Konkurencijos teisės praktikams – galimybė išgirsti tarptautiniu mastu pripažintus konkurencijos ekspertus

Publikuota: 2014-05-20
Atnaujinta 2015-06-01 13:14
 

Š.m. rugsėjo 10 d. Vilniuje vyks tarptautinė Baltijos šalių regiono konferencija ”Konkurencijos teisės įgyvendinimas: tendencijos ir praktika”.

Pagrindinį pranešimą „Konkurencijos teisės taikymas: naujausios tendencijos“ šioje konferencijoje skaitys Richard‘as Whish‘as - Londono Karaliaus koledžo profesorius emeritas, karališkasis patarėjas, knygų ir straipsnių apie konkurencijos teisę autorius.

Konferencijoje pranešimus taip pat skaitys John Davies, Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Konkurencijos skyriaus vadovas, Dr. Ioannis Kokkoris, JK Reading‘o u-to Teisės f-to Teisės bei ekonomikos programos vadovas ir vykdantysis komercinės teisės bei finansų reglamentavimo centro (CCLFR) direktorius ir Dr. Philip Marsden, JK Konkurencijos teisės forumo direktorius, JK Konkurencijos ir rinkų institucijos (CMA) patarėjų tarybos pirmininko pavaduotojas.
Renginyje taip pat dalyvaus Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos ir Šiaurės šalių konkurencijos priežiūros institucijų atstovai ir kartu su teisės praktikų ir akademinės bendruomenės nariais diskutuos šiomis temomis:
- Ekonominė analizė vertikalių susitarimų bylose.
- Konkurencijos teisės taikymas internetinės prekybos klestėjimo laikais.
- Susijusių įmonių dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose.
Konferencija ”Konkurencijos teisės įgyvendinimas: tendencijos ir praktika” - tai puiki galimybė išgirsti tarptautiniu mastu pripažintų konkurencijos teisės ir ekonomikos ekspertų pranešimus, susipažinti su konkurencijos teisės taikymo naujienomis, iš pirmų lūpų sužinoti apie konkurencijos politikos panašumus ir skirtumus Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Šiaurės Europos šalyse.
Svarbu pažymėti ir tai, kad Lietuvai siekiant tapti Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare, konferencijoje bus diskutuojama apie EBPO patirtį skatinant konkurencingumą.
Tarptautinė Baltijos jūros šalių regiono konferencija organizuojama jau 11-ąjį kartą, kasmet vis kitoje šalyje. 2013 m. konferencija vyko Estijoje, 2015 m. renginys turėtų vykti Latvijoje. Konferenciją organizuoja Konkurencijos taryba kartu su VU Teisės fakultetu. Daugiau informacijos bus paskelbta gegužės 30 d. Konkurencijos tarybos ir VU Teisės fakulteto svetainėse.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku