltyje, kuria bendruomenę“, – rašo „Business Insider“ (BI).

2. Romanas Atwoodas

Amerikietis Romanas Atwoodas 2016 m. uždirbo apie 8 mln. USD.  Prieš 2 m. jis uždirbdavo vidutiniškai 150.000–200.000 USD per mėnesį. 2015-aisiais „Forbes“ jį įtraukė į turtingiausių „YouTube“ vaizdo tinklaraštininkų sąrašą, tais metais jis uždirbo 3,5 mln. USD. 

Anot BI, šis vyras garsėja kaip vienas geriausių „YouTube“ pokštininkų ir juokiasi iš visko. Populiariausi jo vaizdo klipai – „Crazy Plastic Ball PRANK!!“ (86 mln. peržiūrų), „Anniversary Prank Backfires!!“ (85 mln. peržiūrų), „Blowing Up My Kid PRANK!!“ (37 mln. peržiūrų“), „Killing My Own Kid PRANK!!“ (49 mln. peržiūrų).

R. Atwoodas pirmąjį vaizdo klipą į „YouTube“ įkėlė prieš 5 m., dabar jo kanalą prenumeruoja per 10 mln. žmonių.

33-ejų vyras prieš susikurdamas paskyrą „YouTube“ dirbo šeimos versle, gamino tinklus ir virves. „Nebūčiau pasvajojęs apie tokius pinigus“, – viename iš savo vaizdo įrašų sako R. Atwoodas.

Roman Atwood

3. Lilly Singh

28-erių kanadietė Lillly Singh savo karjerą „YouTube“ pradėjo 2010-aisiais. 2016 m. ji uždirbo 7,5 mln. USD.

Skaičiuojama, jog nuo 2010 iki 2016-ųjų L. Singh vidutiniškai uždirbdavo 2.700 USD per dieną (980.000 USD per metus). Jos pagrindinis kanalas „Superwoman“ turi per 9 mln. sekėjų, o patalpinti vaizdo klipai peržiūrėti 1,3 mlrd. kartų. 

„YouTube“ žvaigždė prižiūri ir kitą savo kanalą – „Superwomanvlogs“. 2011–2016 m. jį prenumeruoja 1,4 mln. žmonių. Per dieną vaizdo klipai sulaukia apie 350.000 peržiūrų, tai reiškia, kad kasdien L. Singh uždirba papildomus 600 USD (200.000 USD per metus)

„Ji labai protinga, talentinga ir graži moteris, nebijanti pasijuokti iš savęs ir įkąsti kitiems“, – vertina „Forbes“.

Populiarių „YouTube“ filmukų autorė papildomų pinigų užsidirba iš reklamos – kosmetikos, kino filmų, koncertinių turų. 

„Superwoman“

4. „Smosh“

„YouTube“ veteranai – Ianas Hecoxas ir Anthony Padillas 2016 m. uždirbo 7 mln. USD. 2015-aisiais – 6 mln. USD.

Pirmąjį vaizdo klipą vaikinai į „YouTube“ įkėlė 2005 m., dabar jų kanalą prenumeruoja per 22 mln. žmonių. Vaikinai kuria vaizdo filmukus „Smosh“, „Smosh Games“, „Smosh 2nd Channel“, „Shut Up! Cartoons“, „ElSmosh“, „Smosh France“ kanalams. Kievieną savaitę į tinklapį www.smosh.com įkeliami nauji Iano ir Anthony eksperimentiniai vaizdo klipai, pokalbiai, įžvalgos.

Verta paminėti, kad jiedu išleido 5 muzikinius albumus , o 2015 m. pasirodė jų filmas „ Smosh: The Movie“, jų balsais įgarsinti ir animacinio kino filmo „Piktieji paukščiai“ (angl. „Angry Birds“) veikėjai.

„Smosh“

5. Rosanna Pansino

„Nerdy Nummies“ įkūrėja R. Pansino gamina įvairiausius desertus, įkvėptus kompiuterinių žaidimų, fantastinių ir animacinių filmų. Savamokslė kepėja 2016 m. uždirbo 6 mln. USD, jos kanalą „YouTube“ prenumeruoja daugiau nei 7 mln. žmonių. Skaičiuojama, jog vidutiniškai jos vaizdo klipas sulaukia 1,9 mln. peržiūrų. Savo veiklą R. Pansino pradėjo 2010-aisiais, per 6 m. ji patalpino beveik 500 filmukų.  

Prieš metus R. Pansino išleido kulinarinę knygą „The Nerdy Nummies Cookbook: Sweet Treats for the Geek in All of Us“, patekusią į „The The New York Times“ bestselerių sąrašą. Papildomus milijonus kasmet jai sukrauna vaizdo žaidimų, kinų filmų, maisto reklama.

„Siekdama pritraukti daugiau peržiūrų ji naudojasi seksualios moksliukės įvaizdžiu“, – apie 31-erių „YouTube“ žvaigždę rašo britų dienraštis „The Guardian“.

„Nerdy Nummies“

6. Tyleris Oakley'us

Vaizdo tinklaraštininkas 2016 m. uždirbo 6 mln. USD. 27-erių vyras pirmą savo vaizdo įrašą „YouTube“ svetainėje patalpino 2007 m., dabar jo kanalą prenumeruoja 8 mln. žmonių. 2014-aisiais „Bloomberg“ T. Oakley'aus kanalą paskelbė metų sensacija. Vaizdo įrašuose jaunas vyras kalba apie populiariąją kultūrą, politiką, literatūrą, komediją, žmogaus teises, aktyviai dalyvauja LGBT judėjime.

2015 m. išleido memuarų knygą „Binge“.

Tyler Oakley

7. „Markiplier“

Markas Edwardas Fischbachas, geriau žinomas kaip „Markiplier“, yra vaizdo tinklaraštininkas, „kepantis“ filmukus apie vaizdo žaidimus. 2016 m. jis uždirbo 5,5 mln. USD. Nuo tada, kai 2012-aisiais įkūrė savo vaizdo žaidimų paskyrą „MarkiplierGAME“, vyras į interneto svetainę patalpino daugiau nei 3.000 vaizdo įrašų. „Markplier“  kanalą šiuo metu prenumeruoja per 5 mln. „YouTube“ vartotojų. 

„Markplier“ iš kitų išsiskiria energingu kalbėjimu. „Jis rėkia ir keikiasi “, – rašo „Forbes“. M. E. Fischbacho gerbėjai žavisi juo ne tik už gerą humorą, bet ir profesionalias įžvalgas, puikų IT, e.žaidimų rinkos išmanymą.

„Markiplier“

8. Germanas Garmendia

26-erių komedijos meistras iš Čilės savo karjerą „YouTube“ pradėjo prieš 5 metus. Jis valdo du kanalus –„HolaSoyGerman“ ir „JuegaGerman“, šiuos prenumeruoja 46 mln. žmonių. 2016-aisiais G. Garmendia uždirbo beveik 5,5 mln. USD.  2016 m.

G. Garmendia išleido knygą „Chupaelperro“. Dainuoja grupėje, koncertuoja Lotynų Amerikoje.

German Garmendia

9. Rhett ir Link

38-erių Rhettas McLaughlinas ir 37-erių Charlesas Lincolnas Nealas savo karjerą „YouTube“ pradėjo  2010-aisiais, o šiemet uždirbo 5 mln. USD.

Vyrai išpopuliarėjo kurdami juokingas reklamas vietos įmonėms. Jiems priklauso – „Good Mythical Morning“, „EXTRAS - RhettandLink“ kanalai, šiuos prenumeruoja daugiau nei 17 mln. „YouTube“ vartotojų.

Rhett & Link

10. „PsychoSoprano“

Colleena Ballinger savo „YouTube“ kanalą sukūrė 2006 m., tačiau ilgai į jį neinvestavo, mat užsiėmė kitais reikalais: mokėsi aktorystės, nusifilmavo keliose kino juostų – „Daily American“, „ Perez Hilton“, „Los Angeles Times“, dainavo. Anot „Forbes“, vaidinti jai nesisekė.

2010 m. mergina pasinėrė į „YouTube“ verslą, per 5m. sukūrė apie 450 filmukų apie savo gyvenimą, rūbų ir kosmetikos madas, buitį ir užsidirbo beveik 18 mln. USD.2016-aisiais „PsychoSoprano“ savo banko sąskaitą papildė 5 mln. USD.

„PsychoSoprano“

Gauk nemokamą LAISVALAIKIO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
JAV prezidentų inauguracijos: kai ne viskas vyksta pagal scenarijų Premium

Ne visuomet ir ne viskas vyksta sklandžiai net per kruopščiai planuojamas svarbiausias iškilmes...

Laisvalaikis
2021.01.20
Vyno prekyba: mažiau, bet kokybiškiau Premium

2020-ieji vyno pasauliui nebuvo lengvi: visuotinė pandemija uždarė restoranus, viešbučius, sustabdė keliones.

Laisvalaikis
2021.01.19
F. Kirkorovas įtrauktas į nepageidaujamų asmenų sąrašą 6

Migracijos departamentas, Užsienio reikalų ministerijos prašymu, penkeriems metams įtraukė Rusijos atlikėją...

Laisvalaikis
2021.01.19
V. Juozapaitis: Kultūros taryba nebeskirstys subsidijų kultūros įstaigoms 2

Lietuvos kultūros taryba (LKT) ateityje nebeskirstys subsidijų kultūros įstaigoms už nuostolius, patirtus per...

Laisvalaikis
2021.01.19
Kultūros ministras prašo laikinai stabdyti Panevėžio „Garso“ kino teatro griovimą 6

Kultūros ministras Simonas Kairys prašo Panevėžio savivaldybės laikinai stabdyti „Garso“ kino teatro griovimą...

Statyba ir NT
2021.01.19
Parama koncertų rengėjams: norėjosi kaip geriau, išėjo kaip visada Premium

Lietuvos kultūros tarybos (LKT) sprendimas skirti subsidijas dėl koronoviruso nukentėjusiems proputiniškų...

Laisvalaikis
2021.01.18
Automobiliai: 2021-ųjų naujienos – elektra įgauna persvarą Premium

Pasaulinės COVID-19 pandemijos pristabdyta automobilių pramonė šiemet Europos rinkai žada pristatyti per 160...

Automobiliai
2021.01.17
Tapytoja E. Ridikaitė: vietoj garbės daktaro – Nacionalinė premija Premium

„Negaliu pasakyti, kodėl tai darau, nes kai logiškai pagalvoji, – nesąmonė, kaip koks virusas“, – apie savo...

Laisvalaikis
2021.01.17
Prezidentas G. Nausėda pasveikino Krašto apsaugos savanorių pajėgas su 30-mečiu

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Krašto apsaugos savanorių pajėgas su 30-mečiu.

Laisvalaikis
2021.01.17
Seniausias piešinys ant uolų – kiaulė

Indonezijos Sulavesio (Sulawesi) saloje archeologai aptiko seniausią žinomą piešinį ant uolų – maždaug prieš...

Laisvalaikis
2021.01.16
Kultūros ir meno kūrėjams - 1,4 mln. Eur stipendijų dėl pandemijos

Kultūros taryba paskelbė pirmąjį šiemet individualių stipendijų konkursą kultūros ir meno kūrėjams, ketinama...

Laisvalaikis
2021.01.16
„Eurovizija 2021“: suplanuoti keturi scenarijai

Nacionalinis transliuotojas šį šeštadienį pradeda „Eurovizijos“ nacionalinę atranka „Pabandom iš naujo!“. Dėl...

Rinkodara
2021.01.16
Populiariausi ir rečiausi naujagimių vardai 2020-aisiais 3

Vilniaus civilinės metrikacijos skyrius (VCMS) tradiciškai suskaičiavo populiariausius praėjusiais metais...

Laisvalaikis
2021.01.15
Kultūros tarybos subsidijų gavėjai – po didinamuoju stiklu

Lietuvos kultūros taryba (LKT) skyrė subsidijas bendrovėms, planavusioms dėl karantino vėliau neįvykusius...

Laisvalaikis
2021.01.14
„Globalios Lietuvos“ apdovanojimas „Už viso gyvenimo nuopelnus“ – dr. V. Bartusevičiui

2020 m. „Globalios Lietuvos“ apdovanojimą „Už viso gyvenimo nuopelnus“ – pasišventimą lietuvybei, ilgametę...

Laisvalaikis
2021.01.14
Prieš 30 metų: Sausio 13-oji, Lietuva ir pasaulis

1991 m. sausio pradžioje, prieš trisdešimt metų, padėtis Lietuvoje buvo pasiekusi aukščiausią įtampos tašką:...

Laisvalaikis
2021.01.13
Alkoholio reklamos draudimas: kaip drambliui pralįsti pro adatos skylutę Premium 2

Šiais sudėtingais laikais, kai daugybės verslo įmonių kvėpavimo aparatas yra ne kas kita, o prekyba...

Laisvalaikis
2021.01.13
Laisvės gynėjams atminti – žvakutės languose

Sausio 13-osios rytą, 8 val., žuvusiuosius už Lietuvos laisvę primins visuotinė pilietinė iniciatyva...

Laisvalaikis
2021.01.12
Seimas pareiškė pagarbą laisvės kovotojams ir diskutavo dėl V. Landsbergio pareigų

Sausio 13-osios išvakarėse Lietuvos parlamentas specialia rezoliucija pareiškė pagarbą laisvės kovotojams ir...

Laisvalaikis
2021.01.12
Laisvės gynėjams – Sausio 13-osios medaliai

Sausio 13-osios atminimo medaliu minint Laisvės gynėjų dieną šiemet apdovanojami dvylika žmonių, 1991-ųjų...

Laisvalaikis
2021.01.11

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus