Konkurencijos taryba bendradarbiaus su Mykolo Romerio universitetu

Publikuota: 2014-01-09
Atnaujinta 2015-06-01 13:13
 

Konkurencijos taryba stiprina bendradarbiavimą su akademine bendruomene - šiandien, sausio 9 d.,  buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Mykolo Romerio universiteto Socialinių technologijų fakultetu.  

Sutarties tikslas – rengti ir vykdyti bendrus mokslinius tyrimus, skatinti taikomąją mokslo veiklą, dalyvauti tarptautiniuose ir nacionaliniuose projektuose.

„Konkurencijos tarybos veiklos prioritetai – konkurencijos kultūros sklaida per dialogą su akademine ir verslo bendruomene bei viešojo administravimo subjektais ir veiksmingos konkurencijos užtikrinimas. Sutartis su Mykolo Romerio universitetu suteikia galimybę dar plačiau ir veiksmingiau skleisti informaciją apie konkurencijos principus, jų aktualumą verslui, viešajam sektoriui ir kiekvienam vartotojui, – sako Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas.
Institucijų bendradarbiavimas – galimybė Socialinių technologijų fakulteto dėstytojams ir studentams veiksmingiau įgyvendinti mokslo ir studijų programas, o Konkurencijos tarybos administracijos, darbuotojams – pasinaudoti mokslinių tyrimų rezultatais.
Konkurencijos tarybos ekspertai, atlikdami tyrimus, vertina ne tik teisinius ir ekonominius tam tikros rinkos veikimo aspektus, bet gilinasi į visas su tyrimu susijusias aplinkybes: gamybą, platinimą, rinkodarą, kainodarą ir į kitus įmonių veiklos aspektus, todėl bendradarbiavimas su įvairių sričių mokslininkais yra labai reikalingas.
Sutartį pasirašiusios šalys įsipareigojo bendradarbiauti organizuojant konferencijas, seminarus ar diskusijas mokslinėmis bei praktinėmis temomis.
Sutarties pasirašymo metu buvo aptartos galimybės pasirašyti Konkurencijos tarybos ir Mykolo Romerio universiteto bendradarbiavimo sutartį, apimančią bendradarbiavimą ir su kitais universiteto padaliniais.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku