„HUAWEI MatePad“ – kūrybos įrankis, subalansuotas studijoms ir biurui

Reklama publikuota: 2022-06-21
svg svg

Prieš dešimtmetį sukūrusi pirmą planšetę, technologijų kompanija HUAWEI abejonėms dėl šių prietaisų ateities nepasidavė ir pasiūlė studijoms bei biuro darbui nepamainomą įrankį. Kartu su naujos kartos M-Pencil pieštuku naudojamas planšetinis kompiuteris „HUAWEI MatePad“ tikrai gali padėti išlaisvinti kūrybiškumą. O vaizdo ir garso sistemos užtikrina komfortą ne tik klausant podkastus ar žiūrint filmus, bet ir jungiantis į nuotolinius darbo susitikimus.

Į rankas paėmus „HUAWEI MatePad“, pirmiausia, nustebina stilingas, minimalistinis, rankai komfortiškas dizainas. Apvalinti kampai, simetriškumas, kruopščiai paslėptos antenos, minimalistiniai linkiai leidžia jį patogiai laikyti rankoje tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. 450 g. sveriančios planšetės storis – 7,35mm, tačiau įrenginys atrodo net dar plonesnis, o 10,4 colių ekranas (ekrano ir rėmelio santykis 84%) labai patogus vaizdo įrašų ir filmų peržiūrai. Ploni rėmeliai ne tik suteikia subalansuotą išvaizdą, bet iš tiesų natūraliai neblaško, nukreipia dėmesį tiesiai į ekrano turinį. Vis dėlto, galia slypi ne išvaizdoje, o viduje. Šįkart „Huawei“ labai pasistengė atsižvelgti į daugelį tikslinei auditorijai – studentams ir biuro darbuotojams  – kylančių iššūkių ir apgalvoti sprendimus jų patogumui.

Užtikrinti vaizdą ir garsą

Vienas didžiausių nepatogumų, su kuriuo tenka susidurti daug laiko praleidžiant prie ekrano, yra ekrano spinduliuotės sukeliamas nuovargis. „HUAWEI MatePad“ tokio pojūčio nepalieka. Ekranas, kurio raiška 2000 x 1200, ne tik užtikrina labai tikroviškas spalvas, bet ir turi du „TÜV Rheinland“ akių komforto sertifikatus. Įdiegta technologija sumažina žalingą mėlyną šviesą bei ekrano mirgėjimą, tad, net ir dirbant prie ekrano ilgesnį laiką, akių nuovargis nekankina.

Daug dėmesio skirta ir garsui. Net keturi plačios amplitudės garsiakalbiai darbui suteikia labai aiškų ir galingą garso pojūtį. „Harman/Kardon“ garso sistema užtikrina, kad visos garso detalės bus išgirstos sodriai ir ryškiai, o „Histen 7.0“ garso efektas prideda papildomos kokybės klausant muzikos ir žiūrint filmus. Žinoma, geriausia kokybė pajuntama naudojant tam pritaikytas „Huawei“ ausines. Prie planšetinio kompiuterio pridedamas ir specialus perėjimas, leidžiantis prijungti paprastas laidines ausines, jei to reikia.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Padirbėta ir su garso perdavimu. 3 „HUAWEI MatePad“ mikrofonai tiksliai paima balsą ir gali veiksmingai padėti sumažinti aplinkos triukšmą. Ši funkcija labai gelbsti vaizdo skambučio ar nuotolinio susitikimo metu, kai nesinori kitiems transliuoti ar klausytis klaviatūros spausdinimo, durų uždarymo, žingsnių ir kitų pašalinių garsų. Kadangi nuotoliniai susitikimai tapo kone kasdienybe, garso ir vaizdo kokybė jau nėra ta sritis, į kurią norisi pažiūrėti pro pirštus.

 „HUAWEI MatePad“ instaliuotos 8 MP priekinė ir 13 MP galinė kameros. Siekiantys preciziškos nuotraukų kokybės joms gali turėti pastabų, tačiau gražioms asmenukėms, bendriems kelionių ar namų vaizdams ir video pokalbiams – kokybės tikrai užtenka.

Išlaisvina kūrybiškumą

Vienas svarbių „HUAWEI MatePad“ privalumų – galimybė kurti ir piešti su naujos kartos „HUAWEI M-Pencil“  išmaniuoju pieštuku. Jis yra ne tik elegantiškesnio, ergonomiško dizaino, bet ir suteikia geresnę rašymo bei piešimo patirtį. Nuo plono pieštuko paliktos žymės iki plunksnakočio rašto ar net galimybės piešti su šešėliu (tereikia pakreipti pieštuką). Pačių HUAWEI teigimu, kuriant 2-os kartos M-Pencil stengtasi perteikti kuo tikresnę įprastų pieštukų patirtį. Net ir korpusas  – ne apvalus, o šešiakampis, kaip įprastų pieštukų. Dėl to ne tik patogiau laikyti pieštuką rankose, bet ir padėjus ant stalo, „HUAWEI M-Pencil“ nenuriedės.

Planšetėje jau instaliuota „App Gallery“ suteikia galimybę atsisiųsti daugybę tapybos, dizaino ir užrašų programėlių. Tad, naudojant 2-os kartos pieštuką, „HUAWEI MatePad“ lengvai virsta į nešiojamą piešimo lentelę ar užrašų knygelę.  Paprasta kurti unikalius plakatus, virtualius sveikinimo atvirukus, piešinius ar tiesiog – įprastus darbo užrašus, lyg užrašų bloknote.

„M-Pencil“ kroviklis automatiškai prisitvirtina prie rašiklio korpuso griovelio ir pilnai įkrautas gali veikti net 10 valandų. Piešti ir rašyti galima visą dieną bet kur. Beje, dažno krovimo neprireikia ir pačiam „Huawei Matepad“. Didelė 7250mAh baterija užtikrina, kad vienu įkrovimu filmus žiūrėti ar jungtis į pokalbius nenutrūkstamai galima iki 13,5 valandų – praktiškai, visą aktyviąją dienos dalį.

Nepasimesti gausoje

Naudojantis „HUAWEI MatePad“, maloniai įsimena ir dar vienas pokytis – patogesnis, produktyviam darbui padedantis darbalaukis. Programėlės čia nėra tiesiog išmėtytos po visą ekraną, jų išdėstymas atrodo tvarkingai, o ir ieškoti reikiamų programėlių ikonų patogu.

Pagrindinio puslapio dizainas kažkiek primena kompiuterio darbalaukio išdėstymą. Apatinė juosta yra skirta dažniausiai naudojamų programėlių saugojimui.  Kairėje pusėje – dar iki 7 dažniausiai naudojamų programėlių. Keisti ir valdyti jas lengva. Užtenka šiek tiek pabraukti aukštyn arba laikyti nuspaudus programos piktogramą, kol atsiras specialus paslaugos valdiklis, jame ir rodoma pagrindinė programėlės informacija. Spustelėjus viršutiniame dešiniajame kampe, kortelė prisitvirtina prie darbalaukio.

Be kompromisų komfortui

Viena geriausių funkcijų darbui ir mokslams – HUAWEI išmanusis „Multi-Window“, kuris leidžia greitai peržiūrėti pranešimus ir į juos atsakyti, tuo pačiu metu atliekant kitas užduotis. Taip pat galima atsidaryti, pavyzdžiui, du dokumentus ir laisvai perkelti turinį iš vieno į kitą, ar dirbti viename dokumente, tuo metu skaitant kitą. Vienu metu galima atidaryti net 4 programas ir iki 10 programų langų (floating windows). Faktinė šio planšetinio kompiuterio atmintis siekia 128 GB.

„HUAWEI MatePad“ lengva sujungti ir su nešiojamuoju kompiuteriu. Ir variantai gali būti net keli. Galima tiesiog pasinaudoti „HUAWEI MatePad“ privalumais ir piešti didesniame kompiuterio ekrane arba išplėsti turimą ekranų erdvę ir dirbti su skirtingais dokumentais vienu metu per du ekranus.

Beje, norintiems su planšete pajusti nešiojamojo kompiuterio privalumus ar daug dirbantiems su tekstais, verta panaudoti pilno dydžio „HUAWEI Smart Magnetic“ klaviatūrą. Prijungimas lengvas, o 1.3 mm atstumai tarp klavišų užtikrina rašymo komfortą. Labai pravers ir tiems, kuriems tenka rašyti daug el. laiškų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Rašyti komentarą 0
„Estateguru“ siekia pritraukti institucinių investuotojų, žada nepamiršti mažmeninių Premium

„Estateguru“ ruošiasi antram lėšų pritraukimo raundui. Startuolis ketina smarkiai padidinti veiklos apimtis,...

Rinkos
2022.06.30
„Samsung“ pirmoji pasaulyje pradeda masinę pažangių 3 nm lustų gamybą

„Samsung Electronics“ tapo pirmąja lustų gamintoja pasaulyje, pradėjusia masinę pažangių 3 nanometrų...

Inovacijos
2022.06.30
Rekordiniai Lietuvos žaidimų industrijos metai: naujos galimybės ir senos problemos Premium

Lietuvos žaidimų industrija pernai stiebėsi į viršų – plėtėsi vietos įmonės, taip pat atvyko naujų, kurios...

Inovacijos
2022.06.30
„Snapchat“ pristato mokamą prenumeratos paslaugą

Socialinio tinklo „Snapchat“ valdytoja „Snap“ trečiadienį pranešė, kad išleidžia mokamą paslaugų planą...

Inovacijos
2022.06.30
Darbo aplinka keičiasi iš esmės: „Xerox“ žengia permainų priešakyje Verslo tribūna

Skaitmeninimo iniciatyvos versle, ypač paskatino prigijęs hibridinio ar nuotolinio darbo modelis, ragina...

Išmani Lietuva
2022.06.30
Priimant sprendimus „Tele2“ siūlo nespėlioti: duomenų analitika leis pamatyti tendencijas ir priimti efektyvesnius sprendimus Verslo tribūna

Iš kur ir kaip juda žmonės mieste, kokia vieta paslaugų teikimui pati tinkamiausia, kaip ir kur buriasi...

Regioninis verslas
2022.06.30
Birželį pradėti ir baigti NT projektai Premium

Birželį Vilniuje pradėtos naujų daugiabučių, bendro gyvenimo būsto, biurų pastato statybos, Kaune ir...

Statyba ir NT
2022.06.30
„Teltonika Telematics“ vadovas: ne kiekviena klaida yra nusižengimas Premium

Trečias geidžiamiausias darbdavys Lietuvoje „Teltonika Telamatics“ dalijasi sėkmės istorija, kaip į...

Vadyba
2022.06.30
Turtingiausių strateginių įmonių vadovų TOP 10 – M. Armonaitis, M. Rudnickis, A. Latakas

Tarp strateginių Lietuvos įmonių vadovų pagal deklaruoto 2021 m. turto ir lėšų vertę išsiskyrė Klaipėdos...

Vadyba
2022.06.29
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? Verslo tribūna

Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia...

Inovacijos
2022.06.29
A. Anušauskas: kiberatakų organizatoriai ieško silpnų vietų, galimi išpuoliai prieš verslą 1

Su Rusija siejamos organizuotos kibernetinės atakos prieš Lietuvą pirmąkart pasiekė tokį platų mastą, o radus...

Inovacijos
2022.06.29
Auga Aerokosmoso duomenų centro kuriamų sprendimų ir technologijų paklausa Verslo tribūna

Praėjusiais metais Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Antano Gustaičio aviacijos...

Kuriantiems rytojui
2022.06.29
Ar verta skaitmeninius sprendimus migruoti į „debesį“? Verslo tribūna

JAV technologinių tyrimų ir konsultacijų įmonės „Gartner“ atliktas tyrimas rodo, kad iki 2025 m. bendrovių...

„Simitri“ patirtis ir milijoninė apyvarta pirmaisiais metais: kaip sukurti pelningą e. parduotuvę Premium 5

2020-aisiais įkurta e. parduotuvė „Simitri“ „nulūžo“ per 10 min. po to, kai jos įkūrėjai – influenceriai...

Gazelė
2022.06.29
NKSC: kibernetinės atakos tęsiasi, bet jų mastas mažesnis

Kibernetinės atakos prieš Lietuvos valstybines institucijas, verslą antradienį tęsiasi, tačiau jų mastas kiek...

Verslo aplinka
2022.06.28
„CityBee“ su JAV startuoliu „Qibus“ skina kelią nuotoliniam automobilių valdymui Premium

Nauja technologija jau sukurta ir patikimai veikia, bet jai dar trūksta daugiau bandymų ir parankaus teisinio...

Logistika
2022.06.28
„15min.lt“ patyrė kibernetinę ataką 2

Naujienų portalas „15min.lt“ antradienį skelbia patyręs DDoS (angl. Distributed Denial of Service) ataką.

Inovacijos
2022.06.28
Kovido bangos Lietuvoje iškelti startuoliai jau matuojasi užsienį Premium

Pandemijos metais išaugus psichinės sveikatos temų reikšmei, o eilėms pas psichologus ir psichoterapeutus...

Gazelė
2022.06.28
„Eavalyne.lt“ savininkė suplanavo keleriopą augimą Premium 5

Lenkijos kapitalo CCC įmonių grupė, prekiaujanti avalyne ir drabužiais, per artimiausius penkerius metus...

Prekyba
2022.06.28
Premjerė: kibernetinio saugumo spragos – taisomos

Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad po kibernetinės atakos prieš Lietuvos institucijas taisomos spragos, o...

Inovacijos
2022.06.28

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku