Pripažintos medicinos įstaigos siūlo išskirtinį sveikatos paslaugų sprendimą įmonėms

Publikuota: 2014-02-13
Atnaujinta 2015-06-01 13:14
 

Trečiadienio vakarą prestižinėje sostinės erdvėje „Silver Sky“ vyko renginys įmonių vadovams. Jo metu buvo pristatomas bendras trijų Lietuvoje pripažintų medicinos įstaigų ir gyvybės draudimo bendrovės sveikatos paslaugų pasiūlymas, aktualus ir reikalingas
įmonių darbuotojams.   Šio sveikatos paslaugų pasiūlymo partneriai – Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“, odontologijos klinikų grupė  „Denticija“ , kartu su draudimo bendrove „SEB gyvybės draudimas“.
Naujasis sveikatos pasiūlymas išsiskiria itin plačiu sveikatos paslaugų spektru - į tradicinius sveikatos draudimo pasiūlymus dažnai neįtraukiamomis  gydymo paslaugomis, išskirtinėmis veido ir kūno puoselėjimo procedūromis, visa apimančiu odontologijos paslaugų
paketu. Taip vadinamas „laisvasis limitas“ leidžia kiekvienam darbuotojui rinktis paslaugas pagal savo poreikius. Įmonėms, gi, suteikiama unikali galimybė pasinaudoti nuolaida kitų metų draudimo įmokai. Sveikatos draudimas – puiki darbuotojų motyvavimo priemonė.
Darbdaviui svarbu turėti  sveikus darbuotojus; sveikatos draudimas  jam naudingas ir dėl mokestinės lengvatos. Įmonės, galinčios pasiūlyti tokius motyvavimo produktus savo darbuotojams, įgyja išskirtinumą darbo rinkoje bei tampa patrauklesnėmis darbuotojams.
Apdraustasis gauna kokybiškas paslaugas Lietuvoje pripažintose medicinos įstaigose, taupo savo ir darbdavio laiką ir lėšas. Renginio metu naująjį sveikatos paslaugų pasiūlymą įmonėms pristatė Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius,
Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ direktorius Artūras Bareikis, odontologijos klinikų grupės  „Denticija“ direktorius Petras Lisauskas.   Apie pasiūlymo išskirtinumus ir vertę įmonėms bei jų darbuotojams kalbėjo Medicinos diagnostikos ir
gydymo centro pardavimo atstovė Loreta Žeimytė – Dvareckienė ir „SEB gyvybės draudimas“ projektų vadovas Vytautas Radzevičius.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku