Balsuok už sėkmingiausią
jauną aukštųjų technologijų įmonę

„Verslo žinios“ kartu su „Žinių ekonomikos forumu“ kviečia prisidėti prie Žinių ekonomikos įmonės 2016 apdovanojimų ir balsuoti už sėkmingiausią jauną aukštųjų technologijų įmonę!

Balsavimas baigtas!

Kaip balsuoti:

Už pasirinktą įmonę balsuoti galite vieną kartą prisijungę „Facebook“, „Linkedin“, „Google +“ socialiniais tinklais arba su savo „VŽ Premium“ prenumeratoriaus paskyra. Balsavimas tęsis iki 2017 m. sausio 26 d., 11.00 val.

6 vieta
18 balsų
UAB „Optogama“
Įsteigta Įsteigta 2015 m. balandis
Direktorius Direktorius Tadas Lipinskas
Darbuotojų Darbuotojų 6
Tinklapis Tinklapis optogama.com
Pagrindinė veikla

Lazerių, optinių sistemų ir modulių projektavimas, tyrimai, gamyba ir prekyba.

Gauk nemokamą TECHNOLOGIJŲ savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Ši iniciatyva skirta pagerbti pažangiausius ir inovatyviausius Lietuvos verslus, paskatinti jaunas, sėkmingai veikiančias aukštųjų technologijų sektoriaus įmones ir ugdyti verslo, valdžios ir visuomenės suvokimą apie žinių ir inovacijų svarbą stabiliai šalies ekonomikai, socialinei gerovei, darniam ūkio vystymuisi ir pažangai. Apdovanojimus organizuoja „Žinių ekonomikos forumas“ kartu su partneriais „Verslo žinios“, „Eksma“ ir „Šviesos konversija“

Įmonės, pretenduojančios tapti publikos „Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmone 2016“ atrinktos laikantis šių nuostatų:

Veiklą pradėjo (įregistruota) per pastaruosius penkerius kalendorinius metus. (2016 m. gali pretenduoti įmonės, įregistruotos po 2012 m. sausio 1 d.)
Atstovauja aukštųjų technologijų sektoriui (biotechnologijos, nanotechnologijos, lazerių ir šviesos technologijos, telekomunikacijos, informacinės technologijos, mechatronika, robotika ir kt.).
Ekspertų vertinimo komisija iš visų pateiktų anketų išrinko 8 įmones verčiausias šio apdovanojimo, už kurias ir galima atiduoti savo balsus.

Balsavimas tęsis iki 2017 m. sausio 26 d., 11.00 val.
Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas „Žinių ekonomikos įmonės 2016“ apdovanojimų renginyje sausio 26 d.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku