Žymių Lietuvos menininkų išmargintos Gerumo karvutės atkeliavo į Kauną

Publikuota: 2011-07-29
Atnaujinta 2015-06-02 13:32

Vakarų Europoje gražia tradicija tapusi originali labdaros akcija praeitų metų pabaigoje buvo įgyvendinta Vilniuje, o dabar atkeliavo ir į Kauną.

Verslo įmonės ir privatūs asmenys įsigijo beveik dvide scaron;imt natūralaus dydžio karvių figūrų, o už jas gauti pinigai buvo skirti labdarai. Vėliau menininkai jas i scaron;radingai dekoravo, kad taip papuo scaron;tos karvutės galėtų būti eksponuojamos vie scaron;ose miestų erdvėse, kur toliau kviečia žmones aukoti labdarai.Karvė pasirinkta kaip scaron;velnumo, gerumo simbolis.Praeitų metų pabaigoje įgyvendinta akcija buvo pirmoji Lietuvoje. Menininkų dekoruotos karvutės buvo pavadintos Gerumo karvutėmis, o jas pamatyti iki scaron;iol galima prie prekybos centro bdquo;Europa" Vilniuje.Dabar dalis karvučių pradeda kelionę per Lietuvą. Iki metų pabaigos jas bus galima i scaron;vysti prie prekybos centro bdquo;Molas" Kaune. Netoli ką tik atidarytos vaikų žaidimų aik scaron;telės įkurdintos karvutės džiugins kauniečių akis i scaron;skirtiniais pie scaron;iniais ir kvies aukoti likimo nuskriaustiems vaikams.bdquo;Labai džiaugiamės, kad galime priimti scaron;iuos meno kūrinius ir prisidėti prie scaron;ios Gerumo akcijos", - sako prekybos centro bdquo;Molas" marketingo vadovė Rasa Vileikytė.Karvutes margino apie 20 žinomų Lietuvos menininkų, tarp kurių buvo dailininkai Sigutė Ach, Kunigunda Dineikaitė, Arūnas Žilys.Pervesti lė scaron;ų į scaron;ios Gerumo akcijos fondą galima naudojantis aukojimo portalu aukok.lt.Daugiau informacijos: prekybos ir paslaugų centro bdquo;Molas" marketingo vadovė Rasa Vileikytė, tel. nr. 8 612 85631, el.pa scaron;tas: rv@bptam.com.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku