Seime skinasi kelią lengvesnis trečiųjų šalių įmonių sąskaitų atidarymas

Seimas nusiteikęs nuo 2021 metų lengvinti sąlygas Lietuvoje steigtis Baltarusijos ir kitų trečiųjų šalių įmonėms taip norima į šalį pritraukti informacinių technologijų ir kitų aukštųjų technologijų įmones.
Seimas antradienį po svarstymo pritarė Akcinių bendrovių, Viešųjų įstaigų ir Ūkinių bendrijų įstatymų pataisoms, leidžiančioms įmonėms kaupiamąsias sąskaitas atidaryti ne tik bankuose, bet ir kredito bei elektroninių pinigų įstaigose.
Atveriame galimybes Baltarusijos įmonėms atsidaryti sąskaitas Lietuvoje ir perkelti savo operacijas į Lietuvą ir sudarome lengvesnes, palankesnes sąlygas tai padaryti. Iki šiol jiems reikia atsidaryti sąskaitas bankuose, o tai, žinome, užtrunka šiek tiek laiko, galbūt ir kainuoja daugiau, o ir procedūros gali būti sudėtingesnės, Seimo posėdyje sakė Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas.
Lietuva tariasi su Baltarusijos įmonėmis dėl jų persikraustymo į Lietuvą. Investuok Lietuvoje sako, kad diskusijos vyksta su gana dideliais rinkos žaidėjais.
Kadenciją baigiantis ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius lapkričio pradžioje teigė, kad Lietuva derasi su maždaug 80 politinės krizės apimtos Baltarusijos įmonių dėl jų persikėlimo į Lietuvą. Jo žiniomis, Lietuvoje jau veikia iki 10 nedidelių Baltarusijos įmonių.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Finansai
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti