UAB "Aurika" pastangos žengti į priekį neliko nepastebėtos

Publikuota: 2009-05-14
Atnaujinta 2015-06-03 16:36

UAB "Aurika" pastangos žengti į priekį, ieškoti naujų galimybių ir diegti novatoriškas technologijas neliko nepastebėtos. Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, spaudos pramonės apdovanojimų metu lipnias etiketes ir pakuotes gaminanti UAB "Aurika" laimėjo "Lyderio" ir "Geriausio produkto" nominacijas. "Geriausio produkto" apdovanojimų kategorijoje "Spaudos gaminiu 2008" buvo paskelbta lipni dvisluoksnė atplėšiama etiketė.

Spaudos pramonės apdovanojimų 2008 metų moto ndash; pagerbti ir paskatinti labiausiai pažengusius spaudos pramonės dalyvius. "I scaron; tiesų itin svarbu tai, kad nepaisant sunkmečio bendrovės vis tik stengiasi ie scaron;koti novatori scaron;kų sprendimų. Džiugu, kai tai įvertinama", ndash; teigia bendrovės "Aurika" marketingo vadovė Jurgita Ramonienė.Bendrovei "Aurika" apdovanojimai buvo skirti atsižvelgiant į augančias pajamas, didėjančias eksporto apimtis, gebėjimą įsisavinti naujas technologijas, inovacinius lipnių etikečių bei pakuočių sprendimus, naujų produktų savybes ir teikiamą naudą tiek verslo, tiek visuomenės srityse. "Naujos technologijos ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimas užtikrina lyderystę Lietuvos rinkoje, be to, nuolatinis eksporto augimas didina mūsų vertę užsienyje. Mūsų bendrovės, dirbančios daugiau kaip 17 metų, pagrindinės vertybės ndash; produkto kokybė ir teikiamų paslaugų patikimumas, ką dar kartą įrodo ir ISO 9001 bei 14001 sertifikatai", ndash; tvirtina J. Ramonienė.Apie bendrovęDidžiausia etikečių gamintoja Baltijos scaron;alyse UAB "Aurika", veiklą pradėjusi 1991 m., randa optimalius lipnių etikečių ir pakavimo sprendimus. Visi kompanijoje naudojami įrengimai, medžiagos bei detalės atitinka griežčiausius Europos Sąjungos kokybės standartus - kompanijai suteiktas ISO 9001 ir 14001 sertifikatai.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau