„Citadele“ banke – sprendimai, skirti specialiai smulkiesiems verslininkams

Reklama publikuota: 2021-12-02
svg svg

„Citadele“ bankas šį rudenį Lietuvoje pristatė kelis inovatyvius sprendimus, skirtus smukiesiems verslininkams – mokėjimų sprendimą „Citadele Phone POS“, verslo portalą. Artimiausiu metu bankas ketina sudaryti galimybę sąskaitą smulkiesiems verslininkams atsidaryti nuotoliniu būdu. Taip pat planuojama pasiūlyti ir specialiai smulkiesiems skirtus finansavimo sprendimus, mikro paskolas.

„Esame Baltijos šalių bankas, tad pirmiausia orientuojamės į vietos verslą, į įmones, veikiančias šalies regionuose, ir į smulkųjį verslą. Mums yra svarbu prisidėti prie verslumo regione augimo, todėl norime paskatinti šalies gyventojus aktyviau imtis nuosavo verslo. Norime jiems suteikti daugiau galimybių pasiūlant visą reikalingų paslaugų spektrą“, – sako „Citadele“ banko Verslo ir mažmeninės bankininkystės vadovas Darius Burdaitis.

Bekontakčių el. mokėjimų sprendimas

Viena iš naujienų, kurią „Citadele“ pristatė lapkričio mėnesį – mobilioji programėlė, leidžianti „Android“ mobilųjį telefoną be papildomos įrangos naudoti kaip bekontakčių banko mokėjimo kortelių skaitytuvą. Norint pradėti naudotis sprendimu nėra reikalinga papildoma įranga, nėra mėnesinio mokesčio.

nuotrauka::1 left

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

„Tiesą pasakius, tokio kilusio susidomėjimo „Citadele Phone POS“ nesitikėjome – juo domisi ne tik smulkūs prekybininkai ir paslaugų teikėjai bei asmenys, vykdantys individualiąją veiklą. Sulaukiame užklausų ir iš didžiųjų prekybininkų, kurie svarsto galimybę šiuo sprendimu aprūpinti salės darbuotojus, kurie konsultuoja klientus ir realiai parduoda prekę. Smulkieji prekybininkai juo domisi, nes supranta, kad šiandienos klientui turi pasiūlyti galimybę atsiskaityti ir el. būdu, antraip tiesiog rizikuoji jį prarasti. Tad artėjant didžiausioms metų šventėms ir įsibėgėjant priešventinei prekybai, smulkieji verslininkai ypatingai domisi el. mokėjimų sprendimais. „Citadele Phone POS“ yra patrauklus tuo, kad jį greita įsidiegti ir paprasta naudoti“, – komentuoja „Citadele“ banko atstovas.

Sudarius „Citadele Phone POS“ sutartį, tereikia atsisiųsti ir įsidiegti specialias programėles iš „Google Play“. „Visa“ ir „Mastercard“ sertifikuotas „Citadele Phone POS“ sprendimas leidžia savo telefonu arba planšetiniu kompiuteriu su „Android“ operacine sistema priimti bekontakčius mokėjimus „Visa“ ir „Mastercard“ kortelėmis bei su jomis susietomis kitomis bekontakčio atsiskaitymo priemonėmis (mokėjimo žiedais, taip pat laikrodžiais, išmaniaisiais telefonais (taip pat ir „iPhone“), kt.).

Naujas mokėjimo būdas yra saugus – atsiskaitant kortelės duomenys nėra išsaugomi įrenginyje, be to, „Citadele Phone POS“ neleidžia fiksuoti (video įrašu ar darant ekrano nuotrauką) telefono ekrane atliekamų veiksmų.

Atsiskaitymas atliekamas atsidarius programėlę ir suvedus mokėtiną sumą – norėdamas atlikti mokėjimą, klientas turi savo bekontaktę kortelę priliesti prie telefono nugarėlės (vietos, kur yra NFC modulis). Jei atsiskaitant kortele suma viršys 50 eurų, bus prašoma įvesti PIN kodą. Jis dėl papildomo saugumo bus įvedamas programėlės virtualioje klaviatūroje, kurioje skaitmenys kaskart bus išdėstomi atsitiktine tvarka. Apie atliktą mokėjimą praneša garsinis signalas, o kvitą klientui bus galima išsiųsti SMS žinute, el. laišku, parodyti ekrane. Peržiūrėti visas operacijas, atlikti lėšų grąžinimą galima specialiame Prekybininko portale.

Iki 2022 m. sausio 31 d. „Citadele Phone POS“ naudotojai nemokės mėnesinio mokesčio, bus taikomas tik operacijos įkainis, jis bus 1 euro centas.

Nemokamas sprendimas mažmeniniams prekybininkams

Dar vienas sprendimas, kurį šį rudenį pristatė „Citadele“ bankas, yra mažmeninės prekybos verslams skirtas verslo portalas, kuris leidžia greitai ir patogiai analizuoti tiek el. prekybos, tiek prekybos fizinėse vietose rezultatus.

„Sprendimą vystėme atsižvelgdami į šiandienos iššūkius, su kuriais susiduria maži ir vidutiniai prekybininkai – augantį operacijų skaičių ir kartu augantį poreikį optimizuoti vidinius resursus, reikalingus administruoti verslo valdymo bei apskaitos procesus. Verslo portalas yra universali priemonė, padedanti įmonėms automatizuotai apdoroti ir analizuoti operacijas bei priimti duomenimis grįstus verslo sprendimus“, – sako „Citadele“ banko atstovas D. Burdaitis.

Čia, vienoje vietoje, verslo klientai gali matyti visus gaunamus el. mokėjimus, analizuoti el. prekybos ir pardavimų fizinėse vietose rezultatus, automatiškai generuoti sąskaitas faktūras, atlikti lėšų grąžinimą. Sprendimas naudingas mažoms ir vidutinėms elektroninę ar fizinę mažmeninę prekybą vykdančioms įmonėms.

„Populiarėjant el. prekybai, didėja ir prekybininkams grąžinamų prekių skaičius, kas taip pat generuoja papildomą administracinę naštą, nes prekybininkai yra įpareigoti laiku atlikti lėšų grąžinimą. Plėtodami portalo funkcionalumus, atsižvelgėme ir į tai. Verslo portale įdiegėme vieno paspaudimo sprendimą, kurio mūsų rinkoje dar nebuvo. Be to, suprasdami, kad sąskaitų faktūrų rengimas taip pat yra nemaža našta verslams, padėsime jiems ir šį procesą automatizuoti – verslo portale galima automatiškai sugeneruoti ir išsiųsti sąskaitas. Nuorodą aktyvavęs gavėjas bus nukreiptas į parengtą mokėjimo formą, pačiam suvesti informacijos nebereikės“, – atkreipia dėmesį D. Burdaitis.

Portale galima greitai atlikti atsiskaitymo operacijų analizę ar pasitikrinti pavienių operacijų duomenis, taip pat palyginti skirtingų prekybos vietų rezultatus, stebėti rezultatus realiuoju laiku, analizuoti juos skirtingais pasirinktais laikotarpiais. Portale sugeneruotus duomenis įmonės galės panaudoti ir gilesnei savo klientų bazės analizei.

„Vystydami ir pristatydami naujus sprendimus mes daug dėmesio skiriame nuotoliniams kanalams ir skaitmeninėms paslaugoms, tad kitas mūsų žingsnis bus pasiūlyti smulkiesiems verslininkams galimybę atsidaryti sąskaitą mūsų banke nuotoliniu būdu. Norime jiems suteikti galimybę viską pasidaryti nuotoliniu būdu iš savo biuro ar namų, kad internetu įregistravus įmonę netektų keliauti į banko skyrių atsidaryti sąskaitos ar pasiimti el. kortelių skaitytuvo. „Citadele“ banke tai galėsite atlikti neatvykę į banko skyrių“, – sako „Citadele“ banko Verslo ir mažmeninės bankininkystės vadovas D. Burdaitis.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Finansai“
Rašyti komentarą 0
„Santander“ mėgina susigrąžinti per klaidą pervestus 130 mln. GBP

Ispanijos bankas „Santander“ Jungtinėje Karalystėje ketvirtadienį mėgino susigrąžinti 130 mln. GBP (155 mln.

Rinkos
2021.12.31
Užsienio investicijų fronte Lietuvoje per pandemiją Vokietija aplenkė Švediją Premium 3

Vokietijos pramonės ir kitų sektorių įmonės Lietuvoje šiandien yra investavusios bemaž dukart daugiau nei...

Finansai
2021.12.31
„Huawei“ 2021 tikisi 28,9% mažesnių pajamų nei metais anksčiau 2

Kinijos telekomunikacijų milžinas „Huawei“ penktadienį paskelbė savo pajamų prognozę 2021 metams, kuri bus...

Inovacijos
2021.12.31
Nori tapti PVM mokėtoju – išklok VMI savo verslo planus Premium 14

Įmonė, norėdama įsiregistruoti PVM mokėtoja, privalo Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) atsakyti į...

Finansai
2021.12.31
Po pusės šimtmečio ir audringo skandalo finansų pasaulis laidoja LIBOR Premium

Nuo naujųjų metų LIBOR tarpbankinė skolinimosi norma pradės savo negrįžtamą kelionę į nebūtį. Po 45 metų...

Rinkos
2021.12.31
Prognozuojamas 11-os mėnesių centrinės valdžios deficitas – 1,2% BVP 2

Per vienuolika šių metų mėnesių centrinės valdžios deficitas siekė 651,7 mln. Eur ir sudarė 1,2%...

Verslo aplinka
2021.12.30
Kinijos milžinė „Didi“ skaičiuoja apie 4,7 mlrd. USD nuostolių trečiąjį ketvirtį

Kinijos pavėžėjimo paslaugų milžinė „Didi Global“ ketvirtadienį pranešė apie 4,7 mlrd. USD nuostolius...

Finansai
2021.12.30
ICOR valdytoja reorganizuojasi, sugrįžta iš Estijos į Lietuvą Premium 1

UAB „Lag&d“, vienintelė koncerno ICOR akcijų valdytoja, pradėjo reorganizavimo procesą. Jo metu „Lag&d“ savo...

Finansai
2021.12.30
Valstybė ir savivaldybės šiemet gavo 1,15 mlrd. Eur neplanuotų pajamų 2

Valstybės ir savivaldybių biudžetai šių metų sausio–lapkričio mėnesiais gavo 1,154 mlrd. Eur daugiau pajamų,...

Finansai
2021.12.30
Valstybė skolina 23,5 mln. Eur per pandemiją įstrigusiam „Hilton“ viešbučio projektui 16

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, paskolins 23,5 mln. Eur...

Finansai
2021.12.30
Metinė infliacija gruodį perkopė 10% 7

Vartotojų kainų infliacija gruodį, palyginti su 2020 m. gruodžiu, apskaičiuota pagal suderintą vartotojų...

Finansai
2021.12.30
A. Armonaitė tikisi konflikto su Kinija deeskalacijos 40

Kinijai toliau ekonomiškai spaudžiant Lietuvą, o eksportą ir importą apėmus stagnacijai, daugelis Lietuvos...

Prekyba
2021.12.29
„Sodros“ įmokos ir išmokos: kas keičiasi 2022 metais

Iki 730 Eur išaugus minimaliai mėnesio algai (MMA), nuo kitų metų padidės privalomojo sveikatos draudimo...

Finansai
2021.12.29
„Deutsche Bank“ gavo 8,7 mln. Eur baudą už su Euribor susijusius pažeidimus

Vokietijos finansų reguliuotojas „BaFin“ dėl netinkamo priemonių, skirtų išvengti Euribor tarpbankinių...

Rinkos
2021.12.29
„Avion Express“ restruktūrizavimo planas sulaukė teismo patvirtinimo

Teismas patvirtino verslininko Gedimino Žiemelio valdomos „Avia Solutions Group“ (ASG) aviacijos bendrovės...

Logistika
2021.12.29
Vartotojų aljanso tyrimas teigiamai įvertino tik du Lietuvoje veikiančius bankus 5

Daugiau nei pusė Lietuvoje veikiančių mažmenines paslaugas teikiančių bankų nepasiekia patenkinamo tvarios...

Finansai
2021.12.29
Kas su valstybe atsiskaito anksčiau, o kas toliau skęsta mokestinėse skolose Premium

Kai kurios didesnės prekybos ir kelionių organizavimo kompanijos, kurioms pavyko atsigauti po karantino, 2021...

Finansai
2021.12.29
„Vienaragių“ skaičius visame pasaulyje 2021-aisiais didėjo 80%

„Vienaragių“ – startuolių, kurių vertė viršija 1 mlrd. USD ir kurie nėra listinguoti biržose, – skaičius...

Finansai
2021.12.28
VMG iš valstybės skolinasi 20 mln. Eur, „Utenos trikotažas“ – dar 2,8 mln. Eur 7

Investicinės VMG grupės išleistą 20 mln. Eur obligacijų emisiją išpirks Valstybės valdymo investicijų...

Finansai
2021.12.28
Ekspertai įvertino: svarbiausias reiškinys Lietuvos ekonomikoje – infliacija

Reikšmingiausi 2021-ųjų metų įvykiai buvo didelis infliacijos šuolis bei kilusi įtampa Vilniaus ir Pekino...

Finansai
2021.12.28

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku