Rėmėjo turinys

Namus liepsnose praradusiai šeimai draudikai suteikė antrą šansą

 

Nelaimė nesirenka aukų ir gali užklupti be kada. Tuo įsitikino šiauliečių Ramanauskų šeima rugsėjį per gaisrą netekusi namų ir viso juose buvusio turto. Ramanauskai išmoko ir skaudžią pamoką – sprendimo apsidrausti nuo panašių nelaimių neverta atidėlioti rytojui. Tiesa, šios pamokos kaina būtų daug didesnė, jei ne Europos bendrovės „ERGO Insurance“ Lietuvoje ištiesta pagalbos ranka. Sužinojusi apie Ramanauskų nelaimę draudimo bendrovė nusprendė suteikti šeimai antrą šansą ir sukūrė specialiai jų atvejui skirtą vienetinį „Draudimą po laiko“. Ši iniciatyva jau leido šeimai atgauti daugiau nei pusę viso prarasto turto ir, planuojama, netruks padės susigrąžinti visus prarastus daiktus. Prie to prisidėti kviečiami visi žmonės, kurie gali registruotis specialiame tinklalapyje polaiko.ergo.lt ir pasirinkti daiktą, kurį norėtų, kad ERGO padovanotų Ramanauskams.

  • 1

  • 2

  • 3

Laura su vyru, auginantys du mažamečius vaikus, sako anksčiau pasvarstydavę, kad galbūt vertėtų imtis papildomų priemonių apsaugoti namus nuo netikėtos nelaimės, tačiau konkrečius veiksmus vis atidėdavo ateičiai, kol galiausiai buvo per vėlu – lemtingąjį rugsėjį vos per vieną naktį Ramanauskai neteko ne tik viso materialaus turto, bet ir dokumentų, asmeniškai brangių daiktų. Po košmariškos nakties šeimai beliko džiaugtis, kad visiems namiškiams pavyko saugiai pabėgti iš degančių namų. Vis dėlto, gaisro sukelti rūpesčiai ir šeimos išbandymas tuomet tik prasidėjo.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau