MTTC pradeda telefonų ir planšečių supirkimą

Baltijos šalyse veikianti telefonų priežiūros bendrovė Mobiliųjų telefonų techninis centras (MTTC) žengia į antrinę telefonų rinką nuo pirmadienio visoje Lietuvoje pradeda teikti telefonų ir planšečių supirkimo paslaugą.
Bendrovė praneša, kad supirktus mobiliuosius įrenginius bendrovė tieks savo partneriams, kurie juos prikels naujam gyvenimui. MTTC supirks beveik visus telefonų ir planšečių modelius, už kuriuos bus atsiskaitoma bendrovės salonuose grynaisiais pinigais.
Teigiama, kad naujoji paslauga veiks pagal Lietuvoje unikalų modelį: įvertinus telefonų būklę už juos grynaisiais pinigais bus atsiskaitoma iš karto, o priimtus modelius, priklausomai nuo įrenginio stovio, naujam gyvenimui prikels MTTC partneriai Estijoje, bendrovė REDEEM Nordic, kurie užsiims ir tokių įrenginių prekyba. Iki šiol Lietuvoje seni telefonai dažniausiai superkami būdavo tik tais atvejais, kai būdavo perkamas naujas telefonas.
Naujų telefonų rinka yra labai dinamiška, Lietuvos gyventojai telefonus keičia kas 2-3 metus. Paprastai tokių įrenginių stovis yra visiškai tinkamas kasdieniam naudojimui, tačiau rinkos mados ir vartojimo įpročiai lemia, kad senas telefonas tiesiog padedamas į stalčių. Naujoji MTTC paslauga būtent tam ir skirta supirkti naudotus telefonus ir planšetes ir padėti juos dar kartą įdarbinti. Tai praktiška ir racionalu, pranešime spaudai sako Gintaras Kručkas, MTTC direktorius, ir priduria, kad naujoji paslauga veikia panašiai, kaip naudotų automobilių rinka. - Pasibaigus naujo automobilio garantijai yra įprasta jį parduoti antrinėje rinkoje. Tą patį galima daryti ir su telefonu. Restauruotų telefonų paklausa yra pakankamai didelė Vakarų šalyse. Pavyzdžiui, Vokietijoje tai netgi tampa madingu socialinės atsakomybės reikalu: įmonės savo darbuotojams perka restauruotus telefonus, taip prisidėdamos prie atliekų kiekio mažinimo ir aplinkos tausojimo.
Pranešime primenama, akd Europos Komisijos duomenimis, elektronikos prietaisų atliekos yra viena iš sparčiausiai augančių atliekų rūšių Europos Sąjungos šalyse ir turi reikšmingą įtaką didinant aplinkos taršą. Prognozuojama, kad elektronikos atliekų kiekis ES iki 2020 metų gali viršyti 12 mln. tonų per metus. Kaip vieną iš efektyviausių šio tipo atliekų mažinimo priemonių EK rekomenduoja nebenaudojamų mobiliųjų telefonų surinkimą ir jų gyvavimo ciklo prailginimą restauruojant. Bendrovė teigia, kad teikdama telefonų supirkimo paslaugą prisidės prie elektronikos atliekų kiekio mažinimo Lietuvoje.
Patariama, kad sužinoti tikslią savo turimo įrenginio kainą galima apsilankius bet kuriame MTTC klientų aptarnavimo salone. Ten dirbantys specialistai apžiūrės įrenginį, įvertins jo būklę ir pasiūlys kainą. MTTC taip pat siūlo galimybę preliminarią konkretaus naudoto telefono modelio kainą sužinoti ir internete, adresu http://mttc.lt.luurit.net/iframe.
VŽ rašė, kad neseniai MTTC Vilniuje pradėjo išbandyti Izraelyje sukurtą robotizuotą mobiliųjų telefonų aptarnavimo sistemą Cellomat.
Praėjusiais metais MTTC aptarnavo beveik 300.000 mobiliųjų įrenginių. Bendrovės pajamos minimu laikotarpiu siekė 17,7 mln. Eur. Pajamos iš paslaugų eksporto sudaro daugiau nei 80% visų MTTC pajamų.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti