„Visa“ nušluostė nosis „MasterCard“ ir „American Express“

Kreditinės kortelės Visa ketvirčio rezultatai yra stebėtinai geri, o konkurentų Mastercard ir American Express nuvylė.
Didžiausias pasaulyje JAV kreditinių kortelių koncernas Visa pernai metų pabaigoje stebėtinai pagerino savo pajamas ir pelną, rašo Vokietijos Handelsblatt. Ketvirtojo ketvirčio pelnas padidėjo 2,1 mlrd. USD (1,6 mlrd. Eur), o tai yra 7% daugiau nei 2015 m. tuo pačiu laikotarpiu, ketvirtadienį pranešė bendrovė.
Pelnas per paskutinį ketvirtį pasiekė 4,5 mlrd. USD ir žymiai pralenkė analitikų prognozes. Geros žinios biržose kilstelėjo Visa akcijų vertę maždaug 3%.
Didžiausias pasaulio kreditinių kortelių koncernas konkurentui MasterCard nosį nušluostė labiausiai dėl išaugusių tarptautinių transakcijų.
MasterCard anksčiau paviešino paskutinio pernai metų ketvirčio rezultatus, tačiau, nors ir fiksuotas augimas, jis neišpildė rinkos lūkesčių. American Express iš viso neturi kuo pasigirti jų pajamos ir pelnas juntamai sumenko.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Finansai
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti