UAB „Rietumu Banka“ siūlomas faktoringas – veiksmingas būdas pritraukti lėšų verslui

Publikuota: 2015-08-31

Savo klientams, kurių verslas susijęs su prekybos operacijomis, įskaitant ir tarptautinės prekybos operacijas, „Rietumu Banka“ siūlo naują kreditavimo produktą – neregresinį faktoringą.

„Rietumu Banka“ finansuoja apyvartinių lėšų trūkumą, susidarantį dėl klientų atidėtų mokėjimų. Esant neregresiniam faktoringui, bankas perka reikalavimo teisę į debitorių, prieš tai patikrinęs jo kreditingumą. Prekybos įmonei tai reiškia, kad, pristačiusi prekes, ji iš karto gauna didelę apmokėjimo dalį. Visu kitu rūpinasi bankas, kuris administruoja debitorinį įsiskolinimą, stebi mokėjimo terminus, sprendžia vėluojančių mokėjimų klausimus ir t. t.

Banko finansavimas gali siekti 90 % sandorio sumos. Jo suteikimo pagrindas yra prekių pristatymo įsipareigojimo įvykdymo faktą patvirtinantys dokumentai.

Faktoringas – tai efektyvus būdas, kaip iš karto išspręsti dvi problemas: apyvartinių lėšų finansavimo ir debitorinio įsiskolinimo administravimo. Abu aspektai, savaime aišku, yra aktualūs dinamiškai besivystančioms prekybos įmonėms.

Viena vertus, banko finansavimas suteikia prekybos įmonei galimybę, nesukuriant papildomo apyvartinių lėšų deficito, leisti savo pirkėjams atidėti mokėjimus – tokiu būdu įmonė įgyja didesnį konkurencinį pranašumą, padidina pardavimą, įsisavina naujas rinkas. Kita vertus, banko dalyvavimas leidžia prekybininkams apriboti savo rizikas, nes bankas vertina debitorių kreditingumą, nustato limitus, stebi mokėjimų drausmę.

„Rietumu Banka“ siūlo faktoringo paslaugas įmonėms, vykdančioms veiklą tiek Baltijos šalių rinkoje, tiek tarptautinėse rinkose.

  Pagrindinės „Rietumu Banka“ faktoringo sąlygos:

  • Finansavimo proporcija: iki 90 % sąskaitoje faktūroje nurodytos sumos už pristatytas prekes.
  • Finansavimo procentas: nuo 4 % metinių palūkanų.
  • Atidėto mokėjimo finansavimo terminas: iki 120 dienų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau