„BIOK LAB“ IT migracijos užkulisiai: partnerystė, kai laimi visi

Reklama publikuota: 2022-07-11
Norbertas Žioba, „BIOK laboratorija“ vadovas.
svg svg
Norbertas Žioba, „BIOK laboratorija“ vadovas.

2021 m. lapkričio mėnesį, pristigusi vietos plėtrai senosiose patalpose, didžiausia kosmetikos gamybos įmonė Lietuvoje „BIOK laboratorija“ persikėlė į naują gamyklą Klevinėje. Nors praėjo tik pusė metų, tačiau savalaikiai įmonės sprendimai investuoti į modernią ir tvarią infrastruktūrą jau dabar leidžia sparčiau žengti link ekologiškesnių veiklos metodų ir lyderiauti mažinant gamybos poveikį klimato kaitai.

„BIOK LAB“ gamykla yra viena iš nedaugelio mūsų šalyje, turinti A++ klasės sertifikatą. Be to, kad pastate įdiegti energiją taupantys šilumos siurbliai, LED apšvietimas bei lietaus vandens surinkimo mechanizmas, užtikrinantis rekreacinę ir ekologinę funkcijas, sklype taip pat numatyti keli tvenkiniai, darbuotojų ir svečių automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių krovimo stotelėmis. Planuojama, kad šie sprendimai 20-ies metų laikotarpiu leis įmonei sumažinti išmetamų CO2 dujų kiekį net iki 1000 tonų.

„Jau kurį laiką rinkoje stebime tendenciją, kad vis daugiau Lietuvos gyventojų renkasi ekologiškus ir gamtai draugiškus produktus. Todėl, statant naują „BIOK LAB“ gamyklą, ekologijai skyrėme itin daug dėmesio ir siūlomų sprendimų tvarumą vertinome itin atsakingai. Kitaip tariant, įgyvendinome dažnai girdimą patarimą ir pradėjome nuo savęs. Šiandien esame tikri, kad naujoji gamykla leis rinkai pasiūlyti produktų, kuriems gaminti 100% bus naudojama tik žalioji energija. Verta paminėti, kad rinkomės draugiškus gamtai sprendimus ne tik pastato projektavimo metu, bet ir kuriant IT infrastruktūrą. Praėjo daugiau nei pusmetis, kai įsikėlėme į „naujus namus“, tačiau inovatyvios darbo vietos vis dar džiugina mus vos įžengus pro duris,“- dalinasi Norbertas Žioba, „BIOK laboratorija“ vadovas.

Užduotį kurti šiuolaikišką ir tvarią IT infrastruktūrą naujojoje gamykloje „BIOK LAB“ patikėjo kompanijai „GoIT“, kuri nuo pat persikėlimo projekto pradžios tapo nepamainomu IT partneriu. „GoIT“ prisiėmė atsakomybę parinkti „žalius“ IT sprendimus bei, atsižvelgiant į gamyklos ateities plėtros planus, pasiūlyti tik prognozuojamus pajėgumus patenkinti gebančius IT gamintojus.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Į mūsų rankas atidavė visus technologinius klausimus. Klientas tikėjosi ne tik profesionaliai įgyvendinto projekto rezultatų bet ir atsakingo požiūrio į kasdien kylančius iššūkius. Dedikavome projekto vadovą ir techninę komandą, kuri užtikrino sklandų ir nenutrūkstamą IT infrastruktūros veikimą migracijos metu. Atrinkome ir diegėme kruopščiai parinktus modernius ir laikui atsparius technologinius sprendimus. Tuo pačiu atlaisvinome klientui rankas rūpintis tik jų verslui svarbiais klausimais,“ – dalinasi Tomas Kirchovas, IT priežiūros paslaugų ir sprendimų įmonės UAB „GoIT“ vadovas.

Jo manymu, įgyvendinant bet kokius strateginius pokyčius, turi būti dedikuota ne tik vidinė specialistų komanda, bet ir nuo projekto pradžios įgalinti visi susiję partneriai. „Mūsų pagrindinė užduotis – užtikrinti verslo klientų nenutrūkstamą veiklą. Šiuo atveju, klientas užtikrino galimybę įsitraukti į procesą iš pagrindų – padėjome teisingai suformuoti būsimos IT infrastruktūros reikalavimus, valdėme IT projektą, koordinavome komunikaciją ir integraciją su trečiosiomis šalimis bei tiekėjais, vėliau diegėme pasirinktus IT sprendimus, juos testavome ir tvirtinome.“

Anot T. Kirchovo, „BIOK LAB“ persikėlimas į naujas patalpas buvo vienas įdomesnių „GoIT“ vykdytų projektų. Šiame projekte, pilnai ir epizodiškai, dirbo visi įmonės IT specialistai, kadangi ekspertinė patirtis tiesiog būtina tam, kad IT ir vidinių procesų pokyčiai vyktų greitai ir nepastebimai – taip, kad darbuotojai ir klientai to nepajustų.

„BIOK LAB“ vadovas pritaria, kad didžiausia „GOIT“ paslaugų vertė – tai ne sutartinių įsipareigojimų nepriekaištingas įvykdymas, o partneriškas požiūris ir betarpiškas bendradarbiavimas viso strateginio projekto metu: „GoIT komanda nuo pat pradžių atsakingai valdė mūsų projektą ir savarankiškai pasirūpino visais IT sprendimais, mums praktiškai nieko nereikėjo daryti. Kartu pasirinkome „Dell“ įrangą dėl šio gamintojo požiūrio į tvarumą, ekologiją ir išskirtines sąlygas garantinio serviso metu. Mūsų patirtis rodo, kad galime drąsiai pasitikėti „GoIT“ ir jų ilgamete partneryste su „Dell“ gamintoju“.

Į naujosios gamyklos pastato statybas ir įrangą „BIOK LAB“ investavo 6,5 milijonus eurų. Persikelti į naujas patalpas paskatino tvarumo siekis ir verslo plėtros planai. Verta paminėti, kad „BIOK LAB“ ypatingai didelį dėmesį skyrė moderniems IT sprendimams. Diegdama išmaniuosius IT sprendimus, įmonė pasirinko „Dell Technologies“  įrangą.

Pavyzdžiui, pasirinkti „Dell“ P series monitoriai ir Optiplex Micro stacionarūs kompiuteriai atitinka „EPEAT® Gold“ ir ENERGY STAR® tvarumo standartus. Monitoriai pasižymi išskirtine spalvų gama ir įdiegta į akių komfortą orientuota ComfortView Plus funkcija, kuri prisitaiko prie vartotojų poreikių ir leidžia darbuotojams dirbti žymiai produktyviau.

Kalbant apie tvarius „Dell Technologies“ sprendimus, verta paminėti ir tai, kad Optiplex serijos stacionaraus kompiuterio korpuso ir ventiliatorių sistemos gamyboje naudojamos perdirbtos medžiagos, įskaitant tarp vandenyno atliekų nugulantį plastiką. O tai visiškai atitinka „Dell Technologies“ išsikeltą tikslą iki 2030-ųjų tapti visiškai aplinkai draugišku gamintoju. Be jokios abejonės, Lietuvos įmonės pasirinkdamos tvarius „Dell“ sprendimus tiesiogiai įtakoja ir prisideda prie šio kilnaus tikslo įgyvendinimo.

Apie

„Biok laboratorija“ („BIOK LAB“) – yra didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovė, valdanti prekės ženklus „Margarita“, „Ecodenta“ ir „Kilig“. Daugiau skaitykite https://www.bioklab.lt

„GoIT“ Lietuvoje veiklą pradėjo prieš 10 metų, visose Baltijos šalyse teikia IT aptarnavimo paslaugas, debesų kompiuterijos ir duomenų saugumo sprendimus, prižiūri įvairaus profilio ir dydžio kompanijų IT infrastruktūras, veda mokymus, atlieka IT auditus. Daugiau skaitykite https://www.goit.lt/

„Dell Technologies“ , nuo 2016 metų susijungus „Dell“ ir „EMC Corporation“, valdo šiuos prekės ženklus – „Dell“, „Dell EMC“, „Pivotal“, „RSA“, „SecureWorks“, „Virtustream“ ir „VMware“. Pernai metais kasmetinis „Dell Technologies Forum“, bendradarbiaujant drauge su „Intel“ ir „Microsoft“, daugiausia dėmesio skyrė Vidurio ir Rytų Europos regione veiklą vykdantiems verslams, tarp kurių ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos įmonės.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
JAV startuolis „Guardhat Technologies“ kuriasi Lietuvoje Premium

JAV bendrovė „Guardhat Technologies“, siūlanti darbuotojų fizinį saugumą ir efektyvumą darbe gerinančius...

Inovacijos
05:45
R. Bagdonas: kokybiškos lyderystės ir vadybos nepakeis niekas Premium

Ramūnas Bagdonas, „Telia“ Žmogiškųjų išteklių vadovas, VŽ podkaste pasakoja, kad prieš 20 metų personalo...

Vadyba
05:45
Kaip apsaugoti savo verslą kibernetinių atakų akivaizdoje? Verslo tribūna

Praėjusiomis savaitėmis prieš Lietuvos valdžios institucijas bei privačias įmones pradėta intensyvi...

R. Kupsto „Pure Harvest Smart Farms“ į vienaragius taikosi per ateinančius 2 metus Premium

JAV lietuvio Roberto Kupsto kartu su partneriais įsteigta Jungtinių Arabų Emyratų bendrovė „Pure Harvest...

Rinkos
2022.07.12
Automobilių prenumeratos paslaugas teikianti „MyBee“ pradeda veikti Estijoje

Lietuvoje prieš metus startavusi automobilių prenumeratos paslauga „MyBee“ antradienį pradeda veikti ir...

Logistika
2022.07.12
Prasideda statymai dėl dažnių pagrindinėje 5G juostoje

Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) antradienį skelbia kainų varžytuves dar viename 5G ryšio aukcione – dėl trijų...

Inovacijos
2022.07.12
NASA paskelbė pirmąją Jameso Webbo kosminio teleskopo nuotrauką

Pirmadienio vakarą NASA paskelbė pirmąją Jameso Webbo kosminio teleskopo nuotrauką.

Inovacijos
2022.07.12
Penki būdai, kaip įmonei padidinti savo kibernetinio saugumo lygį Verslo tribūna

Pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, padaugėjus kibernetinio saugumo atakų, verslas susiduria su daugybe...

Inovacijos
2022.07.12
„Uber failai“, arba Kaip „Uber“ Europos politikus įpainiojo į lobizmo voratinklį Premium

Pavėžėjimo paslaugų bendrovė „Uber“, siekdama greičiau plėstis pasaulyje, 2013–2017 m. užsiėmė politikų...

Inovacijos
2022.07.12
Iš Lietuvos traukiasi žinoma sporto technologijų bendrovė Premium 3

Technologijas sporto lygoms, lažybų tarpininkams ir žiniasklaidai kurianti bendrovė „Genius Sports“ traukiasi...

Inovacijos
2022.07.12
„Airline Seat Specification“ – labiausiai į gerą savijautą orientuotas salonas pasaulyje Verslo tribūna

Naujasis „Bentayga EWB“ modelis su prailginta ratų baze ir „Airline Seat Specification“ salonu gali pasigirti...

Vyriausybė atvėrė kelią „skaitmeninei ambasadai“ 1

Vyriausybė pirmadienį pritarė „skaitmeninei ambasadai“ – dalies valstybės duomenų laikymui užsienyje.

Inovacijos
2022.07.11
„Klarna“ įvertis nutirpo nuo 46 mlrd. USD iki 6,7 mlrd. USD 1

„Klarna“ sulaukė 800 mln. USD investicijų, kurių pritraukimo raunde Švedijos kompanijos įvertis susitraukė...

Rinkos
2022.07.11
E. Muskas: „Starlink“ internetas jau turėtų dengti visą Žemę

Kosmoso technologijų bendrovės „SpaceX“ palydovinis internetas „Starlink“ teoriškai jau turėtų dengti visą...

Inovacijos
2022.07.11
Žurnalistiniame tyrime – abejonės dėl „Uber“ plėtros etikos ir teisėtumo

Bendrą tyrimą atlikusių žiniasklaidos priemonių sekmadienį paviešinti dokumentai rodo, kad įgyvendindama...

Inovacijos
2022.07.11
„Surfshark“ atidarė biurą Varšuvoje, planuoja padalinį Berlyne

Lietuvių kibernetinio saugumo kompanija „Surfshark“ (UAB „Netflow“) pirmadienį oficialiai atidarė biurą...

Inovacijos
2022.07.11
Bankrutavusiai „Wirecard“ 900 mln. Eur investiciją iš „SoftBank“ padėjo gauti suklastoti duomenys

Bankrutavusi Vokietijos mokėjimų bendrovė „Wirecard“, kurios istorijoje figūruoja ir sąsajos su bankrutavusia...

Inovacijos
2022.07.11
„BIOK LAB“ IT migracijos užkulisiai: partnerystė, kai laimi visi Verslo tribūna

2021 m. lapkričio mėnesį, pristigusi vietos plėtrai senosiose patalpose, didžiausia kosmetikos gamybos įmonė...

Inovacijos
2022.07.11
„Apple“ išleis saugumo įrankį, skirtą „iPhone“ savininkus apsaugoti nuo šnipinėjimo programų

JAV technologijų bendrovė „Apple“ ruošia atnaujinimą, kuris turėtų jos produktus apsaugoti nuo vienos...

Inovacijos
2022.07.10
ES planuoja reglamentuoti autonominių automobilių pardavimą

Europa siekia būti pirmoji, kuri leis pilnai autonominiams automobiliams (4 lygio) riedėti keliais, praneša...

Logistika
2022.07.10

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku