Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos pirmininku išrinktas Saulius Šukaitis

Publikuota: 2014-04-02
Atnaujinta 2015-06-01 13:01
 

Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija (KOMAA) turi naują valdybos pirmininką, juo išrinktas Saulius Šukaitis, vadovaujantis reklamos planavimo agentūrai Vizeum CMS. S. Šukaitis pakeis šešerius metus valdybai pirmininkavusį Gintarą Šeputį.   

Nuo 2008 m. KOMAA valdybos pirmininko pareigas ėjusiam G. Šepučiui pasitraukus į akademinę veiklą bei pradėjus labiau gilintis į inovacijų verslo sritį, jo pareigas perima S. Šukaitis. „Komunikacijos, kūrybos ir žiniasklaidos planavimo rinka dinamiška, todėl natūralu, kad ir asociacijos viduje pribrendo laikas pokyčiams. Šiuo metu aktualiausi klausimai susiję su reklamos verslo reguliavimu ir inicijuojamais vaistų bei stipriųjų gėrimų pardavimo akcijas ribojančiais įstatymais. Pokyčių rinkoje gali įnešti ir santykiai su Rusija, Euro įvedimas, tačiau šiemet numatomas reklamos rinkos augimas, todėl pagrindinis uždavinys ir toliau išlieka kelti bendrą rinkos lygį, paslaugų kokybę ir palaikyti dialogą su valdžios institucijomis siekiant bendrai priimti naudingus sprendimus“, - sako S. Šukaitis, naujai išrinktas KOMAA valdybos pirmininkas.Dalis valdybos narių lieka tie patys - Rolandas Ragaliauskas, reklamos planavimo agentūros „Media House“ vadovas, Justina Gineikienė, komunikacijos agentūros „IC Baltic“ vadovė, Marius Petrukaitis, reklamos kūrimo agentūros „Milk“ vadovas, Agnė Dulskienė, kūrybos agentūros TBWA Vilnius direktorė. Prie valdybos narių prisideda Giedrius Butvilas, reklamos planavimo agentūros Mindshare direktorius bei Kristoforas Akromas, interaktyvios komunikacijos agentūros „AdFingers“ direktorius.Pasak S. Šukaičio, prioritetinė KOMAA valdybos veiklos kryptys bus asociacijos narių profesinės kvalifikacijos kėlimas ir reklamos verslo sąlygų gerinimas.

Apie KOMAA

Šiuo metu KOMAA Lietuvoje vienija 23 komunikacijos, kūrybines ir žiniasklaidos planavimo ir ryšių su visuomene paslaugas teikiančią įmones. Asociacijos tikslas yra didinti komunikacijos rinkos profesionalumą ir ginti rinkos dalyvių interesus. KOMAA yra paskyrusi savo atstovą į Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją bei yra Lietuvos Reklamos biuro steigėja ir aktyvi jo narė. KOMAA yra Europos komunikacijos agentūrų asociacijos (EACA) narė.

Daugiau informacijos teirautis:

Lauryna Macijauskaitė, Lietuvos reklamos agentūrų asociacijos (KOMAA) atstovė, mob. +370 601 07 333, e. p. office@komaa.lt.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku