Konkurencijos tarybos ekspertai moko atpažinti konkurencijos teisės pažeidimus

Publikuota: 2014-05-22
Atnaujinta 2015-06-01 13:12
 

Šiandien, gegužės 22 d., Konkurencijos taryba kartu su Finansų ministerija surengė mokymus ES struktūrinius fondus administruojančioms institucijoms apie valstybės pagalbą ir galimus konkurencijos teisės pažeidimus įgyvendinant projektus, finansuojamus
ES struktūrinių fondų lėšomis.

Mokymuose buvo aptartos šios temos:

? Visuotinės ekonominės svarbos paslaugos ir valstybės pagalbos taisyklės.
? Konkurencijos teisės pažeidimai: kaip juos atpažinti ir su jais kovoti įgyvendinant ES struktūrinės paramos projektus?
? Europos Komisijos gairių dėl valstybės pagalbos aplinkosaugai ir energetikai taikymas.
Savo patirtimi ir žiniomis apie valstybės pagalbą dalinosi Konkurencijos tarybos Viešojo administravimo subjektų veiklos skyriaus ekspertai Stasė Vaitkūnienė, Laima Kirkilovskienė ir Pavel Jacunskij. Apie tai, kaip atpažinti konkurencijos teisės pažeidimus įgyvendinant projektus, finansuojamus ES struktūrinių fondų lėšomis, pasakojo Konkurencijos tarybos narė Jolanta Ivanauskienė.
Konkurencijos kultūros sklaida – vienas iš Konkurencijos tarybos veiklos prioritetų. Mokymus ES struktūrinius fondus administruojančioms institucijoms Konkurencijos taryba šiemet rengia jau trečią kartą. 2014 m. rudenį numatyta išsami mokymų programa Lietuvos regionuose.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku