GEFCO tęsia inovacijų plėtrą: pristato programą iPad planšetiniams kompiuteriams, skirtą transporto logistikos sektoriui

Publikuota: 2014-05-08
Atnaujinta 2015-06-01 13:02
 

Siekdama suteikti nepriekaištingą paslaugų kokybę transporto priemonių logistikos klientams, GEFCO sukūrė itin pažangią programą iPad planšetiniams kompiuteriams. Ši, vidiniam naudojimui skirta, programa palengvins automobilių krovos patikrą. Programa
sukurta atsižvelgus į įmonės atstovų rekomendacijas, todėl pasižymi daugybe privalumų, kurie padeda užtikrinti saugų transporto priemonių gabenimą.

GEFCO Grupė yra Europos transporto priemonių logistikos lyderė ir turi daugiau nei 60 metų darbo su automobilių ir jų detalių gamintojais patirtį kiekvienoje logistikos grandyje. Kompanija siūlo įvairias pridėtinės vertės paslaugas – nuo platinimo iki transporto priemonės pritaikymo individualiam vartotojui, – kurių reikia šioje pramonės srityje. Be to, GEFCO teikia pažangius IT sprendimus, kurie užtikrina optimalų veiklų efektyvumą ir supaprastina nuolatinę paslaugų kontrolę.

Naujoji programa pritaikyta specialiai automobilių logistikos sektoriui

Pagrindinis reikalavimas automobilių krovos darbų inspektoriams yra užtikrinti, kad GEFCO Grupės teikiamos transporto priemonių krovos paslaugos atitiktų GEFCO kokybės standartus. Siekdama palengvinti kasdienį savo specialistų darbą, GEFCO sukūrė pažangią programą „Loading supervisor“ („Krovos darbų inspektorius“), kurią galima parsisiųsti į iPad planšetinius kompiuterius. Programos užduotis – darbuotojų komandoms padėti kontroliuoti transporto priemonės užkėlimą ant vilkiko ir nukėlimą nuo jo.2011 m. GEFCO darbuotojų komandos, dirbančios pagamintų transporto priemonių logistikos srityje (angl. Finished Vehicles Logistics, toliau – PTP logistika), sukurta programa šiuo metu naudojama septyniose grupės dukterinėse bendrovėse Brazilijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Jungtinėje Karalystėje, Slovėnijoje, Slovakijoje ir Lenkijoje. Šiuo metu siekiama programą pradėti naudoti ir likusiuose Grupės filialuose.Moderni programa padeda kontroliuoti, kaip laikomasi visų kokybės standartų – ji tikrina, ar tvarkingas vežėjo vilkikas, ar išlaikomi saugumo reikalavimai, pavyzdžiui, ar dėvimos privalomos apsauginės priemonės arba koks taikomas krovimo rampos kampas.Visos operacijos su automobiliais, kurių logistika užsiima GEFCO, yra atliekamos PTP logistikos komandų. Prieš krovinio pervežimą tiek ilgais, tiek trumpais atstumais, krovimo inspektoriai pagal specialiai numatytus standartus patikrina ir apžiūri transporto priemones ir pažymi visus galimus defektus, kurie vėliau yra pašalinami.„Naujoji programa iPad įrenginiams krovimo inspektoriui leidžia visas šias užduotis atlikti nenaudojant popieriaus lapų, rašiklio ar fotoaparato, – sako GEFCO PTP logistikos skyriaus vadovas Morgan Bochet. – Tai paprastas, interaktyvus, lengvai naudojamas, intuityvus prietaisas, taikomas pagal individualius poreikius. Jis sukurtas atsižvelgiant į logistikos srityje keliamus reikalavimus. Be to, jis žymiai palengvina inspektoriaus darbą, padeda išvengti papildomų išlaidų, siejamų su popierine sistema, pavyzdžiui, su popieriaus gabenimu, spausdinimu bei perdirbimu, ir padeda sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.“GEFCO sukūrė ir apsauginis dėklą iPad planšetiniam kompiuteriui, kuris yra pagamintas iš kevlaro pluošto, todėl įrenginį bus galima neštis į lauką bet kokiomis oro sąlygomis ir nerizikuoti jo sugadinti.

Virtuali programa skirta efektyvesniam inspektorių darbui

Naudodamasis iPad, krovos inspektorius gali transporto priemonę patikrinti vos keliais paspaudimais ir išvengti detalaus žymėjimosi popieriuje. Be to, dienos pabaigoje jam nebereikia į kompiuterį suvesti visos informacijos. Vietoje defektų registracijos popieriuje, inspektoriui pakanka iš vienos tikrinimo formos informaciją perkelti į kitą ir toliau užpildyti likusius privalomus kokybės tikrinimo punktus. Pačioje pabaigoje pateikiama patikros suvestinė, todėl apžiūros dalyviams lieka ekrane elektroniniu būdu pasirašyti, kad būtų išvengta bet kokių galimų ginčų.Dėl didelių tarptautinių transporto priemonių srautų GEFCO automobilių logistikos centrų darbuotojams, besirūpinantiems vilkikų pakrovimu ir iškrovimu, tenka bendrauti su įvairių tautybių vairuotojais. „Loading supervisor“ programa yra parengta 15 kalbų (su papildoma galimybe pridėti daugiau), todėl visa inspektoriaus suvesta informacija lengvai suprantamu formatu iškart pateikiama vairuotojo gimtąja kalba. Čia jis gali peržiūrėti grafikus, iliustracijas ar iPad įrenginiu darytas nuotraukas, atskleidžiančias defekto atsiradimo priežastis. Ši funkcija suteikia galimybę vienu paspaudimu programa pasinaudoti bet kurioje pasaulio vietoje. Naujoji programa yra nuolat atnaujinama nuotoliniu būdu, todėl krovos kontrolės komandos gali visą dėmesį skirti savo tiesioginiam darbui.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Naujovės gerina veiklos efektyvumą

„Informacinės sistemos PTP logistikos srityje yra ypač aktualios. Jos susiejamos su mūsų klientų (gamintojų, importuotojų ir automobilių prekybos atstovybių) sistemomis, todėl mes galime sekti kiekvieną darbo etapą. Be to, optimalus veiklos efektyvumas reiškia tvirtą įsipareigojimą laikytis specialių kokybės standartų ir numatytų darbo atlikimo terminų. Taip pat turime naudoti ekologiškus produktus, energijos sistemas ir laikytis saugumo politikos“, – sako GEFCO grupės PTP logistikos padalinio vadovas Thierry De Micheaux.Kiekviename tiekimo grandinės etape, logistikos paslaugų kokybė laikoma esminiu veiksniu, siekiant pagerinti gamybos konkurencingumą. Siekdama pirkėjams užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę, GEFCO nustatė ir įgyvendino griežtas kokybės procedūras, kurios taikomos visame pasaulyje ir kurias Grupė nuolat stengiasi gerinti.Programa „Loading supervisor“ – puikus įsipareigojimo nuolat tobulėti pavyzdys. Jei leidžia tinklo galimybės, pasitelkus 3G technologiją informacija iš iPad iškart nusiunčiama į serverį, o jei yra tam tikra laiko delsa, tuomet galima pasinaudoti siuntimo atidėjimo paslauga. Tokiu atveju visa informacija automatiškai įrašoma. Taip tarp GEFCO informacinės sistemos ir darbuotojo planšetinio kompiuterio yra palaikomas nuolatinis ryšys, užtikrinantis, kad visi išsiųsti duomenys yra teisingi ir aktualūs. Kompiuterinės ataskaitos yra sugeneruojamos automatiškai, todėl prireikus gali būti iškart išsiųstos ir vežėjo, ir užsakovo įmonių kokybės skyriams.„Ši programa yra revoliucinė, nes atitinka visus reikalavimus ir optimizuoja krovos inspektoriaus darbo našumą“, – sako Prancūzijos GEFCO PTP logistikos skyriaus vadovas Guillaume Chavanat.

GEFCO Grupė

GEFCO nustato logistikos pramonės standartus. GEFCO veikla apima penkias pagrindines kryptis: pervežimus sausumos keliais, jūrų pervežimus, pagamintų transporto priemonių logistiką ir atstovavimą tvarkant muitinės ir mokesčių klausimus. Todėl GEFCO pajėgi teikti globalius, naujus vidaus ir tarptautinės bei importo ir eksporto logistikos sprendimus, atitinkančius visus šios pramonės šakos reikalavimus. GEFCO grupės atstovybės veikia 150-yje valstybių, ji priklauso didžiausių Europos logistikos kompanijų dešimtukui; 2013 m. jos apyvarta sudarė 4 mlrd. eurų, grupėje dirbo 11 500 darbuotojų. Grupė turi 350 veiklos taškų visame pasaulyje. Savo veiklą GEFCO plėtoja Centrinėje Azijoje, Centrinėje ir Rytų Europoje, Vidurio Rytuose, Rytų Azijoje ir Pietų Amerikoje. Tinklalapis: www.gefco.net

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku