Kompanija „Amway“ pranešė apie rekordinius 2013 metų pardavimus

Publikuota: 2014-02-10
Atnaujinta 2015-06-01 13:07
 

Kompanija „Amway“ pranešė apie 2013 metų pasaulinius pardavimus, kurie pasiekė rekordinį lygį – 11,8 milijardų JAV dolerių.

Bendra suma viršija 2012 metų pardavimus, siekusius 11,3 milijardų JAV dolerių, ir toliau tęsia laikotarpį, žymintį metinių pardavimų augimą septynerius metus iš eilės. Bendrovės metinių pardavimų sumą sudaro pajamos, gautos iš tiesioginių pardavimų operacijų, ir kiti verslo indėliai.„Mūsų verslininkai ir 21 000 darbuotojų visame pasaulyje yra šio puikaus rezultato pagrindinė jėga”, – savo pranešime teigė „Amway“ pirmininkas Steve’as Van Andelis ir „Amway“ prezidentas Dougas DeVos’as. „Verslininkai, dirbantys daugiau kaip 100 šalių bei teritorijų ir plėtojantys „Amway“ verslą, dabar siekia ne tik savo tikslų, bet ir padeda bendrovei rekordinių pardavimų sulaukti ir kitąmet.

Atskirų prekių kategorijų pardavimų rezultatai

Pagal pardavimų skaičių, kaip ir anksčiau, pirmauja mitybos produktai. Pagrindiniai produktai yra „NUTRILITE™“ baltymų milteliai ir „NUTRILITE™“ „DOUBLE/TRIPLE X“ papildai. 2013 metais kompanija pristatė kelias naujoves – patentuotą odos drėkinimą gerinančią sistemą „TRUVIVITY by NUTRILITE™“ bei naują svorio kontroliavimo produktų liniją „BODYKEY by NUTRILITE™“.Grožio produktų kategorija taip pat pasiekė gerų rezultatų, ypač kalbant apie „ARTISTRY YOUTH XTEND™“ odos priežiūros kolekcijos ir naujos „ARTISTRY IDEAL RADIANCE™“ odai spindesio suteikiančios linijos pardavimų rezultatus.Buitinių produktų kategorijoje įspūdingi buvo vandens valymo sistemų „eSpring™” pardavimai, o juos dar labiau padidino produktų prekyba Kinijoje bei išaugę pardavimai Azijos rinkose. Remiantis 2012 m. pasaulinių rinkų pardavimų tyrimais, „eSpring™” yra lyderiaujantis prekės ženklas pasaulyje tarp prekiautojų namų vandens valymo sistemų.

Plėtros tęsimas

Šiuo metu „Amway“, siekdama patenkinti didėjančią bendrovės produktų paklausą, visame pasaulyje vykdo 375 milijonus JAV dolerių kainuojančią gamybos ir mokslinių tyrimų bei eksperimentinę plėtrą (MTEP). Vykdant plėtros darbus, Jungtinėse Amerikos Valstijose – Vašingtone, Kalifornijoje ir Mičigane, o taip pat Indijoje buvo pastatytos bazės, o Kinijoje bei Pietų Korėjoje – MTEP įrenginiai. Kiti plėtros darbai apima planuojamų naujų gamybos vietų statybą Vietname ir Kinijoje.„Amway“, vykdydama fizinių vietų kūrimo strategiją ir toliau suteikdama paramą verslininkams, 2013 metais atidarė verslo centrą Berlyne, Vokietijoje. Pastaraisiais metais integruodama fizines vietas į savo verslo modelį ir atidariusi savo biurą Citi Field Niujorke, „Amway“ sulaukė sėkmės.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslumo skatinimas

Ir toliau skatindama verslumą, 2013 metų lapkritį „Amway“ paskelbė pasaulinį pranešimą apie verslumą. Pranešime buvo nagrinėjamas žmonių požiūris į savarankišką darbą, pateikiama svarbi informacija, pasaulinės nuomonės ir išreikštas daugelio žmonių noras pasinaudoti asmeninio verslo galimybėmis. Nuo 2008 metų „Amway“ reguliariai rinko ir analizavo su verslumu susijusius duomenis. 2013 metų tyrime figūravo 24 šalys, tarp jų Jungtinės Amerikos Valstijos, Meksika, Kolumbija, Japonija, Australija ir keletas Europos šalių.

Noras padėti

2013 metus bendrovė baigė lapkričio 20 dieną vertingu darbu, skirtu 10-ajam „AMWAY“ kampanijos „ONE BY ONE™“ jubiliejui. Viena darbo diena, kuri buvo pavadinta pasauline „Amway“ vaikų diena, sutelkė darbuotojus ir verslininkus visame pasaulyje. Tą dieną 57 šalyse maždaug 15 000 žmonių dalyvavo 300 projektų, kurie turėjo teigiamos įtakos 100 000 viso pasaulio vaikų gyvenimams.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku