„Euromoney“ pripažino „Evli“ geriausiais penkiose privačios bankininkystės kategorijose

Publikuota: 2014-02-06
Atnaujinta 2015-06-01 13:23
 

Tarptautinis bankininkystės ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ savo kasmetinėje privačios bankininkystės ir turto valdymo apklausoje įvertino investicinį banką „Evli“ geriausiu Lietuvoje penkiose kategorijose, tarp kurių – gerovės valdymo paslaugos
aukštas pajamas gaunantiems asmenims, individualus turto planavimas, specializuotos paslaugos įmonių vadovams bei geriausias klientų aptarnavimas.

Didžiausią įtaką „Euromoney“ vertinimo rezultatams turi apklausoje išsakoma kitų rinkos dalyvių nuomonė. Atsižvelgiama ir į praėjusiais metais kiekvieno banko pasiektus rezultatus – valdomo turto portfelį, jo dinamiką. „Euromoney“ apdovanojimą „Evli“ pelnė antrus metus iš eilės.„Klientų, partnerių ir visos verslo bendruomenės parodytas pasitikėjimas yra pats aukščiausias įvertinimas. Ypač džiugina tai, kad per metus šio pasitikėjimo nepraradome, bet jį dar labiau sustiprinome. Ir toliau atsakingai ir nuoširdžiai rūpinsimės savo klientais bei jų turtu, sieksime kurti vertę ir didinti pasitikėjimą profesionaliu gerovės valdymu bei investavimu“, – sako Jolanta Latvienė, „Evli“ grupės įmonės Baltijos šalyse „Evli Securities“ AS valdybos pirmininkė.Pasak J. Latvienės, svarbus pasiekimas jos vadovaujamam investiciniam bankui Lietuvoje, kad šiemet „Evli“ buvo įvertintas didesnės vertės turto valdymo kategorijoje ir pirmąkart tapo geriausiu gerovės valdytoju klientams, kurių valdomas turtas siekia nuo 1 mln. iki 10 mln. JAV dolerių (nuo 2,56 mln. iki 25,6 mln. litų). Pernai „Evli“ buvo apdovanotas tik mažesnės vertės turto kategorijoje (nuo 500 000 iki 1 mln. JAV dolerių arba nuo 1,28 mln. iki 2,55 mln. litų). Šioje turto klasėje geriausią įvertinimą „Evli“ iškovojo ir šiemet.„Evli“ Lietuvoje šiais metais buvo pripažintas geriausiu šiose „Euromoney“ Privačios bankininkystės ir turto valdymo apklausos kategorijose:- Klientų aptarnavimas,- Specializuotos gerovės valdymo paslaugos turtingiems klientams (nuo 500 000 iki 1 mln. JAV dolerių),- Specializuotos gerovės valdymo paslaugos ypač turtingiems klientams (nuo 1 mln. iki 10 mln. JAV dolerių),- Individualus turto planavimas,- Specializuotos paslaugos įmonių vadovams.„Euromoney“ apdovanojimus dviejose nominacijose „Evli“ pelnė ir Suomijoje – už geriausias specializuotas paslaugas verslo savininkams bei geriausias turto valdymo paslaugas turtingiems klientams.Visame pasaulyje atliekamas „Euromoney“ Privačios bankininkystės ir gerovės valdymo tyrimas šiais metais vyko jau vienuoliktą kartą. Šiemet pirmą kartą apklausos organizatoriai išskyrė ir atskirai vertino tokias privačios bankininkystės ir turto valdymo kategorijas kaip klientų aptarnavimas ar specializuotos paslaugos vykdomiesiems vadovams.„Evli” yra nepriklausomas Suomijos investicinis bankas, įkurtas 1985 metais ir šiuo metu veikiantis Suomijoje, Švedijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Rusijoje. Pagrindiniai banko klientai – institucijos, įmonės ir aukštas pajamas gaunantys privatūs asmenys. Investicinis bankas bei susijusios turto valdymo įmonės visose šalyse valdo 22,8 mlrd. litų (6,6 mlrd. eurų) klientų turto.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku