Skelbiamas profesinio mokymo gerosios patirties konkursas

Publikuota: 2014-02-05
Atnaujinta 2015-06-01 13:24
 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, vykdydami naujovių perkėlimo projektą „Profesinio mokymo kokybės užtikrinimo sistemų tobulinimas (lyginamosios analizės įrankis)“ LLP-LdV-TOI-2012-LT-0117, organizuoja profesinio mokymo gerosios praktikos konkursą.
Jame gali dalyvauti visos Lietuvos profesinio mokymo įstaigos, pageidaujančios Europoje ir Lietuvoje pristatyti savo gerąją patirtį tobulinant mokymo kokybę.

Projekto vykdytojų sudaryta komisija atrinks 5 geriausius praktikų pavyzdžius. Jie bus paviešinti ES Profesinio mokymo kokybės užtikrinimo portalewww.bequal.info ir Lietuvos žiniasklaidoje, taip pat apdovanoti Kauno PPA rūmų padėkomis.

Profesinio mokymo įstaigas, pageidaujančias pateikti savo gerąsias mokymo kokybės praktikas, kviečiame iki 2014 m. vasario 28 d. užpildyti anketą:http://www.bequal.info/index.php?option=com_rsform&Itemid=159&lang=lt
Konkurso rezultatai bus paskelbti iki kovo 28 d., o apdovanojimai teikiami birželio mėnesį vyksiančiame renginyje.
Dėl išsamesnės informacijos arba konsultacijos prašome kreiptis į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų projekto vadovę Aušrą Giedrienę tel.: (8 37) 20 66 79 arbaausra.giedriene@chambers.lt

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku