10 daugiausia uždirbančių „YouTube“ žvaigždžių

Publikuota: 2016-12-13
2016-aisiais „YouTube“ internetinėje svetainėje daugiausia uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD. „SMMGuide“nuotr.
svg svg
2016-aisiais „YouTube“ internetinėje svetainėje daugiausia uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD. „SMMGuide“nuotr.
„Verslo žinios“

Britų naujienų portalas „businessinsider.com“ paskelbė 2016 m. daugiausia uždirbusių „YouTube“ vaizdo tinklaraštininkų sąrašą. Siūlome pasižvalgyti.  

1.  „PewDiePie“

Daugiausia „YouTube“ internetinėje svetainėje 2016-aisiais uždirbo švedas Felixas Arvidas Ulfas Kjelbergas, jo banko sąskaitą papildė 15 mln. USD.

„PewDiePie“, „Weird Stuff Online“, „Scare PewDiePie“, „Fridays w/ PewDiePie“, „PewDiePie Montages“, „PewDiePie Animated“, „The Last Guardian“ kanalus prenumeruoja daugiau nei 50 mln. žmonių.

Skaičiuojama, jog F. Kjelbergo filmukai peržiūrėti beveik 14 mlrd. kartų. Anot britų dienraščio „The Guardian“, F. Kjelbergas pasirinko sparčiai kylančią ir visiems segmentams įdomią videožaidimų temą, tad nenuostabu, kad sulaukė milžiniškos sėkmės.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Pirmąjį vaizdo klipą į savo „YouTube“ paskyrą vyras patalpino 2010 m., nuo to laiko jis ėmė žaibiškai populiarėti, kasmet susižerdamas penkiaženkles ir šešiaženkles sumas.

Skaičiuojama, kad 2010–2016 m. iš „YouTube“ F. Kjelbergas užsidirbo apie 124 mln. USD. „Švedijoje – dideli mokesčiai, tad Felixui liko pusė sumos“, – rašo JAV verslo žurnalas „Forbes“. Kad ir kaip būtų, 26-erių vyro kišenėje nešvilpauja vėjai, jis yra deklaravęs turto už daugiau nei 70 mln. USD.  

„Jis daug dėmesio skiria savo gerbėjams, su jais kalba apie savo asmeninį gyvenimą, dalija patarimus, atsako į paštu siunčiamus klausimus, bendrauja komentarų skiltyje, kuria bendruomenę“, – rašo „Business Insider“ (BI).

2. Romanas Atwoodas

Amerikietis Romanas Atwoodas 2016 m. uždirbo apie 8 mln. USD.  Prieš 2 m. jis uždirbdavo vidutiniškai 150.000–200.000 USD per mėnesį. 2015-aisiais „Forbes“ jį įtraukė į turtingiausių „YouTube“ vaizdo tinklaraštininkų sąrašą, tais metais jis uždirbo 3,5 mln. USD. 

Anot BI, šis vyras garsėja kaip vienas geriausių „YouTube“ pokštininkų ir juokiasi iš visko. Populiariausi jo vaizdo klipai – „Crazy Plastic Ball PRANK!!“ (86 mln. peržiūrų), „Anniversary Prank Backfires!!“ (85 mln. peržiūrų), „Blowing Up My Kid PRANK!!“ (37 mln. peržiūrų“), „Killing My Own Kid PRANK!!“ (49 mln. peržiūrų).

R. Atwoodas pirmąjį vaizdo klipą į „YouTube“ įkėlė prieš 5 m., dabar jo kanalą prenumeruoja per 10 mln. žmonių.

33-ejų vyras prieš susikurdamas paskyrą „YouTube“ dirbo šeimos versle, gamino tinklus ir virves. „Nebūčiau pasvajojęs apie tokius pinigus“, – viename iš savo vaizdo įrašų sako R. Atwoodas.

Roman Atwood

3. Lilly Singh

28-erių kanadietė Lillly Singh savo karjerą „YouTube“ pradėjo 2010-aisiais. 2016 m. ji uždirbo 7,5 mln. USD.

Skaičiuojama, jog nuo 2010 iki 2016-ųjų L. Singh vidutiniškai uždirbdavo 2.700 USD per dieną (980.000 USD per metus). Jos pagrindinis kanalas „Superwoman“ turi per 9 mln. sekėjų, o patalpinti vaizdo klipai peržiūrėti 1,3 mlrd. kartų. 

„YouTube“ žvaigždė prižiūri ir kitą savo kanalą – „Superwomanvlogs“. 2011–2016 m. jį prenumeruoja 1,4 mln. žmonių. Per dieną vaizdo klipai sulaukia apie 350.000 peržiūrų, tai reiškia, kad kasdien L. Singh uždirba papildomus 600 USD (200.000 USD per metus)

„Ji labai protinga, talentinga ir graži moteris, nebijanti pasijuokti iš savęs ir įkąsti kitiems“, – vertina „Forbes“.

Populiarių „YouTube“ filmukų autorė papildomų pinigų užsidirba iš reklamos – kosmetikos, kino filmų, koncertinių turų. 

„Superwoman“

4. „Smosh“

„YouTube“ veteranai – Ianas Hecoxas ir Anthony Padillas 2016 m. uždirbo 7 mln. USD. 2015-aisiais – 6 mln. USD.

Pirmąjį vaizdo klipą vaikinai į „YouTube“ įkėlė 2005 m., dabar jų kanalą prenumeruoja per 22 mln. žmonių. Vaikinai kuria vaizdo filmukus „Smosh“, „Smosh Games“, „Smosh 2nd Channel“, „Shut Up! Cartoons“, „ElSmosh“, „Smosh France“ kanalams. Kievieną savaitę į tinklapį www.smosh.com įkeliami nauji Iano ir Anthony eksperimentiniai vaizdo klipai, pokalbiai, įžvalgos.

Verta paminėti, kad jiedu išleido 5 muzikinius albumus , o 2015 m. pasirodė jų filmas „ Smosh: The Movie“, jų balsais įgarsinti ir animacinio kino filmo „Piktieji paukščiai“ (angl. „Angry Birds“) veikėjai.

„Smosh“

5. Rosanna Pansino

„Nerdy Nummies“ įkūrėja R. Pansino gamina įvairiausius desertus, įkvėptus kompiuterinių žaidimų, fantastinių ir animacinių filmų. Savamokslė kepėja 2016 m. uždirbo 6 mln. USD, jos kanalą „YouTube“ prenumeruoja daugiau nei 7 mln. žmonių. Skaičiuojama, jog vidutiniškai jos vaizdo klipas sulaukia 1,9 mln. peržiūrų. Savo veiklą R. Pansino pradėjo 2010-aisiais, per 6 m. ji patalpino beveik 500 filmukų.  

Prieš metus R. Pansino išleido kulinarinę knygą „The Nerdy Nummies Cookbook: Sweet Treats for the Geek in All of Us“, patekusią į „The The New York Times“ bestselerių sąrašą. Papildomus milijonus kasmet jai sukrauna vaizdo žaidimų, kinų filmų, maisto reklama.

„Siekdama pritraukti daugiau peržiūrų ji naudojasi seksualios moksliukės įvaizdžiu“, – apie 31-erių „YouTube“ žvaigždę rašo britų dienraštis „The Guardian“.

„Nerdy Nummies“

6. Tyleris Oakley'us

Vaizdo tinklaraštininkas 2016 m. uždirbo 6 mln. USD. 27-erių vyras pirmą savo vaizdo įrašą „YouTube“ svetainėje patalpino 2007 m., dabar jo kanalą prenumeruoja 8 mln. žmonių. 2014-aisiais „Bloomberg“ T. Oakley'aus kanalą paskelbė metų sensacija. Vaizdo įrašuose jaunas vyras kalba apie populiariąją kultūrą, politiką, literatūrą, komediją, žmogaus teises, aktyviai dalyvauja LGBT judėjime.

2015 m. išleido memuarų knygą „Binge“.

Tyler Oakley

7. „Markiplier“

Markas Edwardas Fischbachas, geriau žinomas kaip „Markiplier“, yra vaizdo tinklaraštininkas, „kepantis“ filmukus apie vaizdo žaidimus. 2016 m. jis uždirbo 5,5 mln. USD. Nuo tada, kai 2012-aisiais įkūrė savo vaizdo žaidimų paskyrą „MarkiplierGAME“, vyras į interneto svetainę patalpino daugiau nei 3.000 vaizdo įrašų. „Markplier“  kanalą šiuo metu prenumeruoja per 5 mln. „YouTube“ vartotojų. 

„Markplier“ iš kitų išsiskiria energingu kalbėjimu. „Jis rėkia ir keikiasi “, – rašo „Forbes“. M. E. Fischbacho gerbėjai žavisi juo ne tik už gerą humorą, bet ir profesionalias įžvalgas, puikų IT, e.žaidimų rinkos išmanymą.

„Markiplier“

8. Germanas Garmendia

26-erių komedijos meistras iš Čilės savo karjerą „YouTube“ pradėjo prieš 5 metus. Jis valdo du kanalus –„HolaSoyGerman“ ir „JuegaGerman“, šiuos prenumeruoja 46 mln. žmonių. 2016-aisiais G. Garmendia uždirbo beveik 5,5 mln. USD.  2016 m.

G. Garmendia išleido knygą „Chupaelperro“. Dainuoja grupėje, koncertuoja Lotynų Amerikoje.

German Garmendia

9. Rhett ir Link

38-erių Rhettas McLaughlinas ir 37-erių Charlesas Lincolnas Nealas savo karjerą „YouTube“ pradėjo  2010-aisiais, o šiemet uždirbo 5 mln. USD.

Vyrai išpopuliarėjo kurdami juokingas reklamas vietos įmonėms. Jiems priklauso – „Good Mythical Morning“, „EXTRAS - RhettandLink“ kanalai, šiuos prenumeruoja daugiau nei 17 mln. „YouTube“ vartotojų.

Rhett & Link

10. „PsychoSoprano“

Colleena Ballinger savo „YouTube“ kanalą sukūrė 2006 m., tačiau ilgai į jį neinvestavo, mat užsiėmė kitais reikalais: mokėsi aktorystės, nusifilmavo keliose kino juostų – „Daily American“, „ Perez Hilton“, „Los Angeles Times“, dainavo. Anot „Forbes“, vaidinti jai nesisekė.

2010 m. mergina pasinėrė į „YouTube“ verslą, per 5m. sukūrė apie 450 filmukų apie savo gyvenimą, rūbų ir kosmetikos madas, buitį ir užsidirbo beveik 18 mln. USD.2016-aisiais „PsychoSoprano“ savo banko sąskaitą papildė 5 mln. USD.

„PsychoSoprano“

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

„Time“ įtakingiausių menininkų viršūnėje – „Marvel“ žvaigždė Simu Liu

Naujausią „Time“ žurnalo, paskelbusio 2022-ųjų šimto įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą, viršelį puošia...

Laisvalaikis
2022.05.23
Ką A. Navalnas „Time“ parašė apie Putiną, o J. Bidenas – apie Zelenskį

Žurnalas „Time“ į įtakingiausių 2022 m. žmonių sąrašą įtraukė Volodymyrą Zelenskį, Ukrainos prezidentą, ir...

Laisvalaikis
2022.05.23
Skaičiai: užteršti ir švariausi Europos miestai Premium

Smulkiųjų kietųjų dalelių kiekis Europoje per pastarąjį dešimtmetį mažėjo, tačiau vis dar viršija...

Verslo klasė
2022.05.22
Eutanazijos vartai. Kaip suplanuoti mirties datą Premium

Kelionių maršrutuose netikėta kryptis – paskutinė gyvenimo stotelė. Žmonės, įpratę viską planuoti ir iki...

Laisvalaikis
2022.05.22
Už 135 mln. Eur parduotas 1955-ųjų „Mercedes“

1955-ųjų laidos „Mercedes-Benz“, viena iš vos dviejų egzistuojančių tokio modelio mašinų, šį mėnesį aukcione...

Automobiliai
2022.05.22
Nacionalinėje dailės galerijoje – fotografijų paroda „Karas Ukrainoje. 2022 metai“

Meno lauke randasi vis daugiau liudijimų, pasiekiančių mus iš Rusijos užpultos Ukrainos. Vienas tokių –...

Laisvalaikis
2022.05.21
Ateitis su 5G pagal „Ericsson“: kas laukia žmonių ir verslo Premium

5G ryšys dažnai yra pristatomas kaip technologija, kuri daugiausia naudos atneš verslui. Tai bent iš dalies...

Inovacijos
2022.05.20
Virtualus nekilnojamasis turtas? Kodėl gi ne Premium 1

„Virtualus nekilnojamasis turtas (NT) yra dar viena skaitmeninio investavimo alternatyva. Iki šiol buvo...

Laisvalaikis
2022.05.20
Trakuose – ukrainos menininko J. Grigorovičiaus paroda „Karo spalvos“

Trakų kultūros rūmų meno galerijoje „Fojė“ (Vytauto g. 69) atidaryta kino dailininko Jurijaus Grigorovičiaus...

Laisvalaikis
2022.05.20
Kanuose T. Cruise‘ui įteikta „Garbės auksinė palmės šakelė“

Holivudo aktorius Tomas Cruise'as, trečiadienį pirmą kartą po 30 metų pertraukos apsilankęs Kanų kino...

Laisvalaikis
2022.05.19
Pokalbis apie psichinę darbuotojo sveikatą: pasitikėjimo vadovu ženklas Premium

Pokalbiai apie psichikos sveikatą tarp vadovo ir kitų komandos narių turėtų būti normalizuoti – teiginiui...

Vadyba
2022.05.19
Juvelyras T. Blaževičius: deimantai brangsta, lietuviškos juvelyrikos rinka bręsta Premium

„Deimantų kainų rodiklis yra ne aukcionai, bet dešimtys tūkstančių mažų gamintojų, kurie parduoda tuos...

Laisvalaikis
2022.05.18
Ukrainiečiai atsisveikino su pirmuoju nepriklausomos šalies prezidentu L. Kravčuku

Rusijos invazijos krečiama Ukraina antradienį atsisveikino su Leonidu Kravčuku, pirmuoju nepriklausomos...

Laisvalaikis
2022.05.17
Prasideda Kanų kino festivalis

Šiandien Kanuose, Prancūzijoje, prasideda 75-asis tarptautinis Kanų kino festivalis ir kino industrijai...

Laisvalaikis
2022.05.17
Kuo virto „Vytauto“ avantiūra su krepšininkais Ballais Premium 6

Lietuvoje su savo šeima ir kūrybine komanda viešėjęs JAV krepšinio veikėjas LaVaras Ballas paskelbė į Ameriką...

Pramonė
2022.05.17
„Dizaino sparnai“ pradedantiesiems augins sparnus

Lietuvos kultūros tarybos (LKT) projektas „Dizaino sparnai“ pradedančiuosius kviečia teikti paraiškas...

Laisvalaikis
2022.05.17
Rusijos premjeras iš R. Tumino atėmė vyriausybinį apdovanojimą 1

Rusijos premjeras Michailas Mišustinas nurodė buvusį Maskvos Vachtangovo teatro meno vadovą režisierių Rimą...

Laisvalaikis
2022.05.17
G. Pruskus: į darbą reikia žvelgti kaip į žaidimą Premium

Gediminas Pruskus, nekilnojamojo turto paslaugų grupės „Inreal“ vadovas, šiuo metu bendrovėje integruoja...

Vadyba
2022.05.15
J. D. Haidtas: apsigavome manydami, kad užtikrinti liberaliąją demokratiją lengva Premium

„Žinau, kad niekada nebuvo aukso amžiaus, kai visi mylėjome vieni kitus ir kalbėjome ta pačia kalba“, – sako...

Laisvalaikis
2022.05.15
Karą iš slėptuvės aprašinėjantis redaktorius: labiausiai šokiruoja mažos detalės Premium

Rusijos invazija į Ukrainą smogė visiems Ukrainos pramonės sektoriams ir kol kas nepanašu, kad šalis...

Verslo aplinka
2022.05.15

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku