Atsigauna finansų rinkos

Publikuota: 2014-04-04
Atnaujinta 2015-06-01 13:02
 

Po įtemptų keletos savaičių pastebima stabilizacija ir finansinis atsigavimas Rusijos akcijų rinkose. Ši šalis kaip žinia patyrė itin didelių nuostolių dėl prieštaringai vertinamos politikos Ukrainoje ir Krympo pusiasalio aneksijos. Dalis investuotojų
pasitraukė į Europos užuovėja, dalis pasirinko kitus regionus, bet vistik nemažai vakarų kapitalo vis dar yra Rusijoje.

Neseniai svetainėje szybkapozyczka365.pl buvo rašyta apie Lenkijos verslininkų nerimą dėl įtemptos politinės ir ekonominės situacijos Rusijoje. Lenkija kaip ir Lietuva yra itin jautri rytinėms rinkoms. Rusai neseniai uždraudė kiaulienos importa iš Lietuvos bei Lenkijos motyvuodami kiaulių maro grėsme. Tai sukėlė nemažai problemų vietos ūkininkams, kurie prievalėjo per itin trumpą laiką nukreipti eksporto srautus, kitomis kryptimis.Akylai situacija Rusijoje stebi ir Latvijos verslininkai. Kaip praneša http://www.atriekrediti365.com/ Latvijos padėtį šiek tiek gerina tas faktas, kad dauguma Latvijos verslininkų, kurie prekiauja su Rusija, patys yra rusai pagal tautybę. Kiaulienos ir kitų gyvuulinių produktų iš Latvijos nėra ribojamas, todėl latviai itin prižiūri sienas su Lietuva, kad neišplistų kiaulių maras.Vakarų sankcijas daugiau nei Krymo krizės yra nustatyti pabloginti Rusijos ekonomikos nuosmukį. Tačiau ignoruojant ekonominius interesus naudai išsaugoti politinę galią netrukus nustoja būti gyvybinga strategija Maskvoje.Pastaraisiais mėnesiais, Rusija buvo apkaltinta imperialistine pozica dėl Krymo aneksijos. Rusijos ekonomikos prognozės neatrodo rožėmis klotos: Trečiadienį (2014/03/26) paskutinę savaitę Pasaulio bankas perspėjo, kad Rusijos ekonomika gali sumažėti itn ženkliai. Šiemet BVP gali auhti tik 1,8 proc.Pasaulio bankas pareiškė, jog prognozės sudarė "didelės rizikos scenarijus", tačiau perspėjo, kad net jei Kryme Lygiosios netrunka, Rusijos ekonomika, būtų plėtojamos tik 1,1 proc 2014, kuri yra tik pusė augimo Pasaulio bankas prognozuojama 2013 m.Vienos konkrečios pozicijos dėl tolimesnių Rusijos eknomikos perspektyvų analitikai neranda. Vieni teigia, kad dėl būsimos recesijos Rusijos rinkos taps nepatrauklios vakarų kapitalui. Kiti savo ruoštu primena, kad didžiausia Europos valstybė turi daugybę gyventojų ir milžiniškas perspektyvas, todėl jos nurašinėti dar tikrai nereikėtų. Vis tik sutariama, kad konservatyvesniems investuotojams šiuo metu verčiau susilaikyti nuo investicijų į rusiškus vertybinius ar skolos popierius.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku