Konkurencijos taryba leido General Electric Company įsigyti 100 proc. GMC Consolidation akcijų

Publikuota: 2014-03-04
Atnaujinta 2015-06-01 12:52
 

Konkurencijos taryba 2014 m. kovo 4 d. leido General Electric Company įsigyti 100 proc. GMC Consolidation LLC akcijų.

Šiuo sandoriu General Electric Company iš Thermo Fisher Scientific Inc. įsigyja verslo dalį, susijusią su ląstelių kultūrų produktų, genų slopinimo produktų ir magnetinių mikrodalelių gamyba bei tiekimu.

Įsigyjantis ir įsigyjamas ūkio subjektai yra užsienio įmonės, kurios paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais turėjo pajamų Lietuvos prekių rinkose, viršijusių Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatyme numatytus bendrųjų pajamų rodiklius, todėl General Electric Company apie ketinamą vykdyti sandorį turėjo pranešti Konkurencijos tarybai.
Įvertinusi su planuojamu vykdyti sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamoje rinkoje.
Konkurencijos tarybos nutarimas skelbiamas http://kt.gov.lt/index.php?show=nut_view&nut_id=1519.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku