Verslo tribūna

„Hästens“: 7 žingsniai iki karališko miego

 

Vieno seniausių skandinavų gamintojo „Hästens“ lovos jau ilgą laiką pasaulyje siejamos su bekompromise kokybe ir tobulu miegu. Jose ilsisi Holivudo žvaigždės, karališkųjų šeimų nariai, prabangių viešbučių svečiai, jas surastumėte ir dažno švedo namuose, kur šie baldai tarsi šeimos relikvija keliauja iš kartos į kartą. Kompanijos istorija prasidėjo nuo balnų ir pakinktų manufaktūros, tačiau jau kone šimtą metų bendrovė visas savo jėgas skiria vien lovoms. O šios ne veltui vadinamos lovadirbystės meistriškumo viršūne: rankų darbas, nepaliaujamas siekis tobulą paversti dar geresniu, ištikimybė savo veiklos principams pagimdo išties unikalius baldus.

 • 1

  „Hästens“ lovą atpažinsite iš vizitine kortele tapusio languoto audinio. 1978 m. pristatyta tamsiai mėlynų ir baltų langelių koncepcija sukėlė prieštaringą reakciją: daugumai kliuvo neįmantrus raštas, neva nederantis prie prabangaus baldo. Vis dėlto saikingas dizainas pasirinktas sąmoningai ir atspindi kompanijos veiklos filosofiją: kurti ne puikią lovą, o tobulą miegą. Mažai kas žino, kad raštas, kurį pamatę dizaineriai nepritariamai raukėsi, prieš keletą metų pelnė laurus įtakingo žurnalo Wallpaper Metų dizaino apdovanojimuose, o nepaisant siūlomos plačios spalvų paletės, šiandien didžioji dalis iš „Hästens“ dirbtuvių iškeliaujančių lovų yra aptrauktos mėlynai baltų langelių audiniu.

 • „Hästens“ lovą atpažinsite iš vizitine kortele tapusio languoto audinio. 1978 m. pristatyta tamsiai mėlynų ir baltų langelių koncepcija sukėlė prieštaringą reakciją: daugumai kliuvo neįmantrus raštas, neva nederantis prie prabangaus baldo. Vis dėlto saikingas dizainas pasirinktas sąmoningai ir atspindi kompanijos veiklos filosofiją: kurti ne puikią lovą, o tobulą miegą. Mažai kas žino, kad raštas, kurį pamatę dizaineriai nepritariamai raukėsi, prieš keletą metų pelnė laurus įtakingo žurnalo Wallpaper Metų dizaino apdovanojimuose, o nepaisant siūlomos plačios spalvų paletės, šiandien didžioji dalis iš „Hästens“ dirbtuvių iškeliaujančių lovų yra aptrauktos mėlynai baltų langelių audiniu.

 • 2

  Lovos yra vienintelis kompanijos „Hästens“ gaminamas baldas. Kitaip nei kiti prabangių baldų gamintojai, ši kompanija nesiūlo nei sofų, nei stalų, nei kėdžių – visą patirtį ir išmonę „Hästens“ sudeda į vienintelį gaminį. Tam, kad per ilgus metus tikslingai kauptos meistrystės žinios neišsibarstytų po daugybę atskirų objektų, o atitektų vienam iki tobulumo apgalvotam daiktui.

 • Lovos yra vienintelis kompanijos „Hästens“ gaminamas baldas. Kitaip nei kiti prabangių baldų gamintojai, ši kompanija nesiūlo nei sofų, nei stalų, nei kėdžių – visą patirtį ir išmonę „Hästens“ sudeda į vienintelį gaminį. Tam, kad per ilgus metus tikslingai kauptos meistrystės žinios neišsibarstytų po daugybę atskirų objektų, o atitektų vienam iki tobulumo apgalvotam daiktui.

 • 3

  „Hästens“ lovos – ne tik skandinaviškos kilmės, jos išties gaminamos ne kur kitur, o Švedijoje. Visos lovos gimsta mažame miestelyje Šiopinge (Köping) esančiose kompanijos dirbtuvėse. Kiekviena „Hastens“ lova nuo pirmos iki paskutinės siūlės kruopščiai sukurta Švedijos meistrų rankomis, tad yra iš tiesų išskirtinė ir individuali.

 • „Hästens“ lovos – ne tik skandinaviškos kilmės, jos išties gaminamos ne kur kitur, o Švedijoje. Visos lovos gimsta mažame miestelyje Šiopinge (Köping) esančiose kompanijos dirbtuvėse. Kiekviena „Hastens“ lova nuo pirmos iki paskutinės siūlės kruopščiai sukurta Švedijos meistrų rankomis, tad yra iš tiesų išskirtinė ir individuali.

„Hastens“ „Facebook“ puslapį galite aplankyti: www.facebook.com/HastensLietuva

Internetinį puslapį: http://www.hastens.com/en 

 • 4

  „Hästens“ lova neatsitiktinai vadinama miego sistema: jos rėmas ir čiužinys yra nedaloma visuma, slepianti begalinio patogumo bei idealaus miego paslaptis. Spyruoklės prasideda jau nuo lovos rėmo ir yra neatskiriama baldo dalis, kurią papildo vienas arba du čiužiniai. Ši Skandinavijoje įprasta koncepcija vis dar kelia nuostabą kitose rinkose, tačiau kompanija ištikimai laikosi kokybės principo ir prekiauti čiužiniais neketina. Tobulą miegą gali užtikrinti tik vientisas baldas – jei tuo abejojate, dar nebandėte „Hästens“.

 • „Hästens“ lova neatsitiktinai vadinama miego sistema: jos rėmas ir čiužinys yra nedaloma visuma, slepianti begalinio patogumo bei idealaus miego paslaptis. Spyruoklės prasideda jau nuo lovos rėmo ir yra neatskiriama baldo dalis, kurią papildo vienas arba du čiužiniai. Ši Skandinavijoje įprasta koncepcija vis dar kelia nuostabą kitose rinkose, tačiau kompanija ištikimai laikosi kokybės principo ir prekiauti čiužiniais neketina. Tobulą miegą gali užtikrinti tik vientisas baldas – jei tuo abejojate, dar nebandėte „Hästens“.

 • 5

  Nė lašo sintetikos – „Hästens“ lovoms naudojamos vien natūralios medžiagos. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota: medvilnė saugo nuo prakaitavimo, vilna sulaiko lovos šilumą, arklio ašutai užtikrina ventiliaciją lovos viduje, spyruoklės nuo girgždėjimą sukeliančios drėgmės apsaugotos lininiais įklotais, o tvirtas pušies medienos rėmas užtikrina ilgaamžiškumą. Čiužinio spyruoklės gaminamos iš specialiai joms lydomo metalo, tad nuėmus svorį visada sugrįžta į savo pradinę padėtį. Moksliniams tyrimams ir praktiniams bandymams kompanija negaili nei laiko, nei investicijų – tam, kad surastų tobuliausią ir patvariausią medžiagų derinį.

 • Nė lašo sintetikos – „Hästens“ lovoms naudojamos vien natūralios medžiagos. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota: medvilnė saugo nuo prakaitavimo, vilna sulaiko lovos šilumą, arklio ašutai užtikrina ventiliaciją lovos viduje, spyruoklės nuo girgždėjimą sukeliančios drėgmės apsaugotos lininiais įklotais, o tvirtas pušies medienos rėmas užtikrina ilgaamžiškumą. Čiužinio spyruoklės gaminamos iš specialiai joms lydomo metalo, tad nuėmus svorį visada sugrįžta į savo pradinę padėtį. Moksliniams tyrimams ir praktiniams bandymams kompanija negaili nei laiko, nei investicijų – tam, kad surastų tobuliausią ir patvariausią medžiagų derinį.

 • 6

  „Hästens“ dvigulės lovos kaina prasideda nuo 4000 eurų ir gali siekti naujo automobilio kainą. Tačiau priešingai nei automobilis ar pažangiausia technika, ši lova ištikimai tarnaus ir praėjus keliems dešimtmečiams, ji nesuminkštės, neišdubs ir nesusigulės. Nepriekaištingas komforto pojūtis ką tik įsigijus ir po 20-ties metų – ne veltui ši lova laikoma investicija. Investicija, duodanti milžinišką grąžą sveikatai.

 • „Hästens“ dvigulės lovos kaina prasideda nuo 4000 eurų ir gali siekti naujo automobilio kainą. Tačiau priešingai nei automobilis ar pažangiausia technika, ši lova ištikimai tarnaus ir praėjus keliems dešimtmečiams, ji nesuminkštės, neišdubs ir nesusigulės. Nepriekaištingas komforto pojūtis ką tik įsigijus ir po 20-ties metų – ne veltui ši lova laikoma investicija. Investicija, duodanti milžinišką grąžą sveikatai.

 • 7

  Ši švedų kompanija nuo pat įkūrimo buvo sveiko gyvenimo filosofijos tendencijų lyderė, ne plaukusi pasroviui, o praskinanti kelius ir diktuojanti madą. Jos lovos pasaulio požiūrį į miegą pakeitė gerokai anksčiau, nei išpopuliarėjo sveika gyvensena. Gyvenimo kokybė priklauso nuo miego kokybės – įsitikinimas, kurio ištikimai laikosi „Hästens“ ir realiai pajunta jos klientai.

 • Ši švedų kompanija nuo pat įkūrimo buvo sveiko gyvenimo filosofijos tendencijų lyderė, ne plaukusi pasroviui, o praskinanti kelius ir diktuojanti madą. Jos lovos pasaulio požiūrį į miegą pakeitė gerokai anksčiau, nei išpopuliarėjo sveika gyvensena. Gyvenimo kokybė priklauso nuo miego kokybės – įsitikinimas, kurio ištikimai laikosi „Hästens“ ir realiai pajunta jos klientai.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku