Valstybinė ne maisto produktų inspekcija su partneriais iš Jungtinės Karalystės laimėjo ES Dvynių projektų atranką Armėnijoje

Publikuota: 2011-05-18
Atnaujinta 2015-06-02 15:43

Europos Komisija išplatino pranešimą, kuriame skelbiama, kad ES Dvynių projektą Armėnijoje AM11/ENP-PCA/HE/09 "Rinkos ir vartotojų teisių apsaugos inspekcijos gebėjimų stiprinimas ir suderinimas su ES standartais" įgyvendinti buvo pasirinktas bendras Lietuvos ir Jungtinės Karalystės pasiūlymas.

Tai pirmasis ES Dvynių projektas, kurį Valstybinė ne maisto produktų inspekcija laimėjo tarptautinio konsorciumo pagrindu. Be Jungtinės Karalystės/Lietuvos konsorciumo, projektą įgyvendinti pretendavo Austrija/Vokietija ir Ispanija. Valstybinė ne maisto produktų inspekcija projekte dalyvaus kaip jaunesnysis Jungtinės Karalystės partneris. Tai pirmas toks tarptautinis projektas, kuriame Valstybinė ne maisto produktų inspekcija bus paramos teikėja. Milijono eurų vertės ir dvejų metų trukmės ES finansuojamu projektu, skirtu perduoti sėkmingą Lietuvos ir Jungtinės Karalystės institucijų patirtį, bus siekiama sustiprinti administracinius Armėnijos rinkos ir vartotojų teisių apsaugos inspekcijos gebėjimus. Scaron;is Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos laimėtas ES Dvynių projektas ndash; jau trečias sėkmingas 2011 metų Lietuvos institucijų projektas. I scaron; viso Lietuvos institucijos jau yra laimėjusios 21 ES Dvynių projektų atrankų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku