„Metasite“ įsikūrė moderniame biure ir planuoja didinti komandą

Reklama publikuota: 2021-07-19
„Metasite“ vykdančioji direktorė Mantė Januškevičienė. Nuotr. Gedmanto Kropio.
svg svg
„Metasite“ vykdančioji direktorė Mantė Januškevičienė. Nuotr. Gedmanto Kropio.

Naujoji „nuotolinė“ realybė nereiškia, kad gyvų susitikimų ir bendro būvio laikai niekada nebegrįš. IT sektoriaus įmonė „Metasite“, kurios paslaugomis naudojasi Vakarų Europos finansų sektoriaus lyderiai, įsirengė naują biurą. Darbą moderniame, erdviame, ergonomiškame, atitinkančiame griežtus higienos standartus, jaukiame biure įmonės darbuotojai ir toliau derins su darbu iš namų ar kitų jiems patogių vietų.

„Metasite“ rinkoje veikia jau du dešimtmečius, per šį laiką išsigrynino specializaciją ir susikoncentravo į aukščiausio lygio IT paslaugas finansų sektoriui. Įmonės darbai puikiai pažįstami pažangiausioms Jungtinės Karalystės, Šveicarijos ir kitų Vakarų šalių kompanijoms: eksporto paslaugų dalis „Metasite“ krepšelyje sudaro beveik 90 %.

„Metasite” verslo analitikai, programuotojai, kokybės užtikrinimo inžinieriai, komandų vadovai kuria įvairius nestandartinius sprendimus: padeda integruoti sistemas didžiausiems pasaulio rizikos draudimo bei investiciniams fondams, kuria sudėtingas platformas finansinių duomenų tiekėjams, išvestinių finansinių instrumentų portfelių analizės specialistams, konstruoja finansinių duomenų vizualizacijos ir analitikos sprendimus.

Iki pandemijos įmonė buvo įsikūrusi Gedimino prospekte. Nuo sostinės širdies nenutolsta ir naujasis biuras – jis įrengtas moderniame verslo centre Šeimyniškių gatvėje.

„Aktyviai bandome naujas eksporto rinkas, ieškome nišinių projektų bei klientų, kur galėtume pritaikyti savo gilią specializaciją finansų bei fintech sektoriuose – turime planų augti. Tad ruošiamės intensyviai samdyti naujus darbuotojus, – apie verslo plėtrą kalba įmonės vykdančioji direktorė Mantė Januškevičienė. – Persikraustėme ir dėl kokybinių pokyčių. Anksčiau dirbome nepaprastai gražiame, tačiau sename, beveik istoriniame pastate. Naujasis biuras aprūpintas ne tik šiuolaikinėmis technologijomis, bet ir ergonomiškas bei jaukus, kad žmonės galėtų dirbti ir jaustis komfortiškai.“

Patogumai miesto pulso ritmu

„Metasite“ komanda įsikūrė A klasės verslo centre su puikiai išvystyta infrastruktūra: jame įrengtos konferencijų salės, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, elektromobilių krovimo stotelės. Patalpose moderni klimato kontrolės sistema palaiko tinkamą drėgmės lygį, kad dirbti būtų išties komfortiška. Vadovė džiaugiasi, kad kompanijos darbuotojai, puoselėjantys fizinį aktyvumą ir į darbą minantys dviračiais, einantys pėsčiomis ar atriedantys paspirtukais, galės naudotis dušais, persirengimo kabinomis bei dviračių bei daiktų saugykla. Tiems, kurie atvyksta miesto transportu – prie pat pastato durų viešojo transporto stotelė. Aktyvią pertraukėlę bus paprasta susiorganizuoti ir dienos metu, nes visai šalia biuro – Neries pakrantė su dviračių bei pėsčiųjų takais.

M. Januškevičienė pabrėžia, kad sprendimą persikelti į naują biurą labai paskatino  noras suteikti kolegoms galimybę dirbti ergonomiškomis sąlygomis: „Norime, kad mūsų darbuotojai prie kompiuterių dirbtų patogiai ir saugodami sveikatą, todėl statėme kilnojamus stalus, ergonomiškas kėdes. Biure  jauku, daug žalumos.”

Apklausus darbuotojus paaiškėjo, kad pasibaigus karantinui dauguma norėtų likti prie hibridinio darbo modelio, kuris pradėtas taikyti dar praėjusiais metais, po pirmojo karantino: keletas dienų namuose, keletas – darbe. Tokią galimybę „Metasite“ suteikia visiems savo darbuotojams, o dėl tinkamiausio darbo grafiko sprendžia pačios komandos.

Naujasis biuras nuo katedros ir senamiesčio nutolęs vos per kilometrą, o iki pagrindinių miesto verslo centrų Konstitucijos prospekte – dar arčiau. Pastate veikia vaistinė, klinika. Greta įsikūrusios kepyklėlės, kavinės, restoranai, sporto klubas, grožio salonai ir kitos parduotuvės, suformuotos išskirtinės viešosios erdvės su fontanais, suoliukais.

Profesionalumas ir bendrystė

„Metasite“ – kompanija su ilgalaikėmis vertybėmis ir į žmogų orientuota kultūra. „Tikiu ilgalaikiu bendradarbiavimu ir partnerystės galia, šiuo principu vadovaujamės tiek dirbdami su kolegomis, tiek su klientais ir partneriais“, – sako vadovė.  IT kompanija garsėja tuo, kad rūpinasi ne tik darbuotojų profesiniu augimu, bet ir gera savijauta, nori, kad darbe jie jaustųsi vertinami ir tiesiog laimingi. Bendrovėje ir per karantiną netrūko įvairių iniciatyvų, skirtų „nepamesti“ puoselėjamo bendrystės jausmo, o naujajame biure grįžtantiems darbuotojams erdvių neformaliam bendravimui ir vienas kito pažinimui yra dar daugiau. Darbuotojai įsitraukė ir įrengiant biurą: generavo idėjas, svarstė bendrą koncepciją, išsakė lūkesčius interjero dizainui.

Interjeras kurtas taip, kad atspindėtų šiltą ir draugišką atmosferą, vyraujančią „Metasite“ komandoje. Norėta, kad jis primintų jaukią, savą aplinką, prie kurios per metus jau spėjo priprasti dauguma darbuotojų. Biure įrengtos poilsio ir žaidimų erdvės, taip pat atskiros erdvės pašnekesiui su kolega ar susikaupimo reikalaujančiam darbui vienumoje. Bendrauti su kolegomis, užkąsti ar išgerti kavos kvies laisvalaikio zona.      

Suprasdama, kad pandemija dar nenugalėta, „Metasite“ ėmėsi papildomų priemonių užtikrinti, kad darbuotojai biure būtų tikrai saugūs. Jis – ne atviro tipo, įrengtas uždarų kambarių principu. Aukščiausius higienos standartus padeda išlaikyti patalpose cirkuliuojančio oro filtrai, bei, žinoma, kruopštus visų erdvių dezinfekavimas.

Naujas biuras kur kas labiau pritaikytas ir susitikimams su užsienio partneriais, klientais, kurių, įmonei augant, nuosekliai daugėja. Susitikimų kambariuose ar  pokalbiams skirtose erdvėse patogu rengti konferencinius skambučius, netrukdant kolegoms.      

„Metasite“ kultūra: laisvė veikti    

Vis tik ne buvimas kasdien drauge, o bendros vertybės, darbo principai, profesionalumas ir atsakomybė vienija stipriausiai. „Metasite“ komanda – platesnė nei biuro sienos. Lygiaverčiais jos nariais vienodai jaučiasi ir tie, kurie kasdien susitinka moderniose erdvėse, ir tie, kurie biure apsilanko rečiau.

„Mūsų žmonės – savo srities profesionalai, talentingos, įvairiapusiškos asmenybės. Jiems svarbu rezultato ir proceso kokybė, jie nebijo sprendimų laisvės bei su ja ateinančios atsakomybės. Tokiems ir kūrėme naujus namus – biurą: jaukų, skatinantį bendravimą ir atradimus, o kartu suteikiantį visas sąlygas realizuoti profesinį potencialą. Tačiau esame atviri visoms bendradarbiavimo formoms, mes pasiruošę priimti žmones iš bet kurio Lietuvos krašto ar kitos šalies. Svarbu, kad jiems tiktų mūsų darbo principai, projektai bei vidinė kultūra, o mūsų komandai – žmogaus kompetencija, patirtis ir asmeninės savybės“, – teigia „Metasite“ vadovė.

“Metasite” priklauso įmonių grupei, vienijančiai 160 žmonių, kurių dauguma dirba Vilniuje, 3 skirtinguose biuruose.    

"Metasite" yra pirmoji grupės įmonė, įsikūrusi jau daugiau nei prieš 20 metų ir aptarnaujanti pažangiausias finansų sektoriaus bendroves Vakarų ir Šiaurės Europoje. Patyrusios komandos kartu su klientų inžinieriais kuria nestandartinius finansinius įrankius bei sistemas, taip eidamos koja kojon su šios srities technologijų pažanga ir vystymusi.

„Metasite“ didelį dėmesį skiria darbuotojų profesinio meistriškumo ugdymui bei kompetencijų kėlimui tiek organizuodama mokymus, tiek skatindama darbuotojų profesinį ugdymąsi. Visa tai padeda konkuruoti ir pasiekti pripažinimą Europos technologijų rinkoje.

FOTOGALERIJA „Metasite“ įsikūrė moderniame biure ir planuoja didinti komandą: (14 nuotr.)

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose

Gauk nemokamą TECHNOLOGIJŲ savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
J. Bezosas pasiekė savo svajonę 7

Jeffas Bezosas, „Amazon“ įkūrėjas ir turtingiausias žmogus planetoje, antradienį savo bendrovės „Blue Origin“...

Inovacijos
15:30
„Apple“ atideda darbuotojų sugrįžimą į biurus

Daugelyje pasaulio šalių padidėjus sergamumui COVID-19, JAV technologijų milžinė „Apple“ mažiausiai mėnesiui...

Vadyba
15:06
„Estoty“ prašė įrengti biurą, gavo nuosavą galaktiką Premium 1

Visai neseniai ir visai netoli. Tokiais žodžiais norėtųsi pradėti šį pasakojimą apie Latvijos kapitalo...

Dar vienas apsižodžiavimas: Kinija atmeta JAV kaltinimus kibernetinių išpuolių organizavimu

Kinija antradienį griežtai paneigė įvykdžiusi ar organizavusi įsilaužimą į „Microsoft“ serverius, o kinų...

Inovacijos
11:59
„Teledema“ vėl auga, ateitį sieja su „eSIM“ technologija Premium

Mobiliojo ryšio bendrovė „Teledema“ pernai, po kelių gana lėtų metų, fiksavo dviženklį pardavimo pajamų...

Inovacijos
10:10
„iPhone“ kiekvienam darbuotojui – misija įmanoma Verslo tribūna 2

Atėjus laikui atsinaujinti telefonus, dažna įmonė ar organizacija susiduria su dilema: ką pasirinkti, kad...

Inovacijos
05:00
Sumanus partnerių ir sprendimų pasirinkimas: spartesni veiklos procesai, išaugęs saugumas, sumažėjusi klaidų tikimybė Verslo tribūna

Kelias į sėkmingą partnerystę yra grįstas pasitikėjimu, abipusiu sutarimu ir vieninga vizija. Tokią mintį...

Paslaugos
05:00
JAV tampa nauja bitkoinų kasimo Meka

Dar prieš tai, kai Kinija nusprendė iš šalies išvyti bitkoino kasėjus, jie iš valstybės jau migravo masiškai.

Inovacijos
2021.07.19
JAV apkaltino Kiniją surengus kibernetinę ataką prieš „Microsoft“

Jungtinės Valstijos su sąjungininkais pirmadienį apkaltino Kinijos valdžios struktūras organizavus šių metų...

Inovacijos
2021.07.19
„Cogastro“ įkūrėja darbą IT įmonėje paliko dėl vabzdžių verslo ir nesigaili Premium

Norėdama išmaitinti sparčiai augančią populiaciją, žmonija turės pereiti prie tvaresnių mitybos šaltinių.

Inovacijos
2021.07.19
„Discontract“ pradeda teikti verslui skirtas paslaugas

Lietuvių startuolis „Discontract“, siūlantis meistrų iškvietimo ir namų priežiūros paslaugas klientams,...

Inovacijos
2021.07.19
Izraelio įmonės šnipinėjimo programa „Pegasus“ galėjo paveikti 50.000 telefonų

Izraelio įmonė „NSO Group“, kaltinama aprūpinanti vyriausybes šnipinėjimo programomis, yra siejama su...

Inovacijos
2021.07.19
„IDenfy“ siūlo valstybei nelegalių migrantų identifikavimo sprendimą 2

Vaiva Amulė, „Fintech Hub LT“ asociacijos vadovė, Užsienio reikalų ministerijai perdavė finansinių...

Inovacijos
2021.07.19
„Zoom“ perka „Five9“ už 14,7 mlrd. USD

Nuotolinių vaizdo susitikimų ir konferencijų įrankius siūlanti JAV kompanija „Zoom Video Communications“ už...

Inovacijos
2021.07.19
„Metasite“ įsikūrė moderniame biure ir planuoja didinti komandą Verslo tribūna 4

Naujoji „nuotolinė“ realybė nereiškia, kad gyvų susitikimų ir bendro būvio laikai niekada nebegrįš. IT...

Inovacijos
2021.07.19
Jei verslo idėja atrodo sudėtinga, yra kas paaiškina, ką su ja daryti Premium

Anksčiau į universitetus pagalbos kreipdavosi tik stambios bendrovės, dabar vis dažniau su mokslininkais...

Gazelė
2021.07.18
Lietuvos gėjų lygai - parama iš „Google“   11

Asociacija Lietuvos gėjų lyga (LGL) tapo viena iš 13-os organizacijų, laimėjusių metų pradžioje „Google“...

Rinkodara
2021.07.18
Kitas „Modernos“ žingsnis – mRNR vakcinos prieš ŽIV, gripą, Ziką ir vėžį

Dar prieš metus „Moderna“ buvo nepelninga bendrovė, turinti daug žadančią, tačiau neįrodytą technologiją. Nė...

Inovacijos
2021.07.18
„Netflix“ planuoja pasiūlyti žaidimus

„Netflix“ nori ateityje, be filmų, laidų ir serialų, siūlyti klientams žaidimų srautinio perdavimo paslaugą.

Inovacijos
2021.07.17
SEB: matyti, kad auganti e. prekyba skatina įmones investuoti

Spartus tradicinės prekybos perėjimas prie skaitmeninių kanalų, vis naujų dalyvių pasirodymas rinkoje ir...

Prekyba
2021.07.17

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku