„Rivile" pasitelkė dirbtinį intelektą: naujovės įmonėms leis sparčiau auginti verslą

Reklama publikuota: 2021-04-09
svg svg

2020 metai išryškino inovacijų svarbą. Stipriai išaugusi el. prekybos rinka verslo valdymo bei buhalterinės apskaitos sistemas kuriančiai įmonei „Rivile“ padiktavo naujų sprendimų kryptį. Bendrovė rinkai pristatė atnaujintą „Rivile GAMA“ versiją, papildytą dirbtiniu intelektu (DI) ir papildomomis funkcijomis verslo valdymui bei el. prekybai.

2020 metais iš fizinės į el. prekybą persiorientuoti turėjusiam verslui reikėjo mobilizuoti darbą ir skaitmenizuoti veiklą. Siekiant atliepti staigiai pasikeitusius klientų poreikius, „Rivile“ koregavo savo produktų vystymo ir verslo plėtros planus, rinkai pristatydama el. prekybai svarbius sprendimus, dirbtiniu intelektu paremtus produktus bei kitas automatizuotas verslo valdymo bei apskaitos funkcijas.

„Stengėmės įsiklausyti į naujai susiformavusius klientų poreikius ir kuo operatyviau, tiksliau juos atliepti, todėl nauja „Rivile GAMA“ versija – dar labiau intelektuali, mobili ir orientuota į prekybą internete. Vystydami produktus, analizavome visą el. prekybos procesą: kaip prognozuojami kiekiai, gaunamos ar parduodamos prekės, sudengiami mokėjimai ar rengiamos būtinos ataskaitos. Tikimės, kad atnaujinta programa leis klientams mobilizuoti darbą, automatizuoti procesus ir skaitmeninti veiklą, o tai, savaime, leis sėkmingiau auginti verslą“, – teigė „Rivile“ direktorius Evaldas Žiedelis.

nuotrauka::1 right

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Klientų prognozes lengvins dirbtinis intelektas

Naujosios „Rivile GAMA“ versijos širdyje – dirbtiniu intelektu paremti sprendimai. Įmonės vadovas teigia, kad šį strateginį verslo žingsnį pirmiausia paskatino įmonių poreikis tiksliau prognozuoti pardavimus, likučius bei kitus svarbius rodiklius ir taip taupyti laiką bei didinti verslo efektyvumą.

Bendradarbiaudama su KTU mokslininkais, įmonė užbaigė mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektą, tad kartu su nauja „Rivile GAMA“ versija neseniai į rinką išleido dirbtiniu intelektu papildytus įrankius verslui.

Atnaujinta verslo valdymo ir apskaitos programa su integruotu DI leidžia įmonėms tiksliau prognozuoti prekių ir žaliavų kiekius, gamybos užsakymus bei paklausą. Verslams sudaroma galimybė lengviau palaikyti norimą prekių kiekį sandėliuose, pasiruošti tikėtinam paklausos šuoliui ar apsidrausti nuo žaliavų trūkumo gamyboje. Konkretų prognozavimo metodą įmonės gali pasirinkti pačios arba leisti jį parinkti sistemai.

Kaip pasakoja E. Žiedelis, sutelkti dėmesį į dirbtinį intelektą ir juo paremtų įrankių vystymą bendrovė nusprendė po naujos partnerystės su verslo našumo didinimo ir automatizavimo sprendimus teikiančia įmone „Advantes technologies“.

„Dirbtiniu intelektu grįstos ekspertinės sistemos, skirtos kokybiškesniam sprendimų priėmimui ir procesų automatizavimui – ateities produktų vystymo kryptis. „Rivile“ programa – didelės dalies šalies įmonių stuburas, todėl papildomai integruodami dirbtinio intelekto sprendimus siekiame, kad mūsų klientų verslai būtų labiau automatizuoti, našesni ir galėtų augti dar didesniu pagreičiu“, – sakė „Advantes technologies“ direktorius dr. Vilius Kontrimas.

Dėmesys el. prekybos sprendimams

Išryškėję didžiausi įmonių iššūkiai pandemijos metu padiktavo papildomų „Rivile“ produktų vystymo kryptį – efektyvių sprendimų poreikį internete prekiaujančiam verslui.

Išaugus el. prekybos srautams dalis įmonių buvo priverstos iš pagrindų keisti procesus: anksčiau dalį darbų darbuotojai galėdavo atlikti rankiniu būdu, dabar įmonėms reikėjo ieškoti arba papildomų žmogiškųjų resursų, arba automatizuotų sprendimų. Tad naujoje „Rivile GAMA“ kartoje pasiūlytas pardavimų importas iš „Shopify“, „Etsy“, „PrestaShop“, „Pigu.lt“ ir kitų el. prekybos platformų.

„Anksčiau kai kurių įmonių apyvartoje el. prekyba užėmė tik mažą dalį, dabar ji stipriai išaugo. Šis apyvartos augimas ir žema skaitmenizacija verslams reiškė daugiau darbų ir problemų. Kad mūsų klientams nereikėtų ieškoti papildomų rankų, nusprendėme pasiūlyti integracijas su įvairiomis el. prekybos platformomis. Nuo šiol integravus el. prekybos platformą į „Rivile GAMA“ verslo valdymo ir apskaitos sistemą, automatiškai nuskaitomi pardavimai bei kiti verslui svarbūs parametrai. Sumažėjus rankinio darbo apimtims, įmonių buhalteriai laiką gali skirti svarbesnėms užduotims atlikti“, – pasakojo E. Žiedelis.

Siekiant padėti prekybininkams efektyviai vykdyti užsakymus, bendrovė kartu su nauja „Rivile GAMA“ karta klientams pristatė ir atnaujintą mobiliąją skenavimo aplikaciją MSCAN. Pastaroji versija papildomai įgalina darbuotojus salėse ar sandėliuose, sudarydama galimybę savarankiškai ir realiuoju laiku dirbti su verslo valdymo ir apskaitos programa. Mobilioji aplikacija gali lengvai veikti bet kuriame įrenginyje, turinčiame interneto naršyklę, todėl nereikalauja didelių investicijų įsigyjant reikiamus įrenginius. Darbui su MSCAN pakanka išmanaus mobilaus telefono ir belaidžio skenerio, kurių kainos rinkoje prasideda nuo 15 Eur.

Su naująja MSCAN versija klientai gali dirbti patogiau ir našiau parduotuvių salėse ar prekių sandėliuose. Prekių surinkėjams ar sandėlio darbuotojams mobilioji aplikacija leidžia užsakymus vykdyti nepriklausomai ir lanksčiai: efektyviai rinkti prekes, atlikti reikiamus pakeitimus, pvz., nesant pakankamam likučiui, koreguoti kiekius, kurti papildomus dokumentus ir atlikti kitus būtinus veiksmus.

Verslo valdymą ir apskaitą lengvins automatizuoti sprendimai

Daugiau nei 30 000 įmonių, verslą ir apskaitą valdančių su „Rivile“ produktais, papildomai pristatyti sprendimai, kurie padės palengvinti verslo valdymą ir apskaitą.

Nuo 2019 m. pradžios su poreikiu Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikti SAF-T rinkmeną gali susidurti vis didesnis skaičius Lietuvos įmonių, tarp kurių – ir smulkūs verslai, jei jų metinės pajamos viršija 300 tūkst. eurų. Gavusios VMI pareikalavimą, pvz., mokestinio patikrinimo metu, savo buhalterinius duomenis bendrovės privalo pateikti SAF-T rinkmenoje.

„Jaučiame vis didėjantį SAF-T rinkmenos teikimo poreikį, pavyzdžiui, taip pateikti duomenis gali reikėti įmonėms, siekiančios susigrąžinti PVM permoką. Kad palengvintumėm savo klientų darbą ir sumažintumėme klaidų tikimybę, su naujausia „Rivile GAMA“ karta siūlome i.SAF-T funkcionalumą, kuris leidžia lengvai suformuoti ir VMI pateikti SAF-T rinkmeną. Atsižvelgdami į įmonių poreikius ir VMI atliekamus pakeitimus, įrankį nuolat tobuliname“, – sakė E. Žiedelis.

Labai svarbiu palengvinimu tvarkant įmonės buhalteriją taps patobulintas „Rivile“ atsiskaitymų modulis. Iki šiol skolų ir mokėjimų sudengimas reikalavo daugiau darbo, o su tuo beveik kasdien susiduria didelė dalis klientų. Naujai patobulintas atsiskaitymų modulis suteikia galimybę šį procesą visiškai automatizuoti, taupant buhalterių ir apskaitos darbuotojų laiką bei tuo pačiu mažinant klaidų tikimybę.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Finansai“
Žemės sklypų vidutinės rinkos vertės, lemiančios mokesčių dydį, kai kur išaugo penktadaliu

Sausio 1 d. įsigalioja nauji žemės verčių žemėlapiai, pagal kuriuos nustatytos žemės sklypų ir statinių...

Finansai
2022.12.31
Nauji mokesčiai, išmokos ir tarifai 2023-aisiais: svarbiausi pokyčiai

Sausio 1-ąją Lietuvoje įsigalioja kai kurie nauji mokesčiai ir išmokos. Pristatome svarbiausius jų.

Finansai
2022.12.31
Medicinos banko pardavimas ir vėl neįvyko 1

Mariaus Jakulio Jasono kontroliuojama „AAA Capital“ nebeperka Medicinos banko, per akcijų biržą pranešė...

Rinkos
2022.12.30
Lietuvos bankas: 9 mėnesių bankų pelnas augo 40% 2

Visi Lietuvoje veikiantys bankai per tris šių metų ketvirčius uždirbo 343,4 mln. Eur bendro grynojo pelno –...

Rinkos
2022.12.30
„Revolut Bank“ pripažintas sisteminės svarbos banku

Lietuvos bankas (LB) pripažino „Revolut Bank“ sisteminės svarbos finansų įstaiga ir nuo 2023 m. liepos jai...

Rinkos
2022.12.30
Sukauptosios TUI Lietuvoje per metus išaugo 11,2%, lietuviškosios TI užsienyje – 7,3%

Sukauptosios tiesioginės užsienio investicijos (TUI) Lietuvoje per metus padidėjo 11,2% ir 2022 m. rugsėjo...

Finansai
2022.12.30
BFK vadovas: mokesčių reformą gali pristabdyti ir savivaldos rinkimų rezultatai

Naujasis Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininkas konservatorius Mindaugas Lingė sako, kad...

Verslo aplinka
2022.12.30
2023 m. euro zonoje, tikėtina, pigs NT, o kovotojai su infliacija gali pražiūrėti dar vieną krizę Premium 14

Europos judėjimas nuokalne, regis, įgauna pagreitį. Ekonomistai įspėja, kad 2023 m. dėl energetikos krizės...

Finansai
2022.12.30
Viešieji pirkimai amerikietiškaisiais kalneliais riedės ir kitąmet Premium

„Verslo žinios“, padedamos Viešųjų pirkimų tarnybos ir viešųjų pirkimų ekspertų, pristato verslui ir...

Finansai
2022.12.30
Taivano sąsiauris kaitina karo aistras tarp dviejų Kinijų Premium 1

Geopolitiškai itin jautrus Taivano sąsiauris skiria komunistų valdomą Kinijos Liaudies Respubliką žemyninėje...

Verslo aplinka
2022.12.29
Prošvaistės siaubingais metais Premium

Nedaugelis gailės praėjusių 2022-ųjų. Niekšingas despotas žiauriai užpuolė taikią šalį kaimynę. Kilus...

Finansai
2022.12.29
Rusijos vyriausybė per 11 mėnesių skaičiuoja 2,1% dydžio BVP susitraukimą

Rusija per 11 šių metų mėnesių sukūrė 2,1% menkesnį nei prieš metus bendrąjį vidaus produktą (BVP), skelbia...

Verslo aplinka
2022.12.29
VŽ vadovų apklausa: apie recesijos nuojautą, išmoktas pamokas ir būsimų metų prognozes Premium

VŽ baigiantis metams apklausė metų CEO apie šiųmečius išbandymus, verslo aplinką ir prognozes 2023-iesiems.

Verslo aplinka
2022.12.29
„Goldman Sachs“ ketina atleisti iki 8% darbuotojų

Davidas Solomonas, JAV investicinio banko „Goldman Sachs“ vadovas, pranešė, kad bendrovė ruošiasi naujai...

Rinkos
2022.12.29
Ekonomistai apie 2023: ūkį toliau veiks karas Ukrainoje, dažniau girdėsime žodžius „krizė“ ir „recesija“

Rusijos sukeltas karas Ukrainoje bei neapibrėžtumas dėl jo kitąmet bus reikšmingiausias, arba vienas iš...

Verslo aplinka
2022.12.29
Infliacija gruodį mažėjo trečią mėnesį iš eilės, tačiau kainos išlieka 20% aukštesnės nei prieš metus

Metinė infliacija gruodį, apskaičiuota pagal suderintą vartotojų kainų indeksą (SVKI), siekė 20%,...

Finansai
2022.12.29
Didysis projektas vėluoja: išmaniųjų kasos aparatų nuo sausio 1 d. nebus, VMI nepasiruošė Premium 4

Įstatymas numato, kad didieji prekybininkai nuo sausio 1 d. jau privalo teikti kasos aparatų fiskalinius...

Finansai
2022.12.29
Prezidentas pasirašė pataisas dėl lengvesnio skolinimosi savivaldai

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pasirašė pataisas, kurios nuo 2023 metų savivaldai leis lanksčiau...

Verslo aplinka
2022.12.29
VMI atidėjo 1,9 mln. Eur mokesčių 45 energijai imlioms įmonėms

Nuo lapkričio pradžios iki šiol mokesčių išieškojimas sustabdytas 45-ioms daug energijos naudojančioms...

Finansai
2022.12.29
Šių metų kriptoskerdynių kontekste ragina nepamiršti technologijos Premium

Bitkoino kritimas daugiau nei 60%, „Terra“ ir „Luna“ kriptovaliutų ekosistemų griūtis bei neįtikėtina vienos...

Inovacijos
2022.12.29

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku