VU Karjeros dienose MAXIMA supažindins su prekybininkų dienotvarke ir kvies į darbo pokalbius

Publikuota: 2014-03-26
Atnaujinta 2015-06-01 13:05
 

Vilniaus universiteto organizuojamose Karjeros dienose kovo 24-28 d. dalyvaujanti bendrovė MAXIMA LT žada darbo galimybėmis besidominčius studentus čia pat pakviesti į darbo pokalbį. Prekybos tinklas save pristatys ne tik kaip darbą tinklo parduotuvėse
galintį pasiūlyti darbdavį, bet ir išsamiai papasakos apie praktikos bei karjeros įmonės administracijoje perspektyvas.

„Bendrovėje MAXIMA LT dirba daugiau nei 16 tūkstančių darbuotojų, iš jų daugiau nei 500 – administracijoje. Sėkmingą tokios didelės įmonės veiklą užtikrina įvairių specialybių darbuotojai – rinkodaros ir pirkimų vadybininkai, finansininkai, komunikacijos, informacinių technologijų, logistikos specialistai bei daugybė kitų. Visada ieškome jaunų, talentingų ir motyvuotų žmonių, kurie norėtų karjeros siekti vienoje didžiausių bendrovių Lietuvoje“, - sako MAXIMA LT, UAB, Personalo departamento direktorius Ernestas Letukas.


Karjeros dienose MAXIMA atstovai į trumpus darbo pokalbius kvies renginyje dalyvaujančius perspektyvius studentus, studijuojančius ekonomiką, rinkodarą, vadybą, informacines technologijas, matematiką, personalo valdymą, auditą. Darbu susidomėjusiems studentams bus siūlomos realios galimybės įsidarbinti įmonėje.

Prie MAXIMA stendo vyks žaidimai, viktorinos – bus demonstruojamas prekių kelias, supažindinama su prekybos sektoriuje dirbančiųjų pareigybėmis ir dienotvarke. Atskleisti įvairių specialybių darbuotojų darbo pobūdį bus bandoma pasitelkus apelsino simbolį, parodant jo kelią iki parduotuvių lentynų, pademonstruojant, kiek daug žmonių turi dirbti, kad jis šviežutėlis patektų ant vartotojų stalo. MAXIMA atstovai taip pat ves seminarus apie klientų poreikių patenkinimą, lojalumo kortelių naudą.

„Visada palankiai žiūrime į praktikos įmonėje dar neturinčius ar mažai jos įgijusius studentus. Jiems sudarome saviraiškos ir augimo galimybes, suteikiame progą mokytis iš geriausių darbuotojų, perimti jų žinias ir patirtį“, - teigia E. Letukas.

Vidutinė administracijos darbuotojų darbo trukmė bendrovėje MAXIMA LT yra beveik 6 metai. Ilgiau nei 10 metų bendrovėje dirba apie 1000 darbuotojų, o ilgiau nei penkerius metus – beveik 30 proc. visų įmonės darbuotojų.

VU rengiamose Karjeros dienose MAXIMA dalyvauja 4 metus iš eilės. Kasmet įmonėje praktiką atlieka apie 500 jaunuolių, dalis jų pasibaigus praktikai lieka dirbti.

Daugiau informacijos:
Renata Saulytė
MAXIMA LT, UAB, Komunikacijos vadovė
Tel.: 8 5 274 43 91,
Mob. tel.: 8 659 90 342
E. paštas: renata.saulyte@maxima.lt
www.maxima.lt

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku