Verslo tribūna

Svečiuose pas Grotthuss: meno ir istorijos apsuptyje

 

Išskirtinis boutique viešbutis „Grotthuss" įsikūręs jaukioje akmenimis grįstoje senamiesčio gatvelėje pačioje sostinės širdyje. Iš restauruoto apleisto pastato prieš 17 metų iškilęs jaukus viešbutis pavadintas savininkės vardu – Grotthuss reiškia „didelis namas“, o giminėje gausu iškilių asmenybių, kurių vardai žymi unikalius viešbučio kambarius.

 • 1

  Boutique viešbutyje stengiamasi išsaugoti lietuvišką paveldą – kad svečiai iš kitų šalių pajustų lietuvišką dvasią. XIX a. menančiame pastate gausu restauruotų detalių, išlikę originalūs laiptų turėklai, sienas puošia lietuvių dailininkų darbai, apartamentuose švyti iš po keliolikos dažų sluoksnio išsivadavę autentiški senovinės krosnies kokliai.

 • Boutique viešbutyje stengiamasi išsaugoti lietuvišką paveldą – kad svečiai iš kitų šalių pajustų lietuvišką dvasią. XIX a. menančiame pastate gausu restauruotų detalių, išlikę originalūs laiptų turėklai, sienas puošia lietuvių dailininkų darbai, apartamentuose švyti iš po keliolikos dažų sluoksnio išsivadavę autentiški senovinės krosnies kokliai.

 • 2

  Jauku ir miela, lyg pas gerą draugą svečiuose – taip neretai apie „Grotthuss“ atsiliepia jo gyventojai ir viešbučio erdvėse įsikūrusio restoranų „Le Secret“ ir „La Pergola“ lankytojai. Dažnas gyventojas čia grįžta ir antrą, ir trečią sykį, o pirmasis viešbučio gyventojas vokietis jame apsistodavo dešimt metų iš eilės – kol galiausiai Lietuvoje įsigijo sodybą.

 • Jauku ir miela, lyg pas gerą draugą svečiuose – taip neretai apie „Grotthuss“ atsiliepia jo gyventojai ir viešbučio erdvėse įsikūrusio restoranų „Le Secret“ ir „La Pergola“ lankytojai. Dažnas gyventojas čia grįžta ir antrą, ir trečią sykį, o pirmasis viešbučio gyventojas vokietis jame apsistodavo dešimt metų iš eilės – kol galiausiai Lietuvoje įsigijo sodybą.

 • 3

  Erdvės čia alsuoja elegancija ir klasikiniu itališku stiliumi. Viduje nesunku pasijusti it patekus į Vakarų Europos aukštuomenės kambarius: išpuoselėtos smulkmenos, įmantrūs šviestuvai, klasikiniai baldai, veidrodžiai kuria išties aristokratišką aplinką. Interjeru rūpinosi pati savininkė, įkvėpimo besisemianti iš kelionių po numylėtą Italiją.

 • Erdvės čia alsuoja elegancija ir klasikiniu itališku stiliumi. Viduje nesunku pasijusti it patekus į Vakarų Europos aukštuomenės kambarius: išpuoselėtos smulkmenos, įmantrūs šviestuvai, klasikiniai baldai, veidrodžiai kuria išties aristokratišką aplinką. Interjeru rūpinosi pati savininkė, įkvėpimo besisemianti iš kelionių po numylėtą Italiją.

www.grotthusshotel.com 

Ligoninės g. 7, LT-01134, Vilnius

 • 4

  Jaukiuose kambariuose apsistoję gyventojai pro langus mato ramius Vilniaus senamiesčio stogus, klausosi gaudžiančių bažnyčių varpų chorų, o kai kurie ryto kava vasarą gali mėgautis nuosavose terasose, žvelgiančiose į žaliuojantį viešbučio kiemą.

 • Jaukiuose kambariuose apsistoję gyventojai pro langus mato ramius Vilniaus senamiesčio stogus, klausosi gaudžiančių bažnyčių varpų chorų, o kai kurie ryto kava vasarą gali mėgautis nuosavose terasose, žvelgiančiose į žaliuojantį viešbučio kiemą.

 • 5

  „Grotthuss“ pasididžiavimas – žiemos sodas ir erdvus, žaliuojantis, jaukumu užburiantis vidinis kiemas, vasarą virstantis vestuvių ir kitų švenčių oaze. Kiemą iš vienos pusės juosia autentiška XVI a. gynybinė Vilniaus siena su išlikusiomis šaudymo angomis. Vakarais įsijungus specialiam apšvietimui senasis paveldas kuria užburiančia istorija alsuojančią atmosferą.

 • „Grotthuss“ pasididžiavimas – žiemos sodas ir erdvus, žaliuojantis, jaukumu užburiantis vidinis kiemas, vasarą virstantis vestuvių ir kitų švenčių oaze. Kiemą iš vienos pusės juosia autentiška XVI a. gynybinė Vilniaus siena su išlikusiomis šaudymo angomis. Vakarais įsijungus specialiam apšvietimui senasis paveldas kuria užburiančia istorija alsuojančią atmosferą.

 • 6

  Viešbutyje įsikūręs jaukus restoranas „Le Secret“ – į visų gurmanų žemėlapius seniai įtraukta vieta. Nedidelis, sezoninis europietiškos virtuvės valgiaraštis, šampano, konjako, vyno degustacijos, išskirtiniai skonio vakarai klasikinėje aplinkoje – tobulo vakaro ar šventės pažadas. Atskiras restorano kambarys nedidelei kompanijai turi net slaptą išėjimą – norintiems absoliutaus privatumo.

 • Viešbutyje įsikūręs jaukus restoranas „Le Secret“ – į visų gurmanų žemėlapius seniai įtraukta vieta. Nedidelis, sezoninis europietiškos virtuvės valgiaraštis, šampano, konjako, vyno degustacijos, išskirtiniai skonio vakarai klasikinėje aplinkoje – tobulo vakaro ar šventės pažadas. Atskiras restorano kambarys nedidelei kompanijai turi net slaptą išėjimą – norintiems absoliutaus privatumo.

 • 7

  Restoranas suskirstytas į keletą elegantiškų erdvių, tinkančių ir gimtadieniui, ir vestuvėms, susitikimui su verslo partneriais ar nedidelės įmonės vakarėliui. Viena iš salių nesunkiai paverčiama dalykiniu kambariu skirtu verslo susitikimams, posėdžiams ar seminarams – ieškantiems solidžios, klasikinio interjero aplinkos.

 • Restoranas suskirstytas į keletą elegantiškų erdvių, tinkančių ir gimtadieniui, ir vestuvėms, susitikimui su verslo partneriais ar nedidelės įmonės vakarėliui. Viena iš salių nesunkiai paverčiama dalykiniu kambariu skirtu verslo susitikimams, posėdžiams ar seminarams – ieškantiems solidžios, klasikinio interjero aplinkos.

 • 8

  „Grotthuss“ kambariai – gerokai erdvesni už tuos, kuriuos esame pratę išvysti atvėrę viešbučio duris. Savininkai nenorėjo griauti natūralių erdvių, tad paliko restauruojamo pastato kambarius natūralaus dydžio.

 • „Grotthuss“ kambariai – gerokai erdvesni už tuos, kuriuos esame pratę išvysti atvėrę viešbučio duris. Savininkai nenorėjo griauti natūralių erdvių, tad paliko restauruojamo pastato kambarius natūralaus dydžio.

 • 9

  Viešbutyje yra 20 kambarių – nuo įprastinių iki erdvių apartamentų su atskirais kambariais, kuriuose gali apsistoti šeima. Vieni geidžiamiausių – dviviečiai numeriai su vidine mansarda ir jaukia mažyte terasa, žvelgiančia į vidinį viešbučio kiemą.

 • Viešbutyje yra 20 kambarių – nuo įprastinių iki erdvių apartamentų su atskirais kambariais, kuriuose gali apsistoti šeima. Vieni geidžiamiausių – dviviečiai numeriai su vidine mansarda ir jaukia mažyte terasa, žvelgiančia į vidinį viešbučio kiemą.

 • 10

  Nestandartiniai ir viešbučio vonios kambariai – erdvūs, dekoruoti rankų darbo keramikinėmis plytelėmis. Visuose svečiai randa ir patogią vonią, tad gali mėgautis vandens procedūromis lyg būdami namuose.

 • Nestandartiniai ir viešbučio vonios kambariai – erdvūs, dekoruoti rankų darbo keramikinėmis plytelėmis. Visuose svečiai randa ir patogią vonią, tad gali mėgautis vandens procedūromis lyg būdami namuose.

 • 11

  „Grotthuss“ gyventojai miega karališkai patogiose lovose, o prašmatni lovos tekstilė, atvežta tiesiai iš visame pasaulyje žinomo Italijos gamintojo rankų, austa iš aukščiausios kokybės Egipto medvilnės.

 • „Grotthuss“ gyventojai miega karališkai patogiose lovose, o prašmatni lovos tekstilė, atvežta tiesiai iš visame pasaulyje žinomo Italijos gamintojo rankų, austa iš aukščiausios kokybės Egipto medvilnės.

 • 12

  Lovas ir barus turi visi viešbučiai, o neišdildomą įspūdį ir stebuklingą atmosferą kuria toli gražu ne kiekvienas. Ir tikrai ne visuose kiekviename žingsnyje jaučiama rūpestinga šeimininko ranka. Į „Grotthuss“ traukia sugrįžti – tą paliudytų ne vienas jo svečias, čia apsistojantis nebe pirmą ir tikrai ne paskutinį kartą.

 • Lovas ir barus turi visi viešbučiai, o neišdildomą įspūdį ir stebuklingą atmosferą kuria toli gražu ne kiekvienas. Ir tikrai ne visuose kiekviename žingsnyje jaučiama rūpestinga šeimininko ranka. Į „Grotthuss“ traukia sugrįžti – tą paliudytų ne vienas jo svečias, čia apsistojantis nebe pirmą ir tikrai ne paskutinį kartą.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku