Pasaulinės „EY“ bendrovės pajamos – 27,4 mlrd. JAV dolerių

Publikuota: 2014-09-29
Atnaujinta 2015-06-09 17:27
 

Šiemet augo visos „EY“ veiklos sritys: konsultacinių paslaugų apimtys ūgtelėjo 14,4 proc., apskaitos ir finansų – 6,5 proc., auditas ir kitos užtikrinimo paslaugos – 4,5 proc., mokesčių paslaugos – 4,3 proc.Markas Weinbergeris (Mark Weinberger), „EY“ pasaulinės profesinių paslaugų bendrovės valdybos pirmininkas ir vadovas pristatydamas rezultatus sakė didžiuojasi savo komanda, kuri padėjo „EY“ bendrovei antrus metus iš eilės gerokai ūgtelėti.„Tai yra profesionalaus darbo rezultatas. Šiuos naujuosius finansinius metus pradėjome atnaujinę savo prekės ženklą ir savo viziją iki 2020 metų – būti pirmaujančia profesinių paslaugų bendrove. Mūsų rezultatai ir pastarieji pasiekimai rodo, kad stiprėjame vis labiau. Šių rezultatų nebūtų, jeigu nebūtų tokios komandos ir nuoseklių investicijų į ją, nes tai leidžia mums teikti savo klientams aukštos kokybės paslaugas visame pasaulyje“, – sakė Markas Weinbergeris.Be to, šiemet „EY“ antrąsyk iš eilės „Universum“ pasauliniame reitinge buvo pripažinta geriausiu profesinių paslaugų srities darbdaviu ir antru geriausiu darbdaviu bendrame pasaulio reitinge. „EY“ šiais metais įdarbino apie 60 tūkst. žmonių visame pasaulyje ir investavo apie 0,5 mlrd. JAV dolerių į jų talentų vystymą. Iš viso šiuo metu „EY“ dirba apie 190 tūkst. darbuotojų.Labiausiai augę „EY“ pasaulinės profesinių paslaugų bendrovės regionas – Amerika, kur palyginti su pernai pajamos augo 9,1 proc. Kiti regionai – Europa, Vidurinieji Rytai, Indija ir Afrika (EMEIA), Japonija, Azija – demonstravo po daugiau kaip 5 proc. augimą vietine valiuta.

EMEIA padalinio rezultatus itin pagerino Indija, pasižymėjusi 16,5 proc. augimu, o Azijos regioną – Kinija, kurioje pajamos augo 6 proc.Besivystančiose rinkose bendros pajamos padidėjo apie 8,7 proc., nepaisant sudėtingos ekonominės padėties ir sulėtėjusio augimo keliose svarbiose rinkose (palyginimui, pernai šis segmentas augo 12 proc.).„Besivystančios rinkos ir ateityje liks mūsų plėtros varikliu – prognozuojame, kad iki 2020 metų maždaug 30 proc. mūsų pajamų bus iš šių rinkų ir esame numatę skirti apie 1,5 mlrd. JAV dolerių investicijų šiam augimui paskatinti“, – sakė M. Weinbergeris.
Labiausiai šiemet augę „EY“ sektoriai buvo biotechnologijos ir farmacijos bei Valstybės valdymas ir viešasis sektoriai – abi paslaugų kryptys išsiskyrė dviženkliu augimu.Apie EY
Tarptautinei „EY“ grupei priklausanti profesinių paslaugų bendrovė „Ernst & Young Baltic“ – audito, mokesčių, apskaitos, teisinių, valdymo ir įmonių sandorių konsultacijų paslaugų lyderė Baltijos šalyse, vienijanti daugiau kaip 500 joje dirbančių specialistų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku