Nuo kelių buhalterių komandos iki didelių įmonių aptarnavimo: „Integre“ sėkmės formulė – atvirumas naujovėms

Reklama publikuota: 2022-01-18
Bendrovės „Integre“ vadovė Vaida Jociutė.
svg svg
Bendrovės „Integre“ vadovė Vaida Jociutė.

Buhalterinė apskaita yra neatsiejama kiekvieno verslo funkcija, nuo kurių efektyvumo nemažai priklauso ne tik tinkamas mokestinių prievolių vykdymas, bet ir įmonės veiklos stabilumas, sklandus su personalu susijusių procesų administravimas, pinigų srautų užtikrinimas ir net santykiai su verslo partneriais. Buhalterinių paslaugų bendrovės „Integre“, 2022 m. pradėjusios su atnaujintu prekės ženklu, vadovė Vaida Jociutė sako, kad per 15 pastarųjų metų buhalterijos sritis stipriai pasikeitė ir tapo neatsiejama nuo inovatyvių technologinių sprendimų, o prie šių pokyčių dar neprisitaikę verslai turėtų suskubti.

Žengia koja kojon su naujausiomis tendencijomis

Anot „Integre“ vadovės V. Jociutės, net ir tarp įmonių vadovų dar populiarus įsivaizdavimas, kad buhalterija yra statiška, mažai kintanti disciplina, o šiai verslo funkcijai atlikti tereikia vieno ar kelių su „skaičiukais“ draugaujančių darbuotojų. Kitaip tariant, nors daugelis įmonių siekia diegti verslo veiklos efektyvumą didinančias inovacijas įvairiose srityse – nuo gamybos ir logistikos iki klientų aptarnavimo – buhalterijos procesų modernizavimui dėmesio neretai dar pritrūksta.

„Iš dalies tai suprantama. Įmonės turi ribotus resursus, o sekti naujoves visose srityse gali būti išties sudėtinga. Dėl to savo klientų buhalterijos procesų optimizavimu rūpinamės mes. Ir tai sėkmingai darome jau 15 metų. Per tą laiką ėjome koja kojon su naujausiomis tendencijomis ar net buvome jų priešakyje, itin didelį dėmesį skyrėme darbuotojų mokymams bei kompetencijų kėlimui. Visa tai leido suburti stiprią, į pažangius sprendimus orientuotą profesionalų komandą, kuriai savo buhalterijos ir apskaitos procesus patiki ir didžiausios šalies kompanijos“, – sako V. Jociutė.

Pasitiki didžiausios bendrovės

Šiandien „Integre“ paslaugomis naudojasi daugiau nei 160 klientų. Tarp jų rikiuojasi tokios skirtingų sričių įmonės kaip inžinerinių paslaugų aviacijai bendrovė „Kaunas Aircraft Maintenance Services“, prekybos tinklas „Norfa“, gamybinė įmonė „Bio Circle Balticum“, kelių statybos įmonė „Ukmergės keliai“ ir kitos kompanijos. Anot V. Jociutės, užsitarnauti tokių klientų pasitikėjimą ir plėsti jų ratą bendrovei padeda profesionalus požiūris į klientų iššūkius ir darbuotojų turima kompetencija juos paversti pergalėmis.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Kai kurie klientai su mumis yra praktiškai nuo pirmųjų dienų, jie ir augo kartu su mumis. Tokį klientų pasitikėjimą labai vertiname ir dėl jo itin stengiamės. Sėkmingas bendradarbiavimas su savo sričių lyderiais, o taip pat ir mažesnėmis kompanijomis, atsispindi ir mūsų pačių veiklos rezultatuose – dar 2017 metais „Integre“ apyvarta pirmą kartą peržengė 1 mln. eurų ribą, o pernai siekė 1,5 mln. eurų“, – teigia V. Jociutė.

Šių metų pradžioje atnaujintas „Integre“ prekinis ženklas bei vizualinis identitetas.
Šių metų pradžioje atnaujintas „Integre“ prekinis ženklas bei vizualinis identitetas.

Naujas vizualinis identitetas geriau atspindi įmonės vertybes

Modernų įmonės požiūrį į buhalteriją ir bendradarbiavimą su klientais atspindi ir šių metų pradžioje atnaujintas „Integre“ prekinis ženklas bei vizualinis identitetas. Anot V. Jociutės, senasis, dar prieš 15 metų kurtas įmonės logotipas, nebeatliepė naujų buhalterijos srities realijų ir gerokai užaugusios įmonės įvaizdžio bei siekių.

„Prekės ženklo ir vizualinio identiteto pokyčiai simbolizuoja naują įmonės veiklos etapą, kuriame mūsų profesionalumas ir kūrybiškas požiūris į klientų iššūkius, orientacija į kompleksiškus inovatyvius sprendimus bus dar tvirtesniu mūsų veiklos pagrindu ir tolimesnio augimo prielaida. Kartu tai padės mums būti geriau matomiems ir atpažįstamiems rinkoje, kurioje pažangiu požiūriu grįstų buhalterijos paslaugų poreikis artimiausiu metu turėtų tik augti“, – sako V. Jociutė.

Profesionalumo, kokybės ir atsakomybės vertybėmis besivadovaujančios įmonės vizija – teikti aukščiausios kokybės buhalterinės apskaitos paslaugas, sukuriančias realią pridėtinę vertę klientų vykdomai veiklai. Būtent pridėtinės vertės kūrimą ir profesionalų verslo procesų supratimą buvo siekta atspindėti ir naujajame įmonės logotipe.

Buhalterijos neaplenkia skaitmenizacija ir automatizacija

V. Jociutės teigimu, vienas ryškiausių pastaraisiais metai buhalterijos srityje vykstančių pokyčių yra susijęs su procesų skaitmenizacija ir automatizacija, dirbtinio intelekto sprendimų pritaikymu apskaitai. Daugelis buhalterijos ir apskaitos funkcijų yra perkeliamos į elektroninę erdvę, o vis daugiau užduočių atliekama pažangių informacinių sistemų pagalba. Visa tai leidžia įmonių buhalteriją tvarkyti efektyviau, sumažinti žmogiškųjų klaidų tikimybę, suteikia galimybę naudoti naujus duomenų analizės įrankius ir jų dėka gauti vertingų verslo įžvalgų.

„Be abejo, įmonės buhalterijos procesų skaitmenizavimas neįvyksta spragtelėjus pirštais. Tam reikia įdirbio ir kompetencijų. Dėl to savo klientams siekiame būti ne tik buhalterijos paslaugų teikėjai, bet ir konsultantai, padedantys modernizuoti šią sritį, pridėtinę vertę sukuriantys partneriai. Drauge su klientais pastaraisiais metais buhalterijos srityje įgyvendinome ne vieną sėkmingą skaitmenizacijos projektą. Pastebime, kad didesnės įmonės vis labiau domisi galimybėmis šioje srityje“, – pastebi V. Jociutė.

„Integre“ vadovė pasakoja, kad pastaraisiais metais, remdamasi gerosiomis pasaulinėmis praktikomis ir savo patirtimi, bendrovė diegė debesų (angl. cloud) technologijas efektyviam dokumentų apsikeitimui ir darbui su jais, sukūrė ir klientams pasiūlė patogų įrankį sąskaitų išrašymui, su didžiaisiais klientais įgyvendino sąskaitų skaitmenizavimo projektus, pradėjo siūlyti elektroninio personalo dokumentų valdymo sprendimus, ėmėsi operacijų robotizavimo, taip pat investavo į pažangias klientų valdymo (CRM) sistemas bei į efektyvią klientų aptarnavimo (angl. help desk) tarnybą. Be to, pagal klientų poreikius siūloma integracija su visomis populiariausiomis apskaitos programomis, tokiomis kaip „Rivilė Gama“, „Navision“, „Directo“ ir kitomis.

Didelis dėmesys darbuotojų kompetencijoms

Anot V. Jociutės, nepaisant didėjančios technologijų įtakos buhalterijos srityje, su pokyčiais suspėjančios žmogiškosios ir profesinės kompetencijos išlieka esminėmis. Todėl šioje srityje „Integre“ taip pat deda itin daug pastangų.

„Turime ne tik klientų, bet ir darbuotojų, kurie su mūsų bendrove yra beveik nuo pat jos įkūrimo, kartu augo ir ugdė savo kompetencijas. Noras tobulėti ir mokytis yra viena iš sąlygų siekiant prisijungti prie mūsų komandos, o galimybes tam mes tikrai suteikiame. Turime vidinę mokymų akademiją, o taip pat pasirūpiname ir išoriniais kompetencijų kėlimo kursais. Tai viena priežasčių, dėl kurios esame pajėgūs pritraukti tiek tikrus savo srities ekspertus, tiek augti ir mokytis siekiančius specialistus. 2006 m. pradėję veiklą su vienu darbuotoju šiandien buriame daugiau nei 60 profesionalų komandą“, – sako V. Jociutė.

2006 m. pabaigoje įkurta „Integre“ kasmet fiksuoja didėjančius finansinius rezultatus ir darbuotojų skaičių. Įmonė teikia plataus spektro paslaugas – nuo paprastų apskaitos operacijų iki sudėtingų finansinių problemų sprendimų, konsultuoja ir veda specializuotus mokymus. „Integre“ specializuojasi dirbdama su įvairius sektorius ir verslo šakas atstovaujančiomis įmonėmis.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Finansai“
Rašyti komentarą 0
Infliacija kovą euro zonoje pakilo iki 7,5%

Metinė infliacija kovą euro zonoje pakilo iki 7,5% nuo 5,9% vasarį, kai prieš metus ji siekė 1,3%,...

Finansai
15:53
M. Dubnikovas: Vyriausybės planas amortizuos sparčiai augančias kainas 1

Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, finansų analitikas Marius Dubnikovas sako, kad Vyriausybės 2...

Finansai
15:23
Ekonomistai: skubiai įdarbintas antiinfliacinis ir investicijų planas padės išvengti nuosmukio

Penktadienį Vyriausybės rūmuose pristatytas 2,26 mlrd. Eur vertės antiinfliacinis paketas gyventojams ir...

Finansai
14:28
„NEO Finance“ grynasis pelnas 2021 m. 117.000 Eur 1

Lietuvos finansų technologijų (fintech) startuolio „NEO Finance“ praėjusių metų grynasis pelnas siekia...

Finansai
12:49
„Compensa“ valdybai vadovauja T. Milašius

Tomas Milašius perima vadovavimą Baltijos šalyse paslaugas teikiančiai gyvybės draudimo bendrovei „Compensa...

Vadyba
12:30
Kremliaus propagandinių laidų vedėjui A. Šeininui Lietuva pritaikė finansines sankcijas 2

Rusijos propagandistui, televizijos laidų vedėjui Artiomui Šeininui Lietuvoje pritaikytos finansinės...

Milijardinis antiinfliacinis planas: kompensacijos, dotacijos, didesnis NPD 16

Itin didelio infliacijos šuolio amortizavimui Vyriausybė siūlo skirti daugiau kaip dviejų milijardų eurų...

Kaip 2022 m. prasidėjęs karas turi atsispindėti įmonės 2021 m. finansinėje ataskaitoje Premium

Karas Ukrainoje ir tarptautinės bendruomenės įvestos sankcijos Rusijai smarkiai keičia dalies Lietuvos įmonių...

Finansai
05:45
„Orlen Lietuva“ pasiruošusi atsisakyti rusiškos naftos, uždirbo 78 mln. Eur pelno

Michalas Rudnickis, Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ valdomos Lietuvos naftos importo ir perdirbimo bendrovės...

Pramonė
2022.03.31
Viešojo sektoriaus perteklius šiemet sudarė 0,4% prognozuojamo BVP

Centrinės valdžios perviršis šiemet sausį–vasarį siekė 223,6 mln. Eur ir sudarė 0,4% prognozuojamo šių metų...

Finansai
2022.03.31
H&M: neįskaitant Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos rinkų, pardavimai išaugo 11%

Švedijos drabužių milžinė H&M ketvirtadienį pranešė, kad jos pajamos pirmąjį ketvirtį išaugo, tačiau...

Finansai
2022.03.31
Rusija mokėjimus už dujas kreipia į „Gazprombank“ 1

Rusijos planas keisti atsiskaitymų už dujas valiutą, regis, bus vykdomas šalies viduje. Europos dujų pirkėjų...

Rinkos
2022.03.31
Finansų ministerija: Lietuvos ekonomika šiemet augs 1,6%, kainos kils 9,8% 3

Šiemet Lietuvos ekonomikos augimas tęsis, tačiau dėl Rusijos karo Ukrainoje bendrojo vidaus produkto (BVP)...

Finansai
2022.03.31
Po perskaičiavimo Konkurencijos tarybos baudos „City Service“ įmonėms sumažėjo 5 kartus 1

Konkurencijos taryba pranešė perskaičiavusi baudas pastatų priežiūros grupės „City Service“ įmonėms, skirtas...

Statyba ir NT
2022.03.31
Infliacija ir karas skatina iš naujo įvertinti, kas yra bitkoinas Premium

Bitkoinas, šiemet nepasitarnavęs nei kaip apsauga nuo infliacijos, nei nuo turbulencijų rinkose, vis labiau...

Rinkos
2022.03.31
Ekonominių vertinimų rodiklis kovą sumažėjo iki -3,9%

Bendras ekonomikos dalyvių – gamintojų, vartotojų ir investuotojų – pasitikėjimas Lietuvos ekonomika, kovą,...

Finansai
2022.03.31
ECB vadovė: nėra požymių, kad Europą apima stagfliacija 6

Christine Lagarde, Europos Centrinio Banko (ECB) vadovė, pareiškė, jog šiuo metu jokie duomenys nerodo, kad...

Rinkos
2022.03.31
Finansinių technologijų ekosistema: kas tai? Verslo tribūna

Lietuvos finansų rinkai bręstant, o reikalavimams licenciją norinčioms gauti finansų įstaigoms griežtėjant,...

Finansai
2022.03.31
Valstybės ir savivaldybių biudžeto pajamos šiemet augo 34,4% 1

Šiemet sausio–vasario mėnesiais valstybės ir savivaldybių biudžetai gavo 2,396 mlrd. Eur – 34,4% daugiau nei...

Finansai
2022.03.30
Estijos bankas pranašauja nedidelį BVP nuosmukį, Latvijos – mažesnį augimą

Estijos centrinis bankas, įvertinęs Rusijos karo Ukrainoje tarptautinį poveikį, pablogino šalies ekonomikos...

Finansai
2022.03.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku