„Maxima LT“ paramai šiemet jau skyrė beveik pusę milijono litų

Publikuota: 2014-06-30
Atnaujinta 2015-06-01 12:53
 

Per pirmąjį šių metų pusmetį į „Maxima LT“ parėmė apie 40 įvairių paramos organizacijų ir projektų, kuriems skyrė 440 tūkstančių litų. Didžioji dalis paramos skirta vaikų ir jaunimo švietimo bei ugdymo projektams ir šalies miestų bei miestelių bendruomenių
veikloms.

„Maxima būdama visuomenės dalimi, siekia paremti ir skatinti tai, kas aktualu visuomenei. Pastaraisiais metais mūsų suteiktos paramos vertė auga. Šiais metais paramos apimčių nemažiname – laikydamiesi strateginių paramos krypčių sričių ir toliau ketiname padėti įgyvendinti projektus, kurie teikia realią, apčiuopiamą naudą mūsų jaunajai kartai ar stiprina bendruomenes“, – sako „Maxima LT“, UAB Generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.Pasak jo, kasmet bendrovė sulaukia maždaug kelių šimtų paramos prašymų ir didžioji dalis jų būna patenkinama. Teikiant paramą, prioritetai skiriami vaikų ir jaunimo švietimo bei ugdymo veikloms, šeimų, bendruomenių rėmimui, tačiau įmonės paramos sulaukia ir kiti šalyje vykstantys kultūros, muzikos, sporto renginiai. Bendrovė aktyviai bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondais, teikiančiais paramą vaikų dienos centrams, organizacijoms, besirūpinančiomis gausiomis ar nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais, kuriems reikalinga finansinė pagalba.Pirmąjį šių metų pusmetį mažiausia paramai skirta suma siekė kelis šimtus, didžiausia – daugiau nei 100 tūkstančių litų. 125 tūkst. litų skirta Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondui. Fondo globojami kaimo mokyklų vaikai sulaukė mokymosi reikmenų, buityje reikalingų daiktų. 46 tūkstančiai litų šiais metais jau skirti Daugiavaikių šeimų asociacijai MES – drauge bendrovė įgyvendina projektą „Svajonių“ karavanas, kurio tikslas – skirtinguose šalies miestuose ištisus metus pildyti šeimų svajones. Įvairių prekių už maždaug 50 tūkst. litų paaukota „SOS vaikų draugijai“, kuri skirtinguose šalies miestuose rūpinasi tėvų globos netekusiais vaikais. Per pirmus šešis šių metų mėnesius 100 tūkst. litų „Maxima LT“ jau skyrė ir „Dainų dainelei“, šiais metais švenčiančiai savo 70-ies metų jubiliejų.„Maxima LT“ prisidėjo ir prie kitų paramos projektų. SOS vaikų kaimui perduota 100 tūkst. litų suma, kurią tinklo parduotuvėse įrengtose aukadėžėse suaukojo „Maxima“ pirkėjai, dar apie 12 tūkst. litų surinkta parama perduota onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų tėvelių poreikiais besirūpinančiai „Mamų unijai“ ir bus skirta onkologinėmis ligomis sergančių vaikų vaistams ir kitoms jų reikmėms patenkinti.Šiais metais „Maxima LT“ ir toliau aktyviai remia ir įvairius bendruomenių renginius ir projektus. Finansinę paramą gavo edukacinius renginius, miesto šventes organizuojančios Šiaulių, Trakų, Kėdainių, Kaišiadorių, Zarasų, Pabradės, Naujosios Akmenės bei kitų miestų savivaldybės, organizacijos ir kultūros centrai.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku