Prasidėjo naujas ES Gateway programos paraiškų teikimo etapas

Publikuota: 2013-06-12
 

ES „Gateway“ programa suteikia puikią galimybę išvengti galimų sunkumų ir susirasti naujų verslo partnerių Azijos šalyse. Šiuo metu paraiškas gali teikti sveikatos priežiūros, statybos, aplinkos apsaugos ir energetikos, interjero dizaino įmonės.

Programa ir rezultatai
ES „Gateway“ programos tikslas – padėti Europos įmonėms įžengti į Japonijos ir Korėjos rinkas bei suteikti joms dalinį finansavimą, plečiant verslą šiose šalyse. Nuo 1994-ųjų metų ES „Gateway“ programos teikiamomis galimybėmis pasinaudojo daugiau nei 2400 Europos Sąjungos šalių įmonių (kasmet vykdomos 6 skirtingos verslo programos: keturios – Japonijoje bei dvi – Korėjoje). Šiose programose dalyvavusioms įmonėms Deloitte suorganizavo apie 900 susitikimų su potencialiais verslo partneriais Japonijoje ir Korėjoje. Programų dalyviai labai palankiai įvertino šių programų organizatorių veiklą ir net 88% įmonių išreiškė norą dalyvauti naujose programose ateityje.
Verslo programų struktūra:
Paruošiamieji mokymai: į programą atrinktos įmonės dalyvauja paruošiamuosiuose susitikimuose, kuriuos organizuoja vietinis programos ES „Gateway“ atstovas. Šių mokymų metu dalyviai yra išsamiai supažindinami su Japonijos arba Korėjos rinkomis ir verslo programų eiga.
Verslo programos savaitė: verslo savaitė (nuo sekmadienio iki penktadienio) Japonijoje arba Korėjoje.
• Europos bei vietinių verslo lyderių įvadinis Japonijos arba Korėjos verslo aplinkos pristatymas;
• atskirų pramonės sektorių veiklos pristatymas;
• individualūs susitikimai pagal iš anksto suderintą planą;
• dviejų dienų paroda, suteikianti galimybę pristatyti dalyvių produkciją arba technologijas Japonijos arba Korėjos verslo bendruomenei;
• Europos Sąjungos organizuojamas priėmimas, kurio metu suteikiama galimybė susitikti su pakviestais verslo partneriais;
• praktiniai mokymai ir supažindinimas su logistikos ypatumais;
• individualios strategijos ir logistikos modeliavimas.
Tolimesnių ryšių plėtojimas: grįžus iš susitikimų su Japonijos arba Korėjos atstovais, dalyviams yra patariama, kaip toliau palaikyti ir plėtoti verslo ryšius su potencialiais Japonijos ir Korėjos verslo partneriais.Finansuojamos programos išlaidos:
• Išlaidos iki 1 000 EUR vienam viešbučio kambariui kiekvienai įmonei;
• iki 80% išlaidų papildomoms paslaugoms, neviršijant 1 600 EUR vienai įmonei.
ES „Gateway“ programos metu taip pat teikiamos paslaugos: instruktavimas, pagalba dalyvaujant susirinkimuose parodos metu, mokomoji ekskursija, praktiniai mokymai ir kita organizacinė pagalba.
Artimiausios verslo programos pateikiamos prisegtame dokumente.Kur kreiptis?
Informaciją apie naują ES „Gateway“ programą bei paraiškas galite rasti internetinėje svetainėje:www.eu-gateway.eu, prašome registruotis internetu:http://www.eu-gateway.eu/go.php?nID=21&page=How_to_Apply. Detalesnę informaciją apie ES „Gateway“ programą teikia Deloitte konsultantė Natalja Šaburova, (tel.+371 67074149, el. paštas:nsaburova@deloitteCE.com).

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau