„Išmani Lietuva“ kitaip: atvykusiems į renginį siūlys unikalią patirtį

Reklama publikuota: 2020-10-05
Gyvai atvykę į renginį dalyviai jame dalyvaus saugiai bei itin komfortiškai viešbutyje „Artagonist Art Hotel“. Nuotr. Ryčio Galadausko.
svg svg
Gyvai atvykę į renginį dalyviai jame dalyvaus saugiai bei itin komfortiškai viešbutyje „Artagonist Art Hotel“. Nuotr. Ryčio Galadausko.

Spalio 14 d. Vilniuje vyks konferencija „Išmani Lietuva“, suburianti pažangiai mąstančius ir sėkmingai veikiančius pasaulio lietuvius. Renginys vyks jau ketvirtąjį kartą, tačiau šįmet jis išskirtinis – organizatoriai pristato dar nematytą konferencijos formatą. Pranešimus bus galima stebėti virtualiai, o gyvai atvykę į renginį jame dalyvaus saugiai bei itin komfortiškai.

Renginių organizatoriams dabar ne pats geriausias laikas – masiniai susibūrimai patalpose suvaržyti, o ir nežinia, ar jie apskritai įvyks dėl draudimų sugriežtinimo. Juolab rudeniui įpusėjus, kuomet pandeminė situacija gali tapti dar labiau įtempta.

„Transliacijos internetu yra puikus sprendimas perteikti turinį, tačiau turi ir trūkumų. Virtualus ryšys neperduoda emocinio krūvio, nedovanoja galimybės užkalbinti įdomų asmenį, megzti verslo kontaktus. „Išmani Lietuva“ visada buvo bendrystės, idėjų ir pažangos renginys. Todėl šįmet, užsivėrus durims, atidarėme langą: suradome būdą, kaip gyvo kontakto norintiems žmonėms užtikrinti saugų privatumą, tuo pat metu suteikiant galimybę susitikti vienam su kitu. Maža to, atvykusiems dovanosime visiškai kitokią, dar nematytą konferencijos stebėjimo patirtį. Dar viena naujovė – „Išmani Lietuva“ tampa atvira visiems – šiemet renginį transliuosime internetu“, – komentuoja Eglė Lapkutė-Juozaitienė, „Išmanios Lietuvos“ koncepcijos autorė.

Išskirtinė ir šių metų renginio vieta – jis vyks pačioje Vilniaus šerdyje, Pilies gatvėje esančiame „Darnu Group“ viešbutyje „Artagonist Art Hotel“, kuris spalio 14 d. visas priklausys „Išmanios Lietuvos“ pranešėjams, vedėjams bei dalyviams. „Gyvenimas dabar kaip niekad dinamiškas. Suvaržymai išlaisvina kūrybiškumą ir išmanumą kiekviename žingsnyje ir skatina ieškoti sprendimų net ir tuomet, kai atrodo vienintelis kelias –  nuleisti rankas ar palaukti geresnių laikų. Labai džiaugiamės, kad „Išmanios Lietuvos“ kūrėjai itin operatyviai surado išmanų būdą, kaip konferenciją perkelti ne tik į internetą, bet ir į saugesnę fizinę erdvę“, – sako „Darnu Group“ korporatyvinių reikalų ir rinkodaros direktorė Akvilė Liaudanskienė

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Kartu ir atskirai

Šiųmetės „Išmanios Lietuvos“ koncepciją padiktavo laikmečio aktualijos. „Kartu ir atskirai“ – su tokiu šūkiu šįmet iššūkius pasitinka renginio organizatoriai. Jei neįmanoma fiziškai suburti 800 žmonių – tiek į „Išmanią Lietuvą“ susirinko praėjusiais metais, visgi yra būdų sutelkti bent dalį jų. Šįmet įsigijusieji „Business Class Enter-in“ bilietą turės neeilinę progą išbandyti išties unikalią patirtį: renginį stebės išskirtinai patogiai, viešbučio kambaryje.

nuotrauka::1 left

Į konferenciją atvykę dalyviai vienai dienai bus apgyvendinti viešbutyje, kur jų lauks ne tik prabangus meniškas kambarių interjeras, bet ir paruošti užkandžiai bei gėrimai. Per televizoriaus ekraną transliuojamus pranešimus bus galima stebėti ir gyvai – iš balkonų matyti pirmame aukšte įrengta „Išmanios Lietuvos“ studija. O per socialinį tinklą „LinkedIn“ suradus renginio dalyvį, su kuriuo norėtųsi susipažinti, užmegzti verslo ryšius ar padiskutuoti, tereikės brūkštelti žinutę ir susitarti, kur ir kada susitikti.

Galimybė stebėti konferenciją patogiai įsitaisius viešbučio kambaryje, gurkšnojant specialiai šiai progai maltą „Huracan“ kavą, mėgaujantis kruopščiai parinktais užkandžiais ir diskutuojant su kartu atvykusiu kolega – išties unikali patirtis. Tačiau bilietas į renginį dovanos ne tik išskirtinius renginio potyrius, bet ir kur kas gilesnę prasmę. Visi surinkti pinigai bus skirti paremti „Bit&Byte“ vykdomai technologinės kūrybos mentorystės programai „Technologijų vedliai“, skirtai pradinių klasių mokytojams. Tad kiekvienas „Business Class Enter-in“ dalyvis įneš savo indėlį ir į Lietuvos švietimo ateitį.

„Išmani Lietuva“ šįmet pasieks visus, norinčius būti jos dalimi: renginio partneriai – „Bitė“, „Blue Bridge“, „If“, „Pažangios energijos klubas“ ir MITA dovanoja nemokamą konferencijos transliaciją.

Išskirtinis turinys

„Išmani Lietuva“ – idėjų ir progreso konferencija, kurios tikslas – surasti Lietuvos visuomenėje vykstančius pozityvius pokyčius, paviešinti Lietuvos pažangą mokslo, technologijų, verslo, visuomenės, švietimo srityse bei sutelkti dar didesnei pažangos dinamikai.

Turėdama tokį tikslą, ši konferencija toli gražu neapsiriboja Lietuvos sienomis – prisijungti kviečiami visi pažangūs lietuviai, nuo moksleivių iki globalių kompanijų vadovų bet kurioje pasaulio dalyje. Dauguma renginio pranešėjų – tautiečiai, gyvenantys ir dirbantys užsienyje. Jų pavardės retai kada puikuojasi konferencijų programose, tačiau darbai kalba patys už save. Visi jie sutiko „Išmanioje Lietuvoje“ pasidalyti patirtimi, įžvalgomis, moksliniais atradimais ar idėjomis, neabejotinai aktualiomis mūsų šaliai šiuo neeiliniu metu.

Vilius Kavaliauskas, dirbantis Vokietijos kompanijoje „GitLab“, kuri yra didžiausia pasaulyje organizacija (67 šalys, daugiau nei 1300 darbuotojų) veikianti tik nuotoliniu būdu ir tai daranti jau dešimt metų. Violeta Vogel, pagrindinio Šveicarijos telekomunikacijų tiekėjo „Swisscom“ duomenų produktų ir paslaugų skyriaus vadovė. Indrė Bartulytė-Užupė, gyvenanti Švedijoje, bet atsakinga už visos globalios SEB grupės Talentų valdymo programas. Tai tik keletas vardų iš pranešėjų sąrašo, kurie pasiryžę įkvėpti, paskatinti nenuleisti rankų ir ieškoti naujų kelių net ten, kur jų, regis, negali būti.

„Išmanioje Lietuvoje“ kalbės ir vienas ryškiausių pasaulio futurologų Gerd Leonhard, užduosiantis optimistiškai nuteikiantį retorinį klausimą – ar tikrai verta nerimauti dėl to, kad pasaulis nebebus toks, kaip buvęs?..

Renginio metu virtualioje platformoje bus galima siųsti pastabas, klausimus, komentarus pranešėjams. Į juos kiekvienas lektorius sureaguos savo socialinių tinklų paskyroje, naudodamas grotažymes  #ismaniLietuva  ir #smartLithuania.

„Tuo tikimės pasiekti, kad „Išmani Lietuva“ nesibaigtų su paskutiniu pranešimu, o būtų tęstinis žinių, diskusijų, iniciatyvų projektas. Taigi ir pasibaigus renginiui bus galima toliau kalbėtis ir kur kas išsamiau pasigilinti į dominančią sritį diskutuojant su pačiu pranešėju ir kitais žmonėmis socialinėse erdvėse“, –  sako „Išmanios Lietuvos“ kūrėja.

„Išmani Lietuva“ – spalio 14 d. Vilniuje, „Artagonist Art Hotel“ ir gyvai internetu.

Registruokitės čia.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Ekspertas patarė, kaip apsiginti nuo „Ransomware“ atakos Verslo tribūna

76 proc. organizacijų visame pasaulyje jau patyrė „Ransomware“ atakas, parodė naujausia „Veeam“ duomenų...

Išmani Lietuva
2022.03.23
Lietuvos NT startuoliai ruošiasi plėtrai užsienyje ir naujoms investicijoms Premium

Iki šiol menkai skaitmenizacijos paliesta nekilnojamojo turto (NT) rinka tampa imlesnė technologijoms, o tai...

Inovacijos
2022.03.22
Tikroji kibernetinio saugumo padėties analizė: 4 dalykai, nuo kurių reikėtų pradėti Verslo tribūna

Bet kuri įmonė, turinti bent 5 kompiuterines darbo vietas, bevielį tinklą, serverį arba viešai prieinamą...

Išmani Lietuva
2022.03.21
Europos akys – į Lietuvos agromaisto sektorių Verslo tribūna

Žemės ūkio ir maisto sektorius turi daugybę neišnaudoto potencialo įgalinant fotonikos sprendimus savo...

Pramonė
2022.03.15
Perspektyviausi Lietuvos „edtech“ startuoliai: estus lenkiame, bet tobulėti dar yra kur Premium

Lietuvoje švietimo technologijų įmonių daugėja, o perspektyviausių Baltijos ir Šiaurės Europos startuolių...

Inovacijos
2022.03.10
Pavogtą jautrią informaciją apie save galite būti paprašyti išsipirkti patys Verslo tribūna

Sėkmingas Suomijos psichinės sveikatos klinikų tinklas „Vastaamo“ pernai rudenį patyrė didelio masto ataką.

Išmani Lietuva
2022.03.09
„ART21“: dabar – darbas ukrainiečiams, pasibaigus karui – milijono vertės paramos paketas Ukrainos atstatymui Verslo tribūna

Agromaisto inovacijų dirbtuvės „ART21“ nelieka abejingos Ukrainos tautai, kuri dabar kovoja už visos Europos...

Išmani Lietuva
2022.03.08
Karantinas atskleidė, kad organizacinė kultūra nėra vien gražus žodžių derinys Verslo tribūna

Žmogiškojo santykio reikšmę darbe visapusiškai leido įvertinti tik dalinis jų praradimas karantino...

Išmani Lietuva
2022.03.02
„Mezon“: Jonava tapo pirmuoju 5G ryšiu padengtu miestu Lietuvoje Verslo tribūna

Interneto bendrovė „Mezon“ startavo su 5G ryšio technologija. Lietuvos centre įsikūręs miestas tapo pirmuoju...

Išmani Lietuva
2022.02.24
Saugumo sprendimas, sukuriantis naudotojo paveikslą skaitmeninėje erdvėje Verslo tribūna

Šiame „Blue Bridge“ straipsnio įraše sistemų inžinierius Gintaras Grybas pasakoja apie naujos kartos saugumo...

Išmani Lietuva
2022.02.23
Tvirtesni pamatai švariųjų technologijų įmonėms: bronzinę žymą pelnęs klasteris stiprins tarptautinį bendradarbiavimą Verslo tribūna

Šalies švariųjų technologijų sektoriui dedami tvirtesni pamatai. Šiemet Lietuvos švariųjų technologijų...

Išmani Lietuva
2022.02.22
WSJ: „Intel“ – netoli 6 mlrd. USD sandorio su Izraelio puslaidininkių bendrove 1

JAV technologijų kompanija „Intel“ yra netoli susitarimo už 6 mlrd. USD įsigyti Izraelio puslaidininkių...

Inovacijos
2022.02.15
Robotikos potencialas – didžiulis, bet ant stalo pinigus Lietuvoje dar deda retas Premium

Pasaulyje investicijos į robotikos startuolius ir jų skaičius per pastaruosius metus augo kartais. Lietuvoje...

Inovacijos
2022.02.10
Lietuvos startuoliai pernai sumokėjo 50% daugiau mokesčių, įdarbino apie 5.000 naujų darbuotojų 1

Lietuvos startuoliai 2021 m. į Lietuvos biudžetą sumokėjo 191 mln. Eur mokesčių, bendras šiame sektoriuje...

Inovacijos
2022.02.08
Netolima ateitis žemės ūkio sektoriuje – anglies dioksido kreditų rinka Verslo tribūna 1

Žaliojo kurso tikslai yra neįgyvendinami be pokyčių agromaisto sektoriuje. Šiandien žemės ūkis Lietuvoje...

Išmani Lietuva
2022.02.01
Ar asmenybės bruožai turi lemti profesijos pasirinkimą? Verslo tribūna

„Intravertiškas, energingo bendravimo nemėgstantis žmogus, tapęs pardavimų vadybininku, gali įgauti...

Išmani Lietuva
2022.02.01
5 pokyčiai, kuriuos pandemija atnešė į IT sistemų pirkimą Verslo tribūna

Mažiau sistemų, veikiančių nuosavoje IT infrastruktūroje ir SaaS paslaugų bumas, atspindintis ekonomikos ir...

Išmani Lietuva
2022.01.28
„Ignitis grupės“ inovacijų guru: geriausiai apgalvotos idėjos ateina ne iš vadovų Premium

Geriausiai apgalvotos inovacijų idėjos energetikos grupėje „Ignitis grupė“ dažnai ateina ne iš vadovų, o iš...

Inovacijos
2022.01.25
Puslaidininkių investicijų upė: Taivanas vis tiek gali daugiausia Premium 5

Dėl pasaulinės puslaidininkių krizės gamintojai karštligiškai investuoja į naujus pajėgumus – skelbiama apie...

Inovacijos
2022.01.25
Šeštus metus iš eilės „CV-Online“ „Bitę“ pripažino TOP darbdaviu Verslo tribūna 7

„Bitė Lietuva“ jau šeštus metus iš eilės pelnė TOP darbdavio titulą, skelbia darbo skelbimų paieškos bendrovė...

Išmani Lietuva
2022.01.21

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku