Prie 4G miestų jau prisijungė Marijampolė, Simnas, Kalvarija ir Lazdijai

Publikuota: 2014-04-09
Atnaujinta 2015-06-01 13:08
 

Lietuvos miestų, kuriuose veikia „Omnitel“ 4G ryšys, sparčiai daugėja: „Omnitel“ 4G paslaugomis jau gali naudotis ir Marijampolės, Simno, Kalvarijos bei Lazdijų gyventojai.

Lietuvos miestų, kuriuose veikia „Omnitel“ 4G ryšys, sparčiai daugėja: „Omnitel“ 4G paslaugomis jau gali naudotis ir Marijampolės, Simno, Kalvarijos bei Lazdijų gyventojai.


- „Omnitel“, toliau atnaujindama tinklą, diegia ir 4G ryšį. Matydami mobiliojo interneto poreikį ir didelį vartojimą šiuose Suvalkijos miestuose, įdiegėme 4G, kurio sparta yra iki 10 kartų didesnė nei 3G. Tikiuosi, kad mūsų vartotojai, verslo įmonės ir gyventojai, įvertins 4G technologą, leidžiančią išspręsti kokybiškos interneto prieigos stygiaus problemą bei suteikiančią naujų potyrių ir galimybių“, - sakė „Omnitel“ verslo ir technologijų bendrųjų reikalų direktorius Mindaugas Varanauskas.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Omnitel“ turi plačiausią 4G LTE tinklą Lietuvoje, juo jau gali naudotis daugiau kaip 40 proc. Lietuvos gyventojų – Vilniuje ir visuose jo priemiesčiuose, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Nidoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Molėtuose, Jonavoje, Širvintose, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Šilalėje, Lentvaryje, Jurbarke, Tauragėje, Šakiuose, Kybartuose, Pilviškiuose, Mažeikiuose, Alytuje, Birštone, Druskininkuose, Varėnoje, Šalčininkuose, Dauguose, Marijampolėje, Simne, Kalvarijoje ir Lazdijuose.

„Omnitel“ klientai 4G LTE ryšiu gali naudotis visuose mobiliuosiuose įrenginiuose – išmaniuosiuose telefonuose*, planšetiniuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose bei su 4G LTE ryšio maršrutizatoriais. Komercines 4G LTE ryšio paslaugas „Omnitel“ pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti 2011 m. balandį.

„Omnitel“ 3G tinklas taip pat yra plačiausias Lietuvoje. Per 2014 metus „Omnitel“ 3G ryšiu planuoja padengti visą Lietuvą.

*Šiuo metu „Omnitel“ 4G ryšiu gali naudotis klientai, turintys HTC, „Nokia“, „Sony“, „BlackBerry“ ir „Samsung Galaxy S4” 4G išmaniuosius telefonus. Klientai, turintys kitus „Samsung“ ir „LG“ išmaniuosius telefonus, 4G ryšiu galės naudotis neilgai trukus, gamintojams baigus standartinius paslaugos testus. Ilgiau užtruks itin griežta „Apple“ sertifikavimo procedūra gyvame tinkle, todėl „Omnitel“ klientai, turintys „iPhone“ 4G telefonus, 4G ryšiu galės naudotis šiek tiek vėliau.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku