Kalėdų konkurso nugalėtojai pasirinko dovaną – pramogas vandens parke

Publikuota: 2013-01-22
 

Konkurso laimėtojai galėjo patys pasirinkti vieną iš trijų prizų: bilietus į vandens parką, nuotykių parką arba Molėtų observatoriją. Visi nugalėtojai nedvejodami rinkosi vandens parką. Jau trečius metus iš eilės tai labiausiai geidžiamas vaikų konkursų prizas. „Džiaugiamės, kad įtraukdami vaikus į įvairias jiems įdomias veiklas galime perduoti atsakingo vartojimo ir aplinkos apsaugos patirtis, kurias jie vėliau taikys kasdieniame gyvenime“, – teigia Renata Gaudinskaitė, AB LESTO Socialinės atsakomybės projektų vadovė. Jos teigimu, moksleiviai itin kūrybingai atliko sudėtingą kalėdinio konkurso užduotį – atskleisti dvylika draugiškų aplinkai veiklų kiekvienam metų mėnesiui.Moksleiviai kalendoriaus kūrimo konkurse varžėsi trijose amžiaus grupėse: 1-3 klasės, 4-6 klasės ir 7-9 klasės. Daugiausia pretendentų ir kūrybingų darbų buvo iš 1-3 klasių moksleivių, tad konkurso organizatoriai nusprendė šioje grupėje nugalėtojais skelbti net dvi komandas – jomis tapo Kauno rajono Vilkijos gimnazijos 3a klasės mokiniai (mokytoja – Rita Arbačiauskienė) ir Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“ gimnazijos 3a ir 3b klasės mokiniai (viena grupė), mokytojos – Daiva Kiulkienė ir Rūta Bakūnienė.Antros grupės nugalėtojai – Utenos Krašuonos progimnazijos 5b klasės moksleiviai (mokytoja – Jolanta Baronienė). Trečios grupės nugalėtojais tapo Utenos Užpalių gimnazijos 9 klasės moksleiviai (mokytoja – Neringa Šukienė).Buvo skirta ir papildomų apdovanojimų: specialiuosius prizus laimėtojams dovanojo konkurso partneris „Ekolaboratorija“ – ekologinis meninis pilietinės iniciatyvos projektas, kurio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitos problemą, skatinti vartojimo mažinimą, antrinį panaudojimą bei atliekų rūšiavimą. „Ekolaboratorijos“ specialieji prizai konkurso dalyviams – iš tento pasiūta originali planšetė bei talpios pieštukinės iš perdirbtų medžiagų.Už ypač kruopštų ir menišką asmeninį darbelį specialų „Ekolaboratorijos“ prizą organizatoriai skyrė Josvainių moksleivei Odetai Mackevičiūtei (15 m., mokytojos – Asta Juchnevičienė ir Albina Mackevičienė). Taip pat už originalų, ekologišką ir kruopštų darbą prizai skirti Šilutės Katyčių pagrindinės mokyklos 7 klasės moksleiviams (mokytoja – Ina Stankevičiūtė).„Sveikiname konkurso dalyvius ir tikimės, kad graži jų iniciatyva virs kasdienėmis pastangomis tausoti ir gerbti aplinką, kurioje gyvename“, – sakė „Ekolaboratorijos“ vadovė Augusta Imbrasienė.Moksleivių pateiktus darbus galima peržiūrėti švietėjiškoje svetainėje www.elektromagija.lt – http://www.elektromagija.lt/lt/zaisk-ir-mokykis/konkursai/906

Apie edukacinį projektą Elektromagija.lt Elektromagija.lt kasmet moksleiviams organizuoja edukacinius konkursus, skatinančius sužinoti daugiau apie energijos ir aplinkos tausojimą, pvz., vaikai buvo kviečiami dalyvauti ateities automobilių piešimo konkurse, kuriame piešė ir kūrė draugiškas aplinkai transporto priemones, jau trečius metus iš eilės organizuojami „EKO Kalėdų“ konkursai, skatinantys „žalias“ iniciatyvas: kaip mažinti vartojimą, apie tausojimą galvoti net per šventes ir kitas.Apie elektrą, jos naudą ir pavojus Elektromagija.lt svetainėje pasakoja žaismingi virtualūs personažai. Tam pasitelkiamos įvairios priemonės: interaktyvūs žaidimai, testai, pateikiami įdomūs faktai, aktuali informacija apie su elektra susijusius dalykus. Svetainėje galima rasti vaikams skirtos informacijos, kaip elgtis dingus elektrai, perkūnijos metu, kokia turi būti pirmoji pagalba nukentėjus nuo elektros smūgio, o įgytas žinias čia pat galima pasitikrinti.„Eko laboratorija” – tai ekologinis meninis pilietinės iniciatyvos projektas, kurio tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitos problemą, skatinti vartojimo mažinimą, antrinį panaudojimą bei atliekų rūšiavimą. Pradėjusi savo „žalią“ veiklą nuo socialinių renginių, „Eko laboratorija“ gali jau ir su visais pasidalinti sukurtais gaminiais perdirbus reklaminį tentą, tekstilės atraižas, užtrauktukus taip pat naudojant aplinkai draugiškas žaliavas liną. Naujausias iššūkis – siūlo savo patirtį rengiant kūrybines dirbtuves įmonių, giminių, kolegų ar kituose renginiuose. Plačiau: www.ekolaboratorija.ltAB LESTO – Lietuvos skirstomųjų tinklų operatorius, nuo 2011 m. sausio 1 d. vykdantis elektros energijos skirstymo ir visuomeninio elektros energijos tiekėjo veiklą. Šiuo metu LESTO aptarnauja daugiau kaip 1,5 mln. elektros vartotojų visoje šalies teritorijoje. Už socialinės atsakomybės veiklą LESTO apdovanotas Nacionaliniu atsakingo verslo apdovanojimu pelnydamas „Metų bendruomeniškiausios įmonės“ 2011 m. nominaciją. 2012 m. bendrovė pripažinta vienu patraukliausių Lietuvos darbdavių – „CV Market“ tyrime užėmė ketvirtąją vietą.

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Rašyti komentarą 0

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau