10 daugiausia uždirbančių „YouTube“ žvaigždžių

Publikuota: 2016-12-13
2016-aisiais „YouTube“ internetinėje svetainėje daugiausia uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD. „SMMGuide“nuotr.
svg svg
2016-aisiais „YouTube“ internetinėje svetainėje daugiausia uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD. „SMMGuide“nuotr.
„Verslo žinios“

Britų naujienų portalas „businessinsider.com“ paskelbė 2016 m. daugiausia uždirbusių „YouTube“ vaizdo tinklaraštininkų sąrašą. Siūlome pasižvalgyti.  

1.  „PewDiePie“

Daugiausia „YouTube“ internetinėje svetainėje 2016-aisiais uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD.

„PewDiePie“, „Weird Stuff Online“, „Scare PewDiePie“, „Fridays w/ PewDiePie“, „PewDiePie Montages“, „PewDiePie Animated“, „The Last Guardian“ kanalus prenumeruoja daugiau nei 50 mln. žmonių.

Skaičiuojama, jog F. Kjelbergo filmukai peržiūrėti beveik 14 mlrd. kartų. Anot britų dienraščio „The Guardian“, F. Kjelbergas pasirinko sparčiai kylančią ir visiems segmentams įdomią videožaidimų temą, tad nenuostabu, kad sulaukė milžiniškos sėkmės.

Pirmąjį vaizdo klipą į savo „YouTube“ paskyrą vyras patalpino 2010 m., nuo to laiko jis ėmė žaibiškai populiarėti, kasmet susižerdamas penkiaženkles ir šešiaženkles sumas.

Skaičiuojama, kad 2010–2016 m. iš „YouTube“ F. Kjelbergas užsidirbo apie 124 mln. USD. „Švedijoje – dideli mokesčiai, tad Felixui liko pusė sumos“, – rašo JAV verslo žurnalas „Forbes“. Kad ir kaip būtų, 26-erių vyro kišenėje nešvilpauja vėjai, jis yra deklaravęs turto už daugiau nei 70 mln. USD.  

„Jis daug dėmesio skiria savo gerbėjams, su jais kalba apie savo asmeninį gyvenimą, dalija patarimus, atsako į paštu siunčiamus klausimus, bendrauja komentarų skiltyje, kuria bendruomenę“, – rašo „Business Insider“ (BI).

2. Romanas Atwoodas

Amerikietis Romanas Atwoodas 2016 m. uždirbo apie 8 mln. USD.  Prieš 2 m. jis uždirbdavo vidutiniškai 150.000–200.000 USD per mėnesį. 2015-aisiais „Forbes“ jį įtraukė į turtingiausių „YouTube“ vaizdo tinklaraštininkų sąrašą, tais metais jis uždirbo 3,5 mln. USD. 

Anot BI, šis vyras garsėja kaip vienas geriausių „YouTube“ pokštininkų ir juokiasi iš visko. Populiariausi jo vaizdo klipai – „Crazy Plastic Ball PRANK!!“ (86 mln. peržiūrų), „Anniversary Prank Backfires!!“ (85 mln. peržiūrų), „Blowing Up My Kid PRANK!!“ (37 mln. peržiūrų“), „Killing My Own Kid PRANK!!“ (49 mln. peržiūrų).

R. Atwoodas pirmąjį vaizdo klipą į „YouTube“ įkėlė prieš 5 m., dabar jo kanalą prenumeruoja per 10 mln. žmonių.

33-ejų vyras prieš susikurdamas paskyrą „YouTube“ dirbo šeimos versle, gamino tinklus ir virves. „Nebūčiau pasvajojęs apie tokius pinigus“, – viename iš savo vaizdo įrašų sako R. Atwoodas.

Roman Atwood

3. Lilly Singh

28-erių kanadietė Lillly Singh savo karjerą „YouTube“ pradėjo 2010-aisiais. 2016 m. ji uždirbo 7,5 mln. USD.

Skaičiuojama, jog nuo 2010 iki 2016-ųjų L. Singh vidutiniškai uždirbdavo 2.700 USD per dieną (980.000 USD per metus). Jos pagrindinis kanalas „Superwoman“ turi per 9 mln. sekėjų, o patalpinti vaizdo klipai peržiūrėti 1,3 mlrd. kartų. 

„YouTube“ žvaigždė prižiūri ir kitą savo kanalą – „Superwomanvlogs“. 2011–2016 m. jį prenumeruoja 1,4 mln. žmonių. Per dieną vaizdo klipai sulaukia apie 350.000 peržiūrų, tai reiškia, kad kasdien L. Singh uždirba papildomus 600 USD (200.000 USD per metus)

„Ji labai protinga, talentinga ir graži moteris, nebijanti pasijuokti iš savęs ir įkąsti kitiems“, – vertina „Forbes“.

Populiarių „YouTube“ filmukų autorė papildomų pinigų užsidirba iš reklamos – kosmetikos, kino filmų, koncertinių turų. 

„Superwoman“

4. „Smosh“

„YouTube“ veteranai – Ianas Hecoxas ir Anthony Padillas 2016 m. uždirbo 7 mln. USD. 2015-aisiais – 6 mln. USD.

Pirmąjį vaizdo klipą vaikinai į „YouTube“ įkėlė 2005 m., dabar jų kanalą prenumeruoja per 22 mln. žmonių. Vaikinai kuria vaizdo filmukus „Smosh“, „Smosh Games“, „Smosh 2nd Channel“, „Shut Up! Cartoons“, „ElSmosh“, „Smosh France“ kanalams. Kievieną savaitę į tinklapį www.smosh.com įkeliami nauji Iano ir Anthony eksperimentiniai vaizdo klipai, pokalbiai, įžvalgos.

Verta paminėti, kad jiedu išleido 5 muzikinius albumus , o 2015 m. pasirodė jų filmas „ Smosh: The Movie“, jų balsais įgarsinti ir animacinio kino filmo „Piktieji paukščiai“ (angl. „Angry Birds“) veikėjai.

„Smosh“

5. Rosanna Pansino

„Nerdy Nummies“ įkūrėja R. Pansino gamina įvairiausius desertus, įkvėptus kompiuterinių žaidimų, fantastinių ir animacinių filmų. Savamokslė kepėja 2016 m. uždirbo 6 mln. USD, jos kanalą „YouTube“ prenumeruoja daugiau nei 7 mln. žmonių. Skaičiuojama, jog vidutiniškai jos vaizdo klipas sulaukia 1,9 mln. peržiūrų. Savo veiklą R. Pansino pradėjo 2010-aisiais, per 6 m. ji patalpino beveik 500 filmukų.  

Prieš metus R. Pansino išleido kulinarinę knygą „The Nerdy Nummies Cookbook: Sweet Treats for the Geek in All of Us“, patekusią į „The The New York Times“ bestselerių sąrašą. Papildomus milijonus kasmet jai sukrauna vaizdo žaidimų, kinų filmų, maisto reklama.

„Siekdama pritraukti daugiau peržiūrų ji naudojasi seksualios moksliukės įvaizdžiu“, – apie 31-erių „YouTube“ žvaigždę rašo britų dienraštis „The Guardian“.

„Nerdy Nummies“

6. Tyleris Oakley'us

Vaizdo tinklaraštininkas 2016 m. uždirbo 6 mln. USD. 27-erių vyras pirmą savo vaizdo įrašą „YouTube“ svetainėje patalpino 2007 m., dabar jo kanalą prenumeruoja 8 mln. žmonių. 2014-aisiais „Bloomberg“ T. Oakley'aus kanalą paskelbė metų sensacija. Vaizdo įrašuose jaunas vyras kalba apie populiariąją kultūrą, politiką, literatūrą, komediją, žmogaus teises, aktyviai dalyvauja LGBT judėjime.

2015 m. išleido memuarų knygą „Binge“.

Tyler Oakley

7. „Markiplier“

Markas Edwardas Fischbachas, geriau žinomas kaip „Markiplier“, yra vaizdo tinklaraštininkas, „kepantis“ filmukus apie vaizdo žaidimus. 2016 m. jis uždirbo 5,5 mln. USD. Nuo tada, kai 2012-aisiais įkūrė savo vaizdo žaidimų paskyrą „MarkiplierGAME“, vyras į interneto svetainę patalpino daugiau nei 3.000 vaizdo įrašų. „Markplier“  kanalą šiuo metu prenumeruoja per 5 mln. „YouTube“ vartotojų. 

„Markplier“ iš kitų išsiskiria energingu kalbėjimu. „Jis rėkia ir keikiasi “, – rašo „Forbes“. M. E. Fischbacho gerbėjai žavisi juo ne tik už gerą humorą, bet ir profesionalias įžvalgas, puikų IT, e.žaidimų rinkos išmanymą.

„Markiplier“

8. Germanas Garmendia

26-erių komedijos meistras iš Čilės savo karjerą „YouTube“ pradėjo prieš 5 metus. Jis valdo du kanalus –„HolaSoyGerman“ ir „JuegaGerman“, šiuos prenumeruoja 46 mln. žmonių. 2016-aisiais G. Garmendia uždirbo beveik 5,5 mln. USD.  2016 m.

G. Garmendia išleido knygą „Chupaelperro“. Dainuoja grupėje, koncertuoja Lotynų Amerikoje.

German Garmendia

9. Rhett ir Link

38-erių Rhettas McLaughlinas ir 37-erių Charlesas Lincolnas Nealas savo karjerą „YouTube“ pradėjo  2010-aisiais, o šiemet uždirbo 5 mln. USD.

Vyrai išpopuliarėjo kurdami juokingas reklamas vietos įmonėms. Jiems priklauso – „Good Mythical Morning“, „EXTRAS - RhettandLink“ kanalai, šiuos prenumeruoja daugiau nei 17 mln. „YouTube“ vartotojų.

Rhett & Link

10. „PsychoSoprano“

Colleena Ballinger savo „YouTube“ kanalą sukūrė 2006 m., tačiau ilgai į jį neinvestavo, mat užsiėmė kitais reikalais: mokėsi aktorystės, nusifilmavo keliose kino juostų – „Daily American“, „ Perez Hilton“, „Los Angeles Times“, dainavo. Anot „Forbes“, vaidinti jai nesisekė.

2010 m. mergina pasinėrė į „YouTube“ verslą, per 5m. sukūrė apie 450 filmukų apie savo gyvenimą, rūbų ir kosmetikos madas, buitį ir užsidirbo beveik 18 mln. USD.2016-aisiais „PsychoSoprano“ savo banko sąskaitą papildė 5 mln. USD.

„PsychoSoprano“

Gauk nemokamą LAISVALAIKIO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Lankytojams atveriamas Nidos švyturys

Nuo šeštadienio lankytojams atveriamas Nidos švyturys, BNS informavo Neringos muziejų direktorė Lina...

Laisvalaikis
09:45
Mūsų problema – ne finansų, o idėjų trūkumas Premium

„Vyrauja nestabilumo jausmas. Apskritai, kalbant apie šią krizę, sakyčiau, jog ne taip blogai yra tai, kas...

Laisvalaikis
07:50
Paveldo vertybių sąraše - ir drevinė bitininkystė, ir vėtrungės

Vilniaus rotušėje įteikti sertifikatai dešimčiai nematerialaus kultūros paveldo vertybių, papildžiusių...

Laisvalaikis
2020.07.03
Jaunojo dizainerio prizo laimėtojai siūlo nusipirkti laimės

Vilniaus dailės akademijos (VDA) Dizaino inovacijų centro rengiamas konkursas „Jaunojo dizainerio prizas“...

Laisvalaikis
2020.07.03
MO sunku mylėti? Premium

Lankytojui, susiruošusiam apžiūrėti MO muziejaus vasaros parodos „Kodėl taip sunku mylėti?“, verta nusiteikti...

Laisvalaikis
2020.07.02
81-asis LNDT sezonas: puokštė nežinomųjų ir beveik nieko tikro

Lietuvos nacionalinis dramos teatras (LNDT) pakvietė į ekskursiją po rekonstruojamus pastatus ir pristatė...

Laisvalaikis
2020.07.02
Reputacijos laurai: IKEA, „Thermo Fisher“, „Lidl“ ir „Camelia“ Premium 2

Geriausios reputacijos titulą šiemet pelnė IKEA, nuomonės lyderių akyse – „Thermo Fisher Scientific“,...

Rinkodara
2020.07.01
„Amazon“ antrus metus iš eilės – vertingiausias ženklas pasaulyje

„Amazon“ antrus metus iš eilės tituluojamas vertingiausiu pasaulio prekių ženklu, antrojoje pozicijoje...

Rinkodara
2020.06.30
Psichologiniai spąstai, į kuriuos nepakliūva sėkmingi žmonės Premium

Smegenys jungia mūsų patirtis, žinias, idėjas ir lemia veiksmus bei reakcijas į tam tikras situacijas. Tačiau...

Laisvalaikis
2020.06.29
Geriausi žmogaus draugai, kuriuos suvalgome Premium

Už maistą, drabužius, saugumą, net už tai, kad žiurkės nelaksto po mūsų maisto sandėliukus, turime būti...

Laisvalaikis
2020.06.28
Naujojoje Zelandijoje – instrukcijos silpniems Premium

Būtų įžūlu, jeigu Gytis Paškevičius, dainuodamas „man jos grožio, kiek yra, tiek ir pakanka“, turėtų mintyje...

Verslo klasė
2020.06.28
Kisa, kam jums matematika? Jūs juk neturit fantazijos Premium 4

Pirmakursiai bando žodis žodin kuo tiksliau viską užsirašyti, nes suvokti to, kas jiems dabar kalbama,...

Verslo klasė
2020.06.28
Irena Veisaitė: dažnai jaučiuosi kaip Sizifas Premium

Joninių išvakarėse prof. Irenai Veisaitei Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje buvo įteiktas aukščiausias...

Laisvalaikis
2020.06.28
Rusijos teismas režisierių K. Serebrenikovą nuteisė 3 metams lygtinai

Maskvos teismas penktadienį pripažino kaltu garsų teatro ir kino režisierių Kirilą Serebrenikovą už...

Verslo aplinka
2020.06.26
Netoli Stounhendžo Anglijoje rastas didžiulis neolito statinys

Pietvakarių Anglijoje, netoli Stounhendžo, aptikta 4.500 metų senumo monumento vieta. Jungtinės Karalystės...

Laisvalaikis
2020.06.24
Prof. I. Veisaitei – aukščiausias Vokietijos apdovanojimas 4

Birželio 23 d. nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje profesorei Irena Veisaitei bus įteiktas aukščiausias...

Laisvalaikis
2020.06.23
Slaptas ginklas su „korona“ – paviršiai Premium

Ant paviršių tiksliai atkartojus vabzdžių sparnų tekstūrą, o lifto mygtukus ir durų rankenas padengus...

Laisvalaikis
2020.06.21
Ar Lietuva gali šalies reklamai išleisti 40 mln. Eur 8

Tiek Vilniaus, tiek ir Lietuvos skaitmeninio matomumo pozicija šiemet pasaulinėse miestų varžybose turėtų...

Rinkodara
2020.06.21
Ateities formos: dizainas pokarantininiame pasaulyje Premium

Dar sausį atsakymus į klausimą, kaip atrodys dizainas XXI a. trečiajame dešimtmetyje, daugelis būtų grindę...

Laisvalaikis
2020.06.20
J. Vilpišauskaitė: Tvano repeticija Premium

Saulėta birželio popietė Tbilisyje slinko tykiai ir nieko neįprasta, rodėsi, nebus. Tą šeštadienį miestą...

Verslo klasė
2020.06.20

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus