„NRD Cyber Security“ pajamas pernai augino 66%

Kibernetinio saugumo konsultavimo ir technologijų vystymo įmonės NRD Cyber Security (UAB NRD CS) pajamos 2021 m. pasiekė 5,37 mln. eurų ir, o pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) sudarė 784.000 Eur. Įmonės pajamos per metus augo 66%, EBITDA 80,6%, teigiama bendrovės pranešime.
Audituotais duomenimis, per praeitus metus NRD Cyber Security uždirbo 603.000 Eur grynojo pelno 88% daugiau nei 2020 m. Bendrovės kibernetinio saugumo paslaugų ir produktų pardavimai privačiame sektoriuje didėjo penktadaliu.
Tuo metu Lietuvoje 2021 m. pardavimų pajamos išaugo 80%. NRD Cyber Security praneša pasirašiusi naujų sutarčių dėl specializuotos programinės ir techninės įrangos tiekimo, atlikusi IT saugos auditų, kibernetinio saugumo konsultacijų bei kitas paslaugas.
2021 m. NRD Cyber Security vykdė nacionalinio kibernetinio saugumo stiprinimo projektus: Egipto centriniame banke stiprino kibernetinių grėsmių stebėjimo pajėgumus įdiegiant savo išvystytą technologiją CollectiveSight, kartu su Jungtinių Tautų projektų valdymo agentūra (UNOPS) įvertinto Serbijos Respublikos kibernetinio saugumo ekosistemą bei ES kibernetinio saugumo agentūrai parengė kibernetinio saugumo krizių valdymo brandos vertinimo metodiką.
Įmonė skelbia užsitikrinusi svarbius projektus ir 2022-iems: pasirašyta sutartis dėl nacionalinės kibernetinio saugumo incidentų reagavimo komandos kūrimo Malavyje bei pradėti darbai Ruandoje, vertinant jų kibernetinio saugumo brandą pagal Oksfordo universiteto pasaulinio kibernetinio saugumo gebėjimų centro CMM modelį.
NRD Cyber Security bendra investicijų į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP) suma 2021 metų pabaigoje pasiekė apie 3 mln. Eur, iš kurių 1,7 mln. Eur sudarė iš ES gautos finansavimo lėšos.
Įmonė šiuo metu vysto ir / arba parduoda šiuos kibernetinio saugumo produktus: CollectiveSight ir CyberSet. Pirmasis produktas yra sensorių sistema, skirta kibernetinių grėsmių stebėjimui, identifikavimui ir analizei. Šis produktas jau yra išvystytas ir sėkmingai įdiegtas bei veikiantis ne tik Lietuvoje ir kitose ES šalyse, bet ir Egipto centriniame banke bei Bangladešo kritinėje informacinėje infrastruktūroje.
CyberSet yra technologijų ir veikiančių procedūrų rinkinys, kuris leidžia integruoti ir automatizuoti tipines saugumo operacijų centro funkcijas jas tvarkantiems saugos paslaugų tiekėjams (angl. Managed Security Service Provider, MSSP).
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti