Ruošdamasi euro įvedimui, MAXIMA LT apmokys beveik 4 tūkst. darbuotojų

Publikuota: 2014-05-12
Atnaujinta 2015-06-01 13:17
 

Siekdama padėti savo klientams ir darbuotojams sklandžiai pereiti prie naujos nacionalinės valiutos – euro, MAXIMA LT, UAB, remdamasi įgyta patirtimi kitose Baltijos šalyse, jau pradėjo įgyvendinti pasirengimo euro įvedimui veiksmų planą. Numatoma iki
euro įvedimo apmokyti beveik 4 tūkst. bendrovės darbuotojų, kad šie būtų pasirengę patys dirbti su naująja valiuta ir padėti prie jos prisitaikyti klientams.

„Euro įvedimo laikotarpis bus nelengvu iššūkiu tiek mūsų klientams, tiek ir mūsų darbuotojams. Norime, kad perėjimas nuo lito prie euro praeitų sklandžiai, todėl tam ruošiamės atsakingai ir gerokai iš anksto. Mums svarbu išmokyti dirbti savo darbuotojus su naująja valiuta, taip pat parengti juos suteikti visą reikiamą informaciją klientams apie kainas, jų konvertavimą ir taip padėti jiems lengviau prisitaikyti prie naujosios valiutos“, – sako MAXIMA LT, UAB Generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.Padedant „Lietuvos banko“ specialistams bus apmokyta 70 įmonės darbuotojų. Vėliau, perėmus jų patirtį, prekybos tinklas darbuotojus mokys pats. Iš viso MAXIMA LT savo lėšomis ketina apmokyti beveik 4000 kasininkų-pardavėjų, parduotuvių vadovų ir apsaugos darbuotojų, kurie tiesiogiai dirbs su naująja valiuta ir bendraus su klientais.Tam MAXIMA LT rengia specialią mokymų programą, kuria vadovaujantis tinklo darbuotojai ne tik bus supažindinti su euru, jo skiriamaisiais, saugos požymiais, bet ir jiems pateikiamos parengtos konkrečios darbo su kasos aparatais, kasdienių finansinių operacijų atlikimo nauja valiuta instrukcijos. Mokymų programoje ypatingas dėmesys bus skiriamas teoriškai bei praktiškai pasirengti prekybininkams sunkiausiam laikotarpiui – pirmosioms dviem savaitėms po euro įvedimo, kai pirkėjai galės atsiskaitinėti abiem valiutomis.MAXIMA LT darbuotojai bus rengiami ir bendrauti su klientais – suteikti jiems informaciją apie naująją valiutą, produktų ir prekių kainų konvertavimą iš litų į eurus, kainų nurodymą etiketėse ir pan. Papildomai klientams įmonėje bus steigiama ir nemokama informacinė linija.MAXIMA Latvija patirtis rodo, kad kaimyninėje šalyje euro įvedimui bendrovė pasirengė tinkamai ir nauja valiuta MAXIMA prekybos tinkle Latvijoje funkcionuoja sklandžiai. Latvijoje pasiteisinusį euro integracijos planą bendrovė taikys ir Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 231 MAXIMA parduotuvė. Kasdien jose apsilanko apie 550 tūkstančių klientų. Visose MAXIMA parduotuvėse Lietuvoje ir įmonės administracijoje dirba daugiau kaip 16 tūkstančių darbuotojų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku