Parodoje RESTA2014 „Paroc“ pristatys sprendimus energiškai efektyviai statybai ir renovacijai
Prisistatydama parodoje RESTA 2014 izoliacinių medžiagų ir sprendimų kompanija Paroc nori atkreipti dėmesį į tai, kad statistiškai net 90 procentų savo laiko mes praleidžiame pastatuose: biuruose, namuose, parduotuvėse ir kitose patalpose. Todėl labai
svarbu, kad mūsų gyvenamoji aplinka būtų saugi, sveika ir patogi.
Pagrindinė mūsų naujiena,- sako Paroc komunikacijos ir rinkodaros vadovė Europai ir Baltijos šalims Dr. Audronė Endriukaityte, - yra ta, kad mes iš esmės atnaujinome, arba, geriau būtų sakyti, optimizavome visų tinkuojamoms sienoms skirtų šilumos izoliacijos medžiagų asortimentą. Patobulinome jį taip, kad dar geriau atitiktume didėjančius pastatų energinio efektyvumo reikalavimus ir vartotojų poreikius.Šiais metais Paroc atnaujino visą tinkuojamų sienų gaminių grupę. Buvo sukurtos naujos plokštės PAROC Linio 10 ir PAROC Linio 15 bei vertikaliai orientuoto plaušo plokštės PAROC Linio 80. Tai yra nedegios, apkrovą laikančios, ypač efektyvios šilumos izoliacijos plokštės, skirtos tiek renovuojamų tiek ir naujai statomų pastatų sienų šiltinimui, kai fasado apdaila yra plonasluoksnis tinkas.Kita naujovė, tai kompleksinė, pilna pastatų atitvarų sandarinimo sistema PAROC® Conci. Šią sistemą sudaro medžiagos ir sprendiniai pagrindinių pastato dalių sandarinimui, tiek sienoms, tiek stogui, tiek ir langams, durims bei kitiems sandarumo sluoksnį kertantiems elementams: nuo lipnių sandarinimo juostų, difuzinės plėvelės ir garo izoliacijos iki apsaugos nuo vėjo plokščių.PAROC ® Conci leidžia sukurti vientisą sandaraus pastato apvalkalą, kuris didina jo energinį efektyvumą ir tuo pat metu sukuria daugiau komforto. Sandariame pastate nebus šalto oro pritekėjimų, skersvėjų ir šaltų paviršių. Sandarus pastatas bus ilgaamžis, nes jo konstrukcijos yra apsaugotos nuo žalingo drėgmės ir kondensato poveikio. Visos PAROC ® Conci sistemos medžiagos yra itin kokybiškos ir sukurtos kaip vientisas, kompleksinis, patikimas ir efektyvus sprendimas.Parodos lankytojams, kurie statosi arba remontuoja individualius gyvenamuosius namus bus naudinga ir labai aktuali informacija apie Paroc patirtį realizuojant individualių gyvenamųjų namų modernizavimo projektus RenZero Šiaurės bei Skandinavijos šalyse. RenZero, tai pavyzdiniai, eksperimentiniai projektai, kurių metu seni, pokarinės statybos individualūs namai buvo modernizuoti iki beveik nulinių energijos sąnaudų pastatų lygio. Paroc pristatys išsamią informaciją apie šiuos projektus ir pateiks konkrečius sprendinius bei gaminius, kurie buvo naudojami modernizuojant būstus Švedijoje ir Suomijoje.Be to, Paroc savo stende supažindins su techninės izoliacijos naujovėmis, gaminiais, skirtais ŠVOK (HVAC) įrangos izoliavimui. Šiemet Paroc pristato du naujus gaminius: ŠVOK sistemoms skirtus izoliacijos gaminius su specialia GreyCoat danga bei lipnius demblius PAROC Hvac Lamella Mat AluCoat Fix.Paroc kompanija šiemet pristato ir naujų sprendimų fasadams iš daugiasluoksnių, taip vadinamų kompozicinių, sandwich tipo plokščių. Parodoje bus supažindinama su PAROC Built-on fasadų įrengimo būdu, kai ant kompozicinių plokščių montuojamos pageidaujamos apdailos dangos: nuo keraminių plytelių, stiklo, medienos iki plieno lakštų ar plytų. Kviečiame aplankyti mus 5-oje salėje, stendo Nr. 5. A02.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti