Kas tai? Prekės ženklas

Pirmieji pasaulyje OLED, palaikantys HDR10+ technologiją

Publikuota: 2018-07-02
FZ950 ir FZ800 modeliuose sumontuoti nauji OLED ekranai su naujausios kartos „Panasonic“ Holivudo lygio HCX vaizdo procesoriumi stebina mėgėjus naujais pasiekimais ir technologijomis.
FZ950 ir FZ800 modeliuose sumontuoti nauji OLED ekranai su naujausios kartos „Panasonic“ Holivudo lygio HCX vaizdo procesoriumi stebina mėgėjus naujais pasiekimais ir technologijomis.

Paskatinta daugybės liaupsių, apdovanojimų ir pagyrimų, pelnytų 2017 m. už OLED ekranus ir jų itin tikslius vaizdus, „Panasonic“ pristatė 2018 m. OLED televizorių liniją, kurią sudaro keturi nauji modeliai dvejose klasėse.

Neįtikėtinai sėkmingas 77 colių EZ1000 yra gaminamas nuo 2017 m., o šiemet prie jo prisijungė FZ950 ir FZ800 modeliai su 65 ir 55 colių dydžio ekranais. Šiuose modeliuose sumontuoti nauji OLED ekranai, kartu su naujausios kartos „Panasonic“ Holivudo lygio HCX vaizdo procesoriumi, stebina mėgėjus naujais pasiekimais ir technologijomis. Keturi nauji modeliai yra pirmieji OLED televizoriai, kuriuos galima įsigyti šiais metasi ir kurie palaiko HDR10+ dinaminę metaduomenų technologiją, bei yra suderinami su naujausiais dinaminių metaduomenų HDR standartais.

Siekiant pasiūlyti geriausią garso kokybę, FZ950 seriją papildo „Dynamic Blade“ garsiakalbis, sukurtas „Tuned by Technics“ – apgaulingai plona garso sistema, optimizuota garsiojo „Panasonic“ Hi-Fi prekės ženklo, kuri pasižymi rafinuotu ir galingu garsu. 

„Panasonic“, Holivudas ir „pro AV“ 

„Panasonic“ OLED sėkmė – tai etaloninio vaizdo apdorojimo techninis sprendimas, ištobulintas per televizijos plėtros dešimtmečius. Jis apima gamintojo žinias, panaudotas etaloninio lygio plazminiuose ekranuose. Šiais OLED televizoriais–monitoriais galės naudotis kino ir televizijos programų ekspertai, taip pat ir pačios „Panasonic“ profesionalūs garso ir vaizdo padaliniai.

Siekiant užtikrinti, kad ekranų techninis tikslumas atitiktų kūrybinius režisierių sumanymus, „Panasonic“ ketina ir toliau bendradarbiauti su Holivudo milžinu „Deluxe“ ir jos pirmaujančiomis gamybos studijomis „Company 3“, EFILM ir „Encore“. „Deluxe“ yra pasaulinis turinio kūrėjų ir platintojų partneris, leidžiantis įgyvendinti kūrybines vizijas.

Be to, vis daugiau Holivudo filmų pramonės postprodukcijos studijų, greta „Deluxe“, nusprendžia naudoti „Panasonic“ OLED televizorių ekranus savo kūrybos procesuose kaip klientų trokštamiausius didelio formato monitorius. Naudojant šiuos ekranus, kuriuos taip pat gali įsigyti ir vartotojai, garsioji „Panasonic“ mantra – „Holivudas jūsų namuose“, dar niekada nebuvo taip arti tiesos. 

Tiksliausias vaizdas televizoriuje 

Naujausios, galingiausios kartos patentuotas HCX 4K vaizdo procesorius ir naujausios kartos HDR OLED ekranai naujuosiuose „Panasonic“ modeliuose užtikrina tiksliausią ir įtikinamiausią didelio dinaminio diapazono (HDR) televizoriaus vaizdą.

Juose išskirtinis naujojo procesoriaus valdymo lygis dera su neįtikėtinais juodos spalvos lygiais ir vieno milijardo atspalvių spalvų gama – „Panasonic“ sugeba pademonstruoti beveik 100% DCI spalvų erdvę. Itin tiksliai spalvos atkuriamos tose srityse, kurias yra ypatingai sunku atgaminti, pvz., tamsius šešėlius ir ryškius akcentus.

Didžiausias HCX procesoriaus pakeitimas yra visiškai naujos „Dynamic LUT“ sistemos įvedimas. LUT (angl. Look Up Table) technologija yra plačiai naudojama profesionaliose postprodukcijos ir transliacijos aplinkose pačiame Holivude ir už jo ribų, siekiant užtikrinti spalvų tikslumą. Iki šiol LUT buvo fiksuoti pagal šaltinio naudojamą spalvą, o, įdiegus šią naujovę, HCX automatiškai stebi vidutinį scenos ryškumo lygį ir naudoja AI, kad dinamiškai įkeltų LUT, atitinkančią rodomą sceną. Tai pagerina vidutinio ryškumo scenas, kurios nuo šiol atrodo daug natūraliau.

Norėdama pagerinti spalvų tikslumą šešėliuose „Panasonic“ įtraukė papildomus LUT duomenų sluoksnius, kuriuose yra daug tamsesnių lygių nei anksčiau. Tai reiškia, kad gerinant perėjimą nuo grynos juodos iki paprastos juodos spalvos tuo pat metu šešėlių spalvos tampa dar tikslesnės.

Pagaliau, atsiliepdama į Holivudo profesionalų prašymus, „Panasonic“ praplėtė savo modelių diapazoną ir sumažino intervalą tarp kalibravimo pakopų tamsiausiame RGB ir gama skalės gale. Vartotojas gali jį pats pritaikyti per „Panasonic“ spalvų valdymo sistemą.

FZ950 ir FZ800 palaiko Vaizdų mokslo fondo (ISF) kalibravimo nustatymus ir turi naujus kalibravimo taškus – 5% ir yra pirmasis šioje pramonės šakoje, pasiūlęs vos 2,5% apšvietimo, tuo suteikdamas geriausią valdymą vartotojams ten, kur jis reikalingiausias, – vos šviesiau už absoliutų juodumą mažai apšviestose scenose. Šie nauji pirmieji pramonės šakoje kalibravimo taškai taip pat palaikys aukštesnę juodo lygio etalono kartelę.

Visi šiemetiniai OLED ekranai turi absoliutų juodą filtrą, kuris padeda išgauti gryniausius, tiksliausius juodus lygius, sugerdamas šviesą iš aplinkos ir pašalindamas atspindžius, – ši savybė yra ypač naudinga ryškiai apšviestose patalpose. 

HDR istorija tęsiasi 

Šie OLED palaiko HDR10+ dinaminę metaduomenų technologiją, kuri bus itin naudinga žiūrovams, nes optimizuos jų žiūrėjimo patirtį pagal scenas.

HDR10+ yra „20th Century Fox“, „Panasonic“ ir „Samsung“ sukurta aukšto dinaminio diapazono (HDR) atvira, nemokama, dinamiška metaduomenų platforma. Kai HDR10+ licencijavimo programa taps atvira, trys steigėjai naudos HDR10+ technologijas visuose būsimuose „Ultra HD“ filmų leidimuose, pasirinktuose televizoriuose ir „Ultra HD“ „Blu-ray“ grotuvuose bei kituose gaminiuose.

Be to, „Panasonic“ OLED ekranai palaiko HDR10 – standartinį HDR formatą, kuris pateikiamas UHD „Blu-ray“ formatu ir visam 4K HDR turiniui iš tokių transliavimo paslaugų, kaip „Netflix“, „Amazon“ ir „YouTube“. Visuose ekranuose taip pat yra HDR formatas – HLG, suderinamas su televizijos transliacijomis, kurių tolesnio vystymosi tikimasi artimiausioje ateityje.

„Panasonic“ įtraukė naują dinaminės scenos optimizavimo funkciją, kurioje AI naudojamas taip, kad imituotų dinaminius metaduomenis, kai transliuojamas HDR10 šaltinis naujuose 4K televizoriuose. Be to, naujoji „Auto HDR“ ryškumo stiprinimo funkcija leidžia žiūrovams mėgautis optimalia režisieriaus numatyta ir suvokiama žiūrėjimo patirtimi, rankiniu būdu arba automatiškai reguliuojant, kaip HDR turinys atrodys šviesesnėje patalpoje. 

Dinamiška garso sistema – „Technics“ 

Siekdama prilygti išskirtiniams TV FZ950 vaizdams, „Panasonic“ sukūrė patraukliai elegantišką ir labai įdomią, kokybiškai ir galingai skambančią garso sistemą.

Pažymėtas logotipu „Tuned by Technics“ šis dinaminis garsiakalbis naudoja audiofilų klasės Hi-Fi komponentus ir siūlo geriausią integruoto televizoriaus garsiakalbio garso kokybę savo klasėje. Garsiakalbis „Dynamic Blade Speaker“ sukurtas kartu su „Technics“ inžinieriais – pripažintu „Panasonic“ garso prekės ženklu, dalyvavusiu kiekviename proceso etape – nuo mechaninių ir elektros grandinių projektavimo iki garso nustatymų.

Jiems pavyko sukurti ne mažiau kaip aštuonis daugialypius garsiakalbius (keturis didelius žemo dažnio, keturis vidutinio dažnio ir du aukšto dažnio bei keturis pasyvius radiatorius, skirtus sustiprinti bosinius garsus) bei 40% stipresnį, net 80 vatų bendro išėjimo galios, garsą. Šalia viso to, televizoriuje įdiegta „Panasonic Bluetooth Audio Link“ itin lengvai be laidų perteikia garsą iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, suteikdama išskirtinį patogumą ir klausymo malonumą. 

Sporto mėgėjams ir žaidėjams 

„Panasonic“ OLED  televizoriai užtikrina geriausią žiūrėjimo patirtį.

Sporto režimas, kurį rasite visuose 2018 m. „Panasonic“ televizoriuose, sujungia ryškias spalvas su supančio garso efektu, sukurtas tikroviškai žiūrėti futbolą ir kitas sporto šakas. Ši funkcija padidina rungtynių stebėjimo smagumą ir sustiprina pojūčius – atrodo, lyg sėdėtumėte stadione.

Siekdama patenkinti labiausiai įgudusių žaidimų entuziastų poreikius, „Panasonic“ ištobulino FZ950 ir FZ800 ekranus, kuriuose nuo šiol galima mėgautis kvapą gniaužiančiais 4K HDR žaidimais. Specialus „Žaidimo“ režimas pasižymi išskirtinai greitu vaizdų apdorojimu ir leidžia išgauti aiškius vaizdus su smulkiausiomis detalėmis net ir judriausiuose 4K ir HDR žaidimuose, kuriems reikia greito reakcijos laiko. 

Gražus vaizdas net ir išjungus 

„Panasonic“ OLED televizorių dizainas yra elegantiškas ir subtilus, sukurtas pagal aukščiausius standartus, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. FZ950 ir FZ800, sukurti laikantis „Panasonic“ meno ir interjero darnos idėjos, žengia koja kojon su mados tendencijomis, puikuodamiesi tamsia metaline apdaila. Be jokių matomų siūlių atrodo, kad jie tarsi plūduriuoja ore virš stovo, kuris elegantiškai slepia galingą televizoriaus garso sistemą.

FOTOGALERIJA Pirmieji pasaulyje OLED, palaikantys HDR10+ technologiją (9 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą TECHNOLOGIJŲ savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Akių ligų ikiklinikiniams tyrimams  –  1 mln. Eur 

Suomijos mokslinių tyrimų bendrovei „Experimentica Ltd“, kuri Lietuvoje yra įsteigusi antrinę įmonę, skirta 1...

Pramonė
2018.09.30
„Facebook“ aptiko saugumo spragą 50 mln. vartotojų profiliuose 1

„Facebook“ pranešė aptikusi saugumo spragą, kuri galėjo paveikti 50 mln. socialinio tinklo vartotojų.

Technologijos
2018.09.28
Dėl nesaugaus elektroninio parašo atšaukiama dalis tapatybės kortelių 1

Nustačius, kad 2009-2012 m. išduotose asmens tapatybės kortelėse integruoti elektroninio parašo įtaisai yra...

Technologijos
2018.09.28
Bus kuriamas skaitmeninis Baltijos kelias 1

Rygoje (Latvijoje) vykstančioje 5G technologijos konferencijoje „5G Techritory“ Latvijos ir Estijos ministrai...

Technologijos
2018.09.28
Keičiasi „Telia Lietuvos“ valdybos pirmininkas 1

Telekomunikacijų AB „Telia Lietuva“ valdybos pirmininkė Henriette Wendt atsistatydina.

Vadyba
2018.09.28
Kaip nuomonės lyderiai gali padėti startuoliui pasiekti rinką? Rėmėjo turinys

Šiandien kiekvienas daugiau laiko praleidžiantis socialiniuose tinkluose žino, kas yra nuomonės lyderis arba...

„Tele2“ nubausta už nenurodytas sutarties sąlygas 7

Mobiliojo ryšio operatorė „Tele2“ nubausta už nenurodytas papildomas sąlygas pasirašant mobiliojo ryšio...

Technologijos
2018.09.27
Į lietuvių „Tasker“ investavo 0,3 mln. Eur 2

Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“ kartu su technologijų bendrove „iTo“po 150.000 Eur investuoja į...

Technologijos
2018.09.27
FNTT tiria kriptovaliutų „kasėjo“ Aršausko įmonę 13

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą, įtardama kriptovaliutų kasimą vykdančius...

Rinkos
2018.09.27
Jau galima pasinaudoti pažangiomis technologijomis, skirtomis gydyti ar net išgelbėti gyvybę Rėmėjo turinys

Pažangia technologija, leidžiančia išsaugoti naujagimio virkštelės kraujo kamienines ląsteles ir pačios...

Technologijos
2018.09.27
Palangos verslą džiugina saulė, o Šiaulių - debesija Rėmėjo turinys

Karšta šių metų vasara džiaugėsi ne tik Palangos verslininkai, bet ir Šiaulių bendrovė „Nirlita“, kuri...

Technologijos
2018.09.27
„Tesonet“ pakeitė pavadinimą, steigia 4 naujas įmones 5

Kibernetinio saugumo ir didžiųjų duomenų sprendimų bendrovė „Tesonet“ pakeitė pavadinimą į „Teso LT“, nuo...

Technologijos
2018.09.26
Vyriausybė palaimino LEU rūmų perdavimą Vilniaus kolegijai

Vyriausybė trečiadienį pasitarime pritarė centrinių Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) rūmų perdavimui...

Statyba ir NT
2018.09.26
Aukso amžių išgyvenančiam biotechnologijų sektoriui trūksta tik vietinių investuotojų 4

Per artimiausią dešimtmetį biotechnologijų ir gyvybės mokslų sukuriama Lietuvos BVP dalis turėtų išaugti iki...

Technologijos
2018.09.26
„Veika“ kurs biodegraduojančią pakuotę

Inovatyvias technologijas tapetų pramonei kurianti UAB „Veika“ kreipia savo žvilgsnį į kitą sritį – užsiims...

Pramonė
2018.09.26
KAM ir „Infobalt“ ginčas gali nukeliauti net iki Europos Komisijos 3

Krašto apsaugos ministerijos (KAM) parengtas Valstybės informacinių išteklių valdymo įstatymo projektas...

Technologijos
2018.09.26
„Apple I“ aukcione parduotas už šešiaženklę sumą 2

Antradienį, rugsėjo 25d., Bostone surengtame aukcione parduotas vienas iš kelių išlikusių veikiančių „Apple...

Laisvalaikis
2018.09.26
MITA vėl kviečia mokslą bendradarbiauti su verslu, projektams – 2,5 mln. Eur

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė konkursą, skirtą finansuoti tarptautinės mokslo ir...

Technologijos
2018.09.25
„Instagram“ palieka kompanijos įkūrėjai

Kevinas Systromas ir Mike‘as Kriegeris, kurie prieš aštuonerius metus įkūrė socialinį tinklą „Instagram“,...

Laisvalaikis
2018.09.25
Biotechnologijų bėda: rizikos kapitalas 10 metų laukti nenori Premium 2

Nors biotechnologijos laikomos Lietuvos stiprybe ir šalyje kasmet įsikuria po 7-8 naujas gyvybės mokslų...

Technologijos
2018.09.25

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau