Vien graži išvaizda sėkmės negarantuoja

Publikuota: 2014-09-08
Atnaujinta 2015-06-09 17:28
 

Autorius: Andrius Jakimavičius | IrankiaiVerslui.lt

Sveiki, esu Andrius Jakimavičius!

Norėčiau su Jumis pasidalinti pastebėjimu, jog daugelis Lietuvos verslininkų skuba kurtis internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę visiškai neapgalvoję jos struktūros ir tikslų kuriuos ji turi atlikti.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Šis momentas yra labai svarbus!

Vien susikurti ir paleisti svetainę ar elektroninę parduotuvę neužtenka, nesvarbu, kad ji yra tačiau ar ji yra matoma ir ar atlieka savo funkcijas? Ar pateisina lūkesčius ir numatytus tikslus?

Beabejo Interneto svetainė, elektroninė parduotuvė ar kitas projektas internete turi būti gražus, turėti gražių efektų ir panašiai, bet ar tai duoda pagrindinę naudą ir skatina pardavimus? Didina pelną? Nemanau!

Patogumas, paprastumas ir pabrėžiama nauda lankytojui-štai gerų pardavimų kanalas.

Svetainė ar el. parduotuvė turi būti ne tik išvaizdi, bet patogi bei suprantama lankytojui .Tik tokiu būdu paskatinsite žmogų atlikti Jums reikalingus veiksmus, t.y nusipirkti prekę, užsisakyti paslaugas, parašyti jums laišką, paskambinti ar panašiai.

Kiekvieną lankytoją reikia sudominti ir motyvuoti. Pabrėžkite, kad tai ką siūlote atneša naudą!

Atsakykite sau į vieną klausimą- kodėl Jūsų svetainėje žmogus norėtų pasilikti ir paskatintas vienais ar kitais būdais atlikti tam tikrus veiksmus?

Į savo svetainę žiūrėkite ne kokia ji graži, žiūrėkite lankytojo akimis t.y – kokią naudą jūs jam siūlote. Pripažinkite visi iš prigimties siekiame tik asmeninės naudos, tai žmogaus genuose! Puiku! Pasinaudokite tuo!Pabrėžkite žmonėms naudą visose matomiausiose vietose, sukelkite norą ir tada Jūsų sėkmė internete garantuota!

Bet kaip pritraukti lankytojus į svetainę?

Pigiausias ir papraščiausias būdas yra reklama socialiniuose tinkluose tokiuose kaip facebook.Didelio efektyvumo nebus, nes 70 % žmonių iš facebook užklysta smalsumo vedami, aišku lankytojų skaičius didelis, Jūs patenkintas, bet netrukus nusiviliate, nes preke ar paslauga susidomi vos keli procentai lankytojų.

Tokiu atveju patarčiau naudoti SEO optimizaciją paieškos varikliui GOOGLE!

Taigi kas tai yra?

SEO (angliškai „Search Engine Optimization“), paprastai tariant, yra internetinės svetainės optimizavimo procesas, kurio metu siekiama ją padaryti kuo lengviau surandamą per paieškos sistemas tokias kaip GOOGLE. Kitaip sakant, svetainė yra modifikuojama taip, kad ieškant pagal tam tikrus žodžius ji atsidurtų pirmame paieškos rezultatų puslapyje ir kuo aukščiau – idealiu atveju pirmoje pozicijoje. Daugumoje atvejų optimizavimas atliekamas populiariausiajai Google paieškai.

Kodėl naudinga?

82% Žmonių ieškodami prekės ar paslaugos naudojasi GOOGLE paieškos sistema, įvesdami tam tikrus raktinius žodžius kaip pvz: ”kokybiški žaislai” .

Dažniausiai peržiūrimas tik pirmas paieškos rezultatų puslapis.

Tiesa? Pripažinkite retas kuris atsiverčia antrąjį puslapį kai ieško kažko konkretaus.

Tad be galo svarbu būti tarp TOP 10!

Štai iš GOOGLE ir ateina tie Jūsų tikrieji klientai, kadangi jie to ieško ir suranda ko reikia, lankytojas suinteresuotas, o neatsitiktinis kaip iš facebook ar kito socialinio tinklo.

Tad jei norite sėkmės internete sujunkite visus šiuos įrankius bei patarimus į vieną ir gausite išties stulbinančius rezultatus!

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku