„Rivile" pasitelkė dirbtinį intelektą: naujovės įmonėms leis sparčiau auginti verslą

Reklama publikuota: 2021-04-09
svg svg

2020 metai išryškino inovacijų svarbą. Stipriai išaugusi el. prekybos rinka verslo valdymo bei buhalterinės apskaitos sistemas kuriančiai įmonei „Rivile“ padiktavo naujų sprendimų kryptį. Bendrovė rinkai pristatė atnaujintą „Rivile GAMA“ versiją, papildytą dirbtiniu intelektu (DI) ir papildomomis funkcijomis verslo valdymui bei el. prekybai.

2020 metais iš fizinės į el. prekybą persiorientuoti turėjusiam verslui reikėjo mobilizuoti darbą ir skaitmenizuoti veiklą. Siekiant atliepti staigiai pasikeitusius klientų poreikius, „Rivile“ koregavo savo produktų vystymo ir verslo plėtros planus, rinkai pristatydama el. prekybai svarbius sprendimus, dirbtiniu intelektu paremtus produktus bei kitas automatizuotas verslo valdymo bei apskaitos funkcijas.

„Stengėmės įsiklausyti į naujai susiformavusius klientų poreikius ir kuo operatyviau, tiksliau juos atliepti, todėl nauja „Rivile GAMA“ versija – dar labiau intelektuali, mobili ir orientuota į prekybą internete. Vystydami produktus, analizavome visą el. prekybos procesą: kaip prognozuojami kiekiai, gaunamos ar parduodamos prekės, sudengiami mokėjimai ar rengiamos būtinos ataskaitos. Tikimės, kad atnaujinta programa leis klientams mobilizuoti darbą, automatizuoti procesus ir skaitmeninti veiklą, o tai, savaime, leis sėkmingiau auginti verslą“, – teigė „Rivile“ direktorius Evaldas Žiedelis.

nuotrauka::1 right

Klientų prognozes lengvins dirbtinis intelektas

Naujosios „Rivile GAMA“ versijos širdyje – dirbtiniu intelektu paremti sprendimai. Įmonės vadovas teigia, kad šį strateginį verslo žingsnį pirmiausia paskatino įmonių poreikis tiksliau prognozuoti pardavimus, likučius bei kitus svarbius rodiklius ir taip taupyti laiką bei didinti verslo efektyvumą.

Bendradarbiaudama su KTU mokslininkais, įmonė užbaigė mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektą, tad kartu su nauja „Rivile GAMA“ versija neseniai į rinką išleido dirbtiniu intelektu papildytus įrankius verslui.

Atnaujinta verslo valdymo ir apskaitos programa su integruotu DI leidžia įmonėms tiksliau prognozuoti prekių ir žaliavų kiekius, gamybos užsakymus bei paklausą. Verslams sudaroma galimybė lengviau palaikyti norimą prekių kiekį sandėliuose, pasiruošti tikėtinam paklausos šuoliui ar apsidrausti nuo žaliavų trūkumo gamyboje. Konkretų prognozavimo metodą įmonės gali pasirinkti pačios arba leisti jį parinkti sistemai.

Kaip pasakoja E. Žiedelis, sutelkti dėmesį į dirbtinį intelektą ir juo paremtų įrankių vystymą bendrovė nusprendė po naujos partnerystės su verslo našumo didinimo ir automatizavimo sprendimus teikiančia įmone „Advantes technologies“.

„Dirbtiniu intelektu grįstos ekspertinės sistemos, skirtos kokybiškesniam sprendimų priėmimui ir procesų automatizavimui – ateities produktų vystymo kryptis. „Rivile“ programa – didelės dalies šalies įmonių stuburas, todėl papildomai integruodami dirbtinio intelekto sprendimus siekiame, kad mūsų klientų verslai būtų labiau automatizuoti, našesni ir galėtų augti dar didesniu pagreičiu“, – sakė „Advantes technologies“ direktorius dr. Vilius Kontrimas.

Dėmesys el. prekybos sprendimams

Išryškėję didžiausi įmonių iššūkiai pandemijos metu padiktavo papildomų „Rivile“ produktų vystymo kryptį – efektyvių sprendimų poreikį internete prekiaujančiam verslui.

Išaugus el. prekybos srautams dalis įmonių buvo priverstos iš pagrindų keisti procesus: anksčiau dalį darbų darbuotojai galėdavo atlikti rankiniu būdu, dabar įmonėms reikėjo ieškoti arba papildomų žmogiškųjų resursų, arba automatizuotų sprendimų. Tad naujoje „Rivile GAMA“ kartoje pasiūlytas pardavimų importas iš „Shopify“, „Etsy“, „PrestaShop“, „Pigu.lt“ ir kitų el. prekybos platformų.

„Anksčiau kai kurių įmonių apyvartoje el. prekyba užėmė tik mažą dalį, dabar ji stipriai išaugo. Šis apyvartos augimas ir žema skaitmenizacija verslams reiškė daugiau darbų ir problemų. Kad mūsų klientams nereikėtų ieškoti papildomų rankų, nusprendėme pasiūlyti integracijas su įvairiomis el. prekybos platformomis. Nuo šiol integravus el. prekybos platformą į „Rivile GAMA“ verslo valdymo ir apskaitos sistemą, automatiškai nuskaitomi pardavimai bei kiti verslui svarbūs parametrai. Sumažėjus rankinio darbo apimtims, įmonių buhalteriai laiką gali skirti svarbesnėms užduotims atlikti“, – pasakojo E. Žiedelis.

Siekiant padėti prekybininkams efektyviai vykdyti užsakymus, bendrovė kartu su nauja „Rivile GAMA“ karta klientams pristatė ir atnaujintą mobiliąją skenavimo aplikaciją MSCAN. Pastaroji versija papildomai įgalina darbuotojus salėse ar sandėliuose, sudarydama galimybę savarankiškai ir realiuoju laiku dirbti su verslo valdymo ir apskaitos programa. Mobilioji aplikacija gali lengvai veikti bet kuriame įrenginyje, turinčiame interneto naršyklę, todėl nereikalauja didelių investicijų įsigyjant reikiamus įrenginius. Darbui su MSCAN pakanka išmanaus mobilaus telefono ir belaidžio skenerio, kurių kainos rinkoje prasideda nuo 15 Eur.

Su naująja MSCAN versija klientai gali dirbti patogiau ir našiau parduotuvių salėse ar prekių sandėliuose. Prekių surinkėjams ar sandėlio darbuotojams mobilioji aplikacija leidžia užsakymus vykdyti nepriklausomai ir lanksčiai: efektyviai rinkti prekes, atlikti reikiamus pakeitimus, pvz., nesant pakankamam likučiui, koreguoti kiekius, kurti papildomus dokumentus ir atlikti kitus būtinus veiksmus.

Verslo valdymą ir apskaitą lengvins automatizuoti sprendimai

Daugiau nei 30 000 įmonių, verslą ir apskaitą valdančių su „Rivile“ produktais, papildomai pristatyti sprendimai, kurie padės palengvinti verslo valdymą ir apskaitą.

Nuo 2019 m. pradžios su poreikiu Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikti SAF-T rinkmeną gali susidurti vis didesnis skaičius Lietuvos įmonių, tarp kurių – ir smulkūs verslai, jei jų metinės pajamos viršija 300 tūkst. eurų. Gavusios VMI pareikalavimą, pvz., mokestinio patikrinimo metu, savo buhalterinius duomenis bendrovės privalo pateikti SAF-T rinkmenoje.

„Jaučiame vis didėjantį SAF-T rinkmenos teikimo poreikį, pavyzdžiui, taip pateikti duomenis gali reikėti įmonėms, siekiančios susigrąžinti PVM permoką. Kad palengvintumėm savo klientų darbą ir sumažintumėme klaidų tikimybę, su naujausia „Rivile GAMA“ karta siūlome i.SAF-T funkcionalumą, kuris leidžia lengvai suformuoti ir VMI pateikti SAF-T rinkmeną. Atsižvelgdami į įmonių poreikius ir VMI atliekamus pakeitimus, įrankį nuolat tobuliname“, – sakė E. Žiedelis.

Labai svarbiu palengvinimu tvarkant įmonės buhalteriją taps patobulintas „Rivile“ atsiskaitymų modulis. Iki šiol skolų ir mokėjimų sudengimas reikalavo daugiau darbo, o su tuo beveik kasdien susiduria didelė dalis klientų. Naujai patobulintas atsiskaitymų modulis suteikia galimybę šį procesą visiškai automatizuoti, taupant buhalterių ir apskaitos darbuotojų laiką bei tuo pačiu mažinant klaidų tikimybę.

Gauk nemokamą FINANSŲ IR APSKAITOS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0
Seimas linkęs įteisinti PVM lengvatą maitinimo, sporto ir kultūros sektoriams

Seimas linkęs priimti pataisas dėl pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos labiausiai nuo pandemijos...

Finansai
2021.04.15
Prezidentas sukritikavo pasirengimą 2,2 mlrd. Eur ES paramai 1

Prezidentas Gitanas Nausėda kritiškai įvertino Lietuvos ruošimąsi pretenduoti į 2,2 mlrd. Eur vertės Europos...

Finansai
2021.04.15
Išpakavo naująsias subsidijas: kam 50% kritimo nebeužteks Premium

Vyriausybė šiandien patvirtino subsidijų labiausiai nukentėjusioms įmonėms tvarkos aprašą. Ši priemonė yra...

Gazelė
2021.04.15
„Lidl“ sąskaitas faktūras išrašys naujoje platformoje, „Maximos“ klientai prie kasos gali gauti e. kvitą   1

Prekybos tinklai investuoja į įvairius verslo skaitmenizavimo sprendimus. Štai „Lidl“ pristatė naują...

Prekyba
2021.04.15
Kaip investicijų grąžą skaičiuoja verslas ir valstybė? Verslo tribūna

Pandeminėje situacijoje verslas susiduria su įvairiais iššūkiais: sutrikdyta veikla, nežinomybe dėl ateities,...

Paslaugos
2021.04.15
BRC sėkmės formulė – plaukti prieš srovę Verslo tribūna 1

Prieš 25 metus įkurta kaip bankinės grupės įmonė, BRC šiandien jau pati turi dukterinių bendrovių. Ji...

Paslaugos
2021.04.15
Finansai
2021.04.15
Pamiršo padidinti PVM ribą iki 55.000 Eur, nors Briuselio leidimą gavo  Premium 1

Tarpuvaldžiu po Seimo rinkimų pasivėlinus gauti Europos Komisijos (EK) leidimą įmonėms nuo šių metų taip ir...

Finansai
2021.04.15
Decentralizuoti finansai – technologija, kuri taikosi pakeisti finansų tarpininkus Premium 1

Vis daugiau vartotojų dėmesio pasaulyje sulaukianti blokų grandine (angl. „blokchain“) paremta...

Inovacijos
2021.04.15
Minimalus pelno mokestis į nokdauną pasiųstų estišką alternatyvą Lietuvoje  Premium

Įvestas minimalus pelno mokestis pasaulyje reikštų, kad šiuo metu patraukliomis verslui laikomos Estijos...

Finansai
2021.04.14
Siūloma mažinti remiamų savarankiškai dirbančiųjų skaičių

Valdžia ketina tikslinti paramos nukentėjusiems savarankiškai dirbantiesiems taisykles. 

Gazelė
2021.04.14
Finansai
2021.04.14
Estiškas pelno mokestis Lietuvoje: didesnėms įmonėms atgaiva, mažosios purtosi Premium 38

Trečiadienį vykstančiame mokestinių lengvatų peržiūros tarpinstitucinės darbo grupės susitikime bus...

Finansai
2021.04.14
Amerika užsikūrė, regis, bunda Europa, bet viruso atmainos išlieka reali grėsmė  Premium

Pastarosiomis savaitėmis stebimi akivaizdūs JAV atsigavimo ženklai, kuriuos lemia į paklausos skatinimą...

Finansai
2021.04.13
Elektroninių pinigų įstaiga „SatchelPay“ tampa „Satchel“ – plečia paslaugų spektrą Verslo tribūna

Elektroninių pinigų įstaiga „SatchelPay“ keičia savo prekinio ženklo pavadinimą į „Satchel“ ir plečia...

Paslaugos
2021.04.13
„Maxima LT“ grynasis pelnas augo 168%: vadovai akcentuoja struktūrinius pokyčius Premium 17

Prekybos tinklo „Maxima LT“ bendrosios pajamos pernai sumenko 1,2%, arba 20,5 mln. Eur, ir siekė 1,69 mlrd.

Prekyba
2021.04.13
EK patvirtino subsidijų pagalbą labiausiai nukentėjusioms įmonėms

Europos Komisija (EK) patvirtino 120 mln. Eur Lietuvos pagalbą įmonėms, ypač nukentėjusioms dėl karantino...

Gazelė
2021.04.12
Krizių metu siūlo leisti be PVM pirkti dalį prekių ir paslaugų 

Europos Komisija (EK) pirmadienį pasiūlė leisti be PVM pirkti prekes ir paslaugas, kurias ji kartu su ES...

Finansai
2021.04.12
Mokestinės atostogos COVID-19 paveiktam verslui pratęstos iki rudens 

Vyriausybė dar keturiems mėnesiams – iki rugpjūčio 31 d. leido nuo pandemijos nukentėjusiems verslams...

Finansai
2021.04.12
 VMI primena: kad gautų subsidiją, savarankiškai dirbantieji turi deklaruoti pajamas

Norintieji pasinaudoti viena iš antrojo pagalbos paketo priemonių – subsidija individualiai dirbantiems –...

Gazelė
2021.04.12

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku