Kas tai? Prekės ženklas

Pirmieji pasaulyje OLED, palaikantys HDR10+ technologiją

Publikuota: 2018-07-02
FZ950 ir FZ800 modeliuose sumontuoti nauji OLED ekranai su naujausios kartos „Panasonic“ Holivudo lygio HCX vaizdo procesoriumi stebina mėgėjus naujais pasiekimais ir technologijomis.
FZ950 ir FZ800 modeliuose sumontuoti nauji OLED ekranai su naujausios kartos „Panasonic“ Holivudo lygio HCX vaizdo procesoriumi stebina mėgėjus naujais pasiekimais ir technologijomis.

Paskatinta daugybės liaupsių, apdovanojimų ir pagyrimų, pelnytų 2017 m. už OLED ekranus ir jų itin tikslius vaizdus, „Panasonic“ pristatė 2018 m. OLED televizorių liniją, kurią sudaro keturi nauji modeliai dvejose klasėse.

Neįtikėtinai sėkmingas 77 colių EZ1000 yra gaminamas nuo 2017 m., o šiemet prie jo prisijungė FZ950 ir FZ800 modeliai su 65 ir 55 colių dydžio ekranais. Šiuose modeliuose sumontuoti nauji OLED ekranai, kartu su naujausios kartos „Panasonic“ Holivudo lygio HCX vaizdo procesoriumi, stebina mėgėjus naujais pasiekimais ir technologijomis. Keturi nauji modeliai yra pirmieji OLED televizoriai, kuriuos galima įsigyti šiais metasi ir kurie palaiko HDR10+ dinaminę metaduomenų technologiją, bei yra suderinami su naujausiais dinaminių metaduomenų HDR standartais.

Siekiant pasiūlyti geriausią garso kokybę, FZ950 seriją papildo „Dynamic Blade“ garsiakalbis, sukurtas „Tuned by Technics“ – apgaulingai plona garso sistema, optimizuota garsiojo „Panasonic“ Hi-Fi prekės ženklo, kuri pasižymi rafinuotu ir galingu garsu. 

„Panasonic“, Holivudas ir „pro AV“ 

„Panasonic“ OLED sėkmė – tai etaloninio vaizdo apdorojimo techninis sprendimas, ištobulintas per televizijos plėtros dešimtmečius. Jis apima gamintojo žinias, panaudotas etaloninio lygio plazminiuose ekranuose. Šiais OLED televizoriais–monitoriais galės naudotis kino ir televizijos programų ekspertai, taip pat ir pačios „Panasonic“ profesionalūs garso ir vaizdo padaliniai.

Siekiant užtikrinti, kad ekranų techninis tikslumas atitiktų kūrybinius režisierių sumanymus, „Panasonic“ ketina ir toliau bendradarbiauti su Holivudo milžinu „Deluxe“ ir jos pirmaujančiomis gamybos studijomis „Company 3“, EFILM ir „Encore“. „Deluxe“ yra pasaulinis turinio kūrėjų ir platintojų partneris, leidžiantis įgyvendinti kūrybines vizijas.

Be to, vis daugiau Holivudo filmų pramonės postprodukcijos studijų, greta „Deluxe“, nusprendžia naudoti „Panasonic“ OLED televizorių ekranus savo kūrybos procesuose kaip klientų trokštamiausius didelio formato monitorius. Naudojant šiuos ekranus, kuriuos taip pat gali įsigyti ir vartotojai, garsioji „Panasonic“ mantra – „Holivudas jūsų namuose“, dar niekada nebuvo taip arti tiesos. 

Tiksliausias vaizdas televizoriuje 

Naujausios, galingiausios kartos patentuotas HCX 4K vaizdo procesorius ir naujausios kartos HDR OLED ekranai naujuosiuose „Panasonic“ modeliuose užtikrina tiksliausią ir įtikinamiausią didelio dinaminio diapazono (HDR) televizoriaus vaizdą.

Juose išskirtinis naujojo procesoriaus valdymo lygis dera su neįtikėtinais juodos spalvos lygiais ir vieno milijardo atspalvių spalvų gama – „Panasonic“ sugeba pademonstruoti beveik 100% DCI spalvų erdvę. Itin tiksliai spalvos atkuriamos tose srityse, kurias yra ypatingai sunku atgaminti, pvz., tamsius šešėlius ir ryškius akcentus.

Didžiausias HCX procesoriaus pakeitimas yra visiškai naujos „Dynamic LUT“ sistemos įvedimas. LUT (angl. Look Up Table) technologija yra plačiai naudojama profesionaliose postprodukcijos ir transliacijos aplinkose pačiame Holivude ir už jo ribų, siekiant užtikrinti spalvų tikslumą. Iki šiol LUT buvo fiksuoti pagal šaltinio naudojamą spalvą, o, įdiegus šią naujovę, HCX automatiškai stebi vidutinį scenos ryškumo lygį ir naudoja AI, kad dinamiškai įkeltų LUT, atitinkančią rodomą sceną. Tai pagerina vidutinio ryškumo scenas, kurios nuo šiol atrodo daug natūraliau.

Norėdama pagerinti spalvų tikslumą šešėliuose „Panasonic“ įtraukė papildomus LUT duomenų sluoksnius, kuriuose yra daug tamsesnių lygių nei anksčiau. Tai reiškia, kad gerinant perėjimą nuo grynos juodos iki paprastos juodos spalvos tuo pat metu šešėlių spalvos tampa dar tikslesnės.

Pagaliau, atsiliepdama į Holivudo profesionalų prašymus, „Panasonic“ praplėtė savo modelių diapazoną ir sumažino intervalą tarp kalibravimo pakopų tamsiausiame RGB ir gama skalės gale. Vartotojas gali jį pats pritaikyti per „Panasonic“ spalvų valdymo sistemą.

FZ950 ir FZ800 palaiko Vaizdų mokslo fondo (ISF) kalibravimo nustatymus ir turi naujus kalibravimo taškus – 5% ir yra pirmasis šioje pramonės šakoje, pasiūlęs vos 2,5% apšvietimo, tuo suteikdamas geriausią valdymą vartotojams ten, kur jis reikalingiausias, – vos šviesiau už absoliutų juodumą mažai apšviestose scenose. Šie nauji pirmieji pramonės šakoje kalibravimo taškai taip pat palaikys aukštesnę juodo lygio etalono kartelę.

Visi šiemetiniai OLED ekranai turi absoliutų juodą filtrą, kuris padeda išgauti gryniausius, tiksliausius juodus lygius, sugerdamas šviesą iš aplinkos ir pašalindamas atspindžius, – ši savybė yra ypač naudinga ryškiai apšviestose patalpose. 

HDR istorija tęsiasi 

Šie OLED palaiko HDR10+ dinaminę metaduomenų technologiją, kuri bus itin naudinga žiūrovams, nes optimizuos jų žiūrėjimo patirtį pagal scenas.

HDR10+ yra „20th Century Fox“, „Panasonic“ ir „Samsung“ sukurta aukšto dinaminio diapazono (HDR) atvira, nemokama, dinamiška metaduomenų platforma. Kai HDR10+ licencijavimo programa taps atvira, trys steigėjai naudos HDR10+ technologijas visuose būsimuose „Ultra HD“ filmų leidimuose, pasirinktuose televizoriuose ir „Ultra HD“ „Blu-ray“ grotuvuose bei kituose gaminiuose.

Be to, „Panasonic“ OLED ekranai palaiko HDR10 – standartinį HDR formatą, kuris pateikiamas UHD „Blu-ray“ formatu ir visam 4K HDR turiniui iš tokių transliavimo paslaugų, kaip „Netflix“, „Amazon“ ir „YouTube“. Visuose ekranuose taip pat yra HDR formatas – HLG, suderinamas su televizijos transliacijomis, kurių tolesnio vystymosi tikimasi artimiausioje ateityje.

„Panasonic“ įtraukė naują dinaminės scenos optimizavimo funkciją, kurioje AI naudojamas taip, kad imituotų dinaminius metaduomenis, kai transliuojamas HDR10 šaltinis naujuose 4K televizoriuose. Be to, naujoji „Auto HDR“ ryškumo stiprinimo funkcija leidžia žiūrovams mėgautis optimalia režisieriaus numatyta ir suvokiama žiūrėjimo patirtimi, rankiniu būdu arba automatiškai reguliuojant, kaip HDR turinys atrodys šviesesnėje patalpoje. 

Dinamiška garso sistema – „Technics“ 

Siekdama prilygti išskirtiniams TV FZ950 vaizdams, „Panasonic“ sukūrė patraukliai elegantišką ir labai įdomią, kokybiškai ir galingai skambančią garso sistemą.

Pažymėtas logotipu „Tuned by Technics“ šis dinaminis garsiakalbis naudoja audiofilų klasės Hi-Fi komponentus ir siūlo geriausią integruoto televizoriaus garsiakalbio garso kokybę savo klasėje. Garsiakalbis „Dynamic Blade Speaker“ sukurtas kartu su „Technics“ inžinieriais – pripažintu „Panasonic“ garso prekės ženklu, dalyvavusiu kiekviename proceso etape – nuo mechaninių ir elektros grandinių projektavimo iki garso nustatymų.

Jiems pavyko sukurti ne mažiau kaip aštuonis daugialypius garsiakalbius (keturis didelius žemo dažnio, keturis vidutinio dažnio ir du aukšto dažnio bei keturis pasyvius radiatorius, skirtus sustiprinti bosinius garsus) bei 40% stipresnį, net 80 vatų bendro išėjimo galios, garsą. Šalia viso to, televizoriuje įdiegta „Panasonic Bluetooth Audio Link“ itin lengvai be laidų perteikia garsą iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, suteikdama išskirtinį patogumą ir klausymo malonumą. 

Sporto mėgėjams ir žaidėjams 

„Panasonic“ OLED  televizoriai užtikrina geriausią žiūrėjimo patirtį.

Sporto režimas, kurį rasite visuose 2018 m. „Panasonic“ televizoriuose, sujungia ryškias spalvas su supančio garso efektu, sukurtas tikroviškai žiūrėti futbolą ir kitas sporto šakas. Ši funkcija padidina rungtynių stebėjimo smagumą ir sustiprina pojūčius – atrodo, lyg sėdėtumėte stadione.

Siekdama patenkinti labiausiai įgudusių žaidimų entuziastų poreikius, „Panasonic“ ištobulino FZ950 ir FZ800 ekranus, kuriuose nuo šiol galima mėgautis kvapą gniaužiančiais 4K HDR žaidimais. Specialus „Žaidimo“ režimas pasižymi išskirtinai greitu vaizdų apdorojimu ir leidžia išgauti aiškius vaizdus su smulkiausiomis detalėmis net ir judriausiuose 4K ir HDR žaidimuose, kuriems reikia greito reakcijos laiko. 

Gražus vaizdas net ir išjungus 

„Panasonic“ OLED televizorių dizainas yra elegantiškas ir subtilus, sukurtas pagal aukščiausius standartus, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. FZ950 ir FZ800, sukurti laikantis „Panasonic“ meno ir interjero darnos idėjos, žengia koja kojon su mados tendencijomis, puikuodamiesi tamsia metaline apdaila. Be jokių matomų siūlių atrodo, kad jie tarsi plūduriuoja ore virš stovo, kuris elegantiškai slepia galingą televizoriaus garso sistemą.

FOTOGALERIJA Pirmieji pasaulyje OLED, palaikantys HDR10+ technologiją (9 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą TECHNOLOGIJŲ savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Technologijos per metus pakeitė 16% žmonių darbo pobūdį

Daugiau nei šeštadalis Europos internetu besinaudojančių darbuotojų per pastaruosius metus susidūrė su...

Vadyba
09:34
Superkondensatoriai keičia akumuliatorius

Didžiausi šiuolaikinių elektromobilių trūkumai slypi akumuliatoriuose. Jie – sunkūs, brangūs, lėtai įkraunami...

Transportas
08:59
Eros pabaiga: parodos „CeBIT“ daugiau nebus 1

Į verslo bendruomenę daugiausia orientuota technologijų paroda „CeBIT“ po 33 metų stabdoma. Parodos, kasmet...

Technologijos
2018.12.31
Technologijos, žiniasklaida ir telekomunikacijos: „Deloitte“ prognozės 2019 m. Premium

Kitais metais verslas verslui srityje prognozuojamas spartus dirbtinio intelekto sprendimų augimas, o plataus...

Technologijos
2018.12.31
„Nextury Ventures“ keičia „Baltic arrow“ kryptį, pradinė idėja nepasiteisino Premium 18

Verslininko Ilja Laurso kontroliuojamas startuolis „Baltic arrow“ keičia kryptį – trumpalaikį apsikeitimą...

Technologijos
2018.12.31
Agrobotai: 4 būdai, kuriais robotika 2019 pakeis žemės ūkį 4

Ūkininkams visame pasaulyje susiduriant su eile problemų, nuo darbo jėgos trūkumo iki stichinių nelaimių, vis...

Agroverslas
2018.12.30
Kibernetinė ataka sutrikdė JAV spaudos leidybą ir platinimą

Keli svarbūs JAV leidiniai patyrė trikdžius spaudos leidyboje ir platinime dėl įvykdytos kibernetinės atakos.

Rinkodara
2018.12.30
Technologijų sektorius: sulaužytos ietys, brangūs pokyčiai ir augimas Premium

Štai ir prabėgo 2018-ieji. Atrodo, tik vakar ruošėmės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymui. O...

Verslo klasė
2018.12.29
„Alna Intelligence“ vadovauja A. Jankauskas 3

Informacinių technologijų įmonė „Alna Intelligence“ turi naują vadovą Artūrą Jankauską – jis pakeitė kiek...

Vadyba
2018.12.28
Bankai išjudino „MoQ“ ieškoti papildomų nišų Premium 14

Ryšio operatorių įkurtas mobiliųjų mokėjimų startuolis „MoQ“ (UAB „Mobilieji mokėjimai“) ruošiasi spurtui.

Technologijos
2018.12.28
Analitikas: „Apple“ akcijos 2019-aisiais pigs 25% 16

JAV technologijų sektoriaus flagmanės „Apple“ akcijos 2019 m. gali neišvengti 25% vertės nuopuolio.

Rinkos
2018.12.28
Kėdainiai įrengs viešųjų interneto prieigų

Kėdainių raj. savivaldybė gaus 15.000 Eur  Europos Sąjungos paramą įrengti viešosioms interneto prieigoms.

Technologijos
2018.12.28
„Roam Like At Home“ rašo pliusą, iniciatyva išjudino ES ryšio rinką 5

Praėjus pusantrų metų po ES tarptinklinio ryšio (angl. „roaming“) mokesčių panaikinimo arba vadinamojo „Roam...

Technologijos
2018.12.27
Biotechnologijų „Froceth“: kuriame inovatyvius vaistus itin sunkioms ligoms gydyti Premium

Jaunų lietuvių mokslininkų įkurta biotechnologijų įmonė „Froceth“, gaminanti individualiai pritaikytus...

Technologijos
2018.12.27
Mano bankininkas – robotas 10

Turbūt daug kam pažįstamas jausmas, kai norėdamas gauti finansinę konsultaciją banke prarandi kantrybę...

Rinkos
2018.12.26
„SpaceX“ paleido pirmą karinį palydovą 18

Po keturių nesėkmingų bandymų kosmoso bendrovei „SpaceX“ pavyko paleisti raketą su karinės navigacijos...

Technologijos
2018.12.24
Kas mūsų laukia 2019-aisiais: 5 grėsmių prognozės

Kibernetinio saugumo ekspertai prognozuoja, kad 2019 m. sulauksime daugiau su kriptovaliutų kasyba ir...

Technologijos
2018.12.24
Lietuvos ir Suomijos startuolių ekosistemų palyginimas 8

Remiantis naujausiais organizacijos „Startup Lithuania“ duomenimis, 2018 m. startuolių skaičius Lietuvoje...

Technologijos
2018.12.23
Startuolis nišą atrado netikėtai, investuotoją – irgi atsitiktinai 4

Dažnas verslininkas, prisiminęs verslo pradžią, pasakoja nesitikėjęs ir juo labiau neplanavęs, kaip įmonė...

Technologijos
2018.12.22
Interneto rinka ir operatorių pajamos toliau auga 3

Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, bendrosios elektroninių ryšių sektoriaus pajamos 2018 m. III...

Technologijos
2018.12.21

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau