Kaip Lietuvoje užgimusį jauną verslą auginti ir plėsti Jungtinėje Karalystėje

Publikuota: 2014-03-03
Atnaujinta 2015-06-09 17:08
 

„Ypač jaunos technologijų įmonės vis ankstesnėse savo veiklos stadijose tampa tarptautinės plačiausia šio žodžio prasme: visame pasaulyje ieškodamos investuotojų, talentingų darbuotojų, dar neatrastų ir neišnaudotų rinkos galimybių. Norime su jų kūrėjais pasidalinti savo įžvalgomis bei patirtimi ir taip paskatinti dar spartesnį tokių jaunų verslų augimą“, – skelbiama renginio programoje.


Renginio metu organizacija „UK Trade & Investment“ pristatys Jungtinėje Karalystėje nuo 2004 metų veikiančią globalią verslumo programą „The Global Entrepreneur Programme“. Šios programos pasiekimų sąraše – daugiau kaip 350 sėkmės istorijų, pritraukta daugiau kaip 1 mlrd. GBP (daugiau kaip 4 mlrd. Lt) investicijų ir sukurta daugiau kaip 2 000 aukštos vertės darbo vietų. Jos apima itin platų modernių technologijų panaudojimą e. sveikatos, finansų, programinės įrangos, nanotechnologijų, kibernetinio saugumo, sveikatos apsaugos, skaitmeninių medijų, bevielių technologijų, inžinerijos ir atsinaujinančių energijos šaltinių srityse.

Renginio dalyviai susipažins su verslo aplinka Jungtinėje Karalystėje, išgirs „The Global Entrepreneur Programme“ atstovų pasakojimus su konkrečiais jaunų verslų sėkmės pavyzdžiais, sužinos, kaip patys gali pasinaudoti šios ir kitų programų galimybėmis savo verslui auginti bei plėsti. „The GREAT Entrepreneurs Roadshow Vilnius“ renginio metu savo sėkmės istorijas pasakos ir programa pasinaudoję jaunieji verslininkai, tad bus galima išgirsti istorijų iš pirmų lūpų.

Renginį užbaigs diskusijos, darbas grupėse ir bendri pietūs: bus galima pabendrauti su itin daug potencialo turinčių jaunų verslų kūrėjais, sėkmingais verslininkais ir investuotojais, pasidalinti patirtimi, aptarti rūpimus klausimus.

Jaunų verslų kūrėjams skirtas renginys „The GREAT Entrepreneurs Roadshow Vilnius“ vyks „Rupert“ centre, SHX erdvėje (Meškeriotojų g. 33, Vilnius). Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija (http://secure.estravel.ee/entrepreneurs_roadshow/index.php). Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/1395645210702133/?ref_newsfeed_story_type=regular, renginio programa:https://docs.google.com/file/d/0B396n4XPg1fZc2NrN0pPWmhteTdRSFZ5dktpWFAtX3RqSGlN/edit

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Jungtinės Karalystės ambasada Vilniuje. Tokie patys renginiai šią savaitę organizuojami ir Estijoje bei Latvijoje besikuriantiems jauniems moderniems verslams.

Daugiau informacijos:
Eva K. Ponomarjov, UK Trade & Investment Baltic‘s
eva-kristiina.ponomarjov@fco.gov.uk
Tel: +372 533 65 003

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku