ES parama – UAB „Probiosanus“ MTTP plėtrai

Publikuota: 2014-06-19
Atnaujinta 2015-06-01 13:25
 

Lietuvos biotechnologijų įmonė UAB „Probiosanus“ šių metų gegužės mėnesį baigė įgyvendinti projektą MTTP chemijos ir mikrobiologijos laboratorijos įkūrimas UAB „ProBioSanus“, kuriam buvo skirta 1.093.300 Lt ES struktūrinių fondų finansavimas pagal Ekonomikos
augimo veiksmų programos priemonę „Intelektas LT+“.

Projekto tikslas - sukurti UAB „ProBiosanus“ mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros infrastuktūrą, taip įtakojant įmonės plėtrą, konkurencingumo ir darbo našumo augimą. Vykdydama projektą įmonė įsigijo modernią laboratorinę įrangą bei įrengimus, skirtus kurti naujiems bei tobulinti šiuo metu gaminamus produktus su probiotiniais mikroorganizmais.

„Projekto įgyvendinimo dėka padidės UAB „ProBioSanus“ inovacinės veiklos mastai bei mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veiklos efektyvumas, o tai yra pagrindinė sėkmingos tolesnės įmonės plėtros prielaida“ – apie projekto įgyvendinimo naudą sako UAB „ProBioSanus“ vadovas Tomas Andrejauskas.
Įmonės vadovas pabrėžia, kad „padidėjęs įmonės mokslinės-tiriamosios veiklos efektyvumas, naujų darbo vietų moksliniams tyrėjams kūrimas nuosavoje laboratorijoje bei bendradarbiavimas su mokslo įstaigomis lems ne tik spartų naujų produktų kūrimą, bet ir sėkmingesnį naujų produktų komercializavimą, gamybos apimčių augimą, darbo našumo didėjimą ir eksporto augimą“.
Tikimasi, kad projekto vykdymo pasekoje per tris metus po projekto įgyvendinimo įmonės mokslinės-tiriamosios veiklos išlaidos padidės 514 proc. lyginant su 2012 metais, bus iš viso sukurtos 4 ilgalaikių tyrėjų ir pagalbinio mokslinio personalo darbo vietos.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku