Vienas didžiausių Latvijos bankų ABLV duomenų saugai naudos IBM priemones

Publikuota: 2014-02-20
Atnaujinta 2015-06-01 13:11
 

ABLV bankas Latvijoje pagerino duomenų apsaugą, kuri padės geriau valdyti, prižiūrėti ir apsaugoti klientų informaciją. Įmonė pasirinko pasaulio skaitmeninių technologijų lyderės IBM sprendimą, kurį įdiegė „Data Security Solutions“.

Dinamiška verslo aplinka ir nuolatinė finansinių institucijų kontrolė įpareigoja itin efektyviai valdyti IT sistemas ir užtikrinti duomenų apsaugą. Nuolatinė išorės grėsmių rizika ir siekis garantuoti klientų finansinės informacijos apsaugą paragino ieškoti geriausio sprendimo.Bendrų IBM ir „Data Security Solutions“ pastangų dėka, ABLV įdiegė IBM Qradar SIEM (angl.Security Information and Event Management) elementus, kurie leidžia analizuoti procesus, stebėti duomenų centrus ir per kelias sekundes aptikti infrastruktūros pažeidžiamumą bei galimas grėsmes. Toks sprendimas suteikia galimybę kontroliuoti tinklo, aplikacijų ir vartotojų veiklą realiuoju laiku analizuojant milijardus informacijos vienetų.„Informacijos apsauga yra pagrindinis ABLV prioritetas, lemiantis banko reputaciją ir konkurencingumą, todėl ieškojome technologinės platformos, kuri padėtų lengviau aptikti galimas grėsmes ir nedelsiant imtis reikiamų priemonių. IBM platformos sprendimas leidžia centralizuotai stebėti visų IT sistemų informaciją iš skirtingų kampų, suprasti, kaip sistemos veikia, iškart aptikti anomalijas ir priimti sprendimus. Tai mums suteikia pasitikėjimo informacijos apsaugos kokybe“, – sako A. Kudrjašovs, ABLV banko IT apsaugos departamento vadovas.IBM Qradar sprendimą pasiūlė ir įdiegė įmonė „Data Security Solutions“, tarptautinė inovacinių IT apsaugos sprendimų tiekėja.Uždaroji akcinė bendrovė ABLV bankas – didžiausias nepriklausomas privatus bankas Latvijoje, turintis biurus visose NVS šalyse. Įmonė siūlo bankininkystės, investicijų ir konsultavimo paslaugas ir valdo turtą už maždaug 3 milijardų eurų sumą.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku