MAXIMA LT apyvarta 2013 metais augo kiek mažiau nei 5 proc.

Publikuota: 2014-02-07
Atnaujinta 2015-06-01 13:15
 

Lyginant su 2012 m., MAXIMA LT apyvarta praėjusiais metais augo 4,6 proc. ir sudarė 4,778 milijardo litų, skaičiuojant be PVM. 2013 m. apyvartos augimą didžiąja dalimi lėmė tinklo plėtra šalyje – pernai atidarytos 9 naujos ir 4 iš esmės renovuotos MAXIMA
parduotuvės. Tuo tarpu jau turimų, neatnaujintų tinklo parduotuvių apyvarta augo gerokai mažiau – 1,4 proc., arba 70,9 milijono litų.

„Šie finansiniai įmonės rezultatai atitiko mūsų prognozes. Didžiąja dalimi apyvartos augimą praėjusiais metais sąlygojo naujų ir renovuotų parduotuvių atidarymas. O ilgiau veikiančių, neatnaujintų parduotuvių veiklos rodikliai buvo prastesni ir gerokai atsiliko nuo bendros mažmeninės prekybos rinkos augimo“, - komentuoja MAXIMA LT, UAB, Generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.


Pasak įmonės vadovo, praėjusiais metais pasiekti rezultatai – apyvarta bei vartojimo lygis – vis dar yra mažesni nei piko laikotarpiu iki 2009 metų ekonominio sunkmečio.

„Šalyje emigracijos mastai išlieka dideli, pirkėjų skaičius mažėja, be to, sunkmetis išugdė racionalų vartotoją, suformavo naujus vartojimo įpročius. Mums, prekybininkams, esminiu šių metų iššūkiu ir toliau išlieka naujų būdų, kaip paskatinti vartojimą ir įtikti kiekvienam klientui, paieška“, - sako A. Zimnickas. Jis prognozuoja, kad drastiškų pokyčių ir ženklaus vartojimo augimo 2014 m. taip pat nebus. Vartojimas šiemet išliks panašiame lygyje kaip ir praėjusiais metais.

Šiais metais Lietuvoje numatyta panaši plėtra kaip ir 2013-aisiais: planuojama atidaryti 6 naujas ir atnaujinti 11 MAXIMA parduotuvių. Tiek atidarant naujas, tiek atnaujinant turimas tinklo parduotuves, didelis dėmesys ir toliau bus skiriamas apsipirkimo patogumui ir produktų kokybei, klientų poreikius atitinkančiam asortimentui, geroms kainoms. Dalis šių metų įmonės investicijų, kaip ir iki šiol, bus skirta ir patogioms darbo vietoms įrengti, atnaujinti darbo vietose esančius baldus, įrangą, darbuotojų uniformas ir kt. Tai leis darbo vietoje MAXIMA darbuotojams jaustis komfortabiliau, patogiau, palengvins jų kasdienį darbą.

Daugiau informacijos:
Renata Saulytė,
MAXIMA LT, UAB, Komunikacijos vadovė
Tel.: 8 5 274 43 91,
Mob. tel.: 8 659 90 342
E. paštas: renata.saulyte@maxima.lt
www.maxima.lt

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku