Advokatų kontora Stašaitis & Partners tapo vieno didžiausių pasaulinio advokatų tinklo PraeLegal nariu.

Publikuota: 2014-09-19
Atnaujinta 2015-06-09 17:27
 

Advokatų kontora Stašaitis & Partners, tapusi vienintele Lietuvos Respubliką atstovaujančia advokatų tinklo PraeLegal nare, nuo šiol PraeLegal tinklui priklausančių narių-partnerių pagalba turės galimybę savo klientams suteikti operatyvią teisinę pagalbą bei pagalbą kuriant verslą daugiau kaip 100 valstybių, esančių 5-iuose pasaulio kontinentuose. Vietos spauda aktyviai informavo apie renginį:http://www.qatarisbooming.com/article/praelegal-concludes-second-successful-annual-conferencehttp://www.gulf-times.com/Mobile/Qatar/178/details/408302/Legal-network%E2%80%99s-annual-conference-opens-in-Dohahttp://www.qatar-tribune.com/viewnews.aspx?n=81F3EAC5-BBD8-4D07-A028-D7ED89B48C41&d=201409172009 m. įkurta Advokatų kontora Stašaitis & Partners savo veiklą vykdo Vilniuje ir Kaune esančiuose biuruose, kur teikia įvairias teisines paslaugas Lietuvos ir užsienio klientams. Kontoros advokatai turi geros patirties verslo, finansų, darbo, daiktinės ir intelektinės nuosavybės, transporto, sporto, įmonių ir fizinių asmenų bankroto teisės srityse. Be to, Advokatų kontoros Stašaitis & Partners advokatai atstovauja klientų interesams civilinėse ir administracinėse bylose visų instancijų teismuose, taip pat gina įtariamuosius, kaltinamuosius ar nuteistuosius asmenis ir atstovauja nukentėjusiųjų asmenų interesams baudžiamosiose bylose.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku